What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kép feltöltése és kezelése

iwantmorebuds

Active member
Szinte minden uj tag ezzel a kerdessel kezdi igy megprobalom ezt a reszt nagyjabol osszefoglalni.
Elso lepeskent mindig gyozodjunk meg rola hogy a kep altal mentett adatok, amik adott esetben lehetnek gps coordinatak is (exif adatok) torolve legyenek.
Exif adatok torlese

Kép feltöltése albumba
1. Miutan beleptel kattints a jobb felso sarokban a nickedre.
2. Most a profil oldaladon vagy, a nicked alatt a gombok kozul a My albums
3. Ujra a kek gomb Create new album
4. Ha letrehoztad menj vissza ujra az albumok koze, lepj bele es mar tudsz kepet feltolteni.

Ha nem szeretned albumba feltolteni
1. Mielott megirod a postot kattints a a szovegmezo alatt a go advanced gombra
2. Gorgess lejjebb es kattints a Manage attachments gombra.
3. Egy uj ablakba fogsz atkerulni ahol feltudod tolteni a kepet.

Kép beszurasa
Erre megint csak tobb lehetoseg van.
Ha az albumodba feltoltott kepet szeretned beszurni teljes meretben akkor azt megteheted egyszeruen ha belepsz az albumodba raklikkelsz a kepre es a kep alatti masodik mezot kimasolod
. Es ezt az egesz sort bemasolod.

A masodik megoldas
1. Ismetelten a go advanced gombra kattintva majd jobb oldalt a smile lista alatt Insert Image(s).
2. Az uj ablakban a felso sorban from resznel kivalaszthatod h mar feltoltott csatolmanyok kozul akarsz valogatni vagy a albumba levo kepek kozul /itt az osszes addigi csatolmanyodat megtalalod egyebkent/

Ahhoz hogy a kepet teljes meretben szurd be az as lehetoseget legorditve Original onlyra kattintva ha az oldal ujra frissul mar teljes meretben tudod beszurni a kepeket.

Remélem ez segiteni fog es nem lesz allando kerdes ujra ;)

Ha barki valamivel ki szeretné egészíteni az jelezze.

Annyit meg hozza tennek hogy nem kell az uj ablaknal halalra nyomkodni a a kepeket ha egyszer ranyomsz az elozo ablakban mar bennt lesz a link :) Csak magambol indultam ki.

:smoke out:
 
K

kukta

Nekem mindig elforgatva tölti fel a képet.Mit csinálok rosszul?
 

Solon

Well-known member
Nem egyszer?bb gépre felrakni és elforgatni képnézeget?vel? Az exifet is magamnak pucolom, tudom, hogy van itt is, de azért jobb, ha én is lepucolom róla.
 
Top