What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Aktuális Btk. magyarul!

Tboy8607

New member
Szia !

Kis segítséget szeretnék kérni ha menne.


>
> Elsőként a helyzetet tárnám fel. 2015.09.11 -vel fejeztem be egy elterelést, amit
> 2015. 12.23 -án zárt le az ügyészség és halasztva lett a vádemelés az elterelés
> végeztével. Jelenleg van egy újabb ügyem. 2017.10.17 -én házkutatást tartottak,
> viszont nem találtak a lakásban, de vizeletemben marihuanat igen. Kérdésre
> elmondtam, hogy kb. 1 hónapja fogyasztottam utoljára, de nem kérdezték honnan
> származott kitől vettem. A lényeg viszont az lenne, hogy egy 2017 -ben megtörtént
> ügy miatt jöttek és az ügyben kérdezősködtek, hogy 2017 -ben vásároltam e
> kábítószert xy -tól. Erre a saját érdekeimet tekintve nem adtam választ, míg
> ügyvédemmel nem konzultálok "cím" alatt... Így egyenlőre elestem az enyhítő
> körülményektől, mivel az általuk feltételezett xy személyre nem tettem terhelő
> vallomást...
> Az elterelés papíron 2015.09.11 és 2017.09.11 között eltelt 2 év, viszont az
> ügyészség 2015.12.23 -án szüntette meg az eljárást.
> A házkutatás megkezdésekor, már papíron volt rögzítve, hogy eljárás van ellenem,
> mivel telefonos beszélgetés lehallgatása alapján (szerintük a virágnyelv is
> bizonyíték) többszöri alkalommal vásároltam xy -tól csekély mennyiségű marihuanat
> saját felhasználásra.....
> 2011 -ben is volt egy ilyen esetem az is eltereléssel végződött, majd a 2015 -ös
> szintén.
>
> KÉRDÉSEM:
> Kaphatok e letöltendő büntetést vagy csak pénzbírság lesz belőle esetleg
> felfüggesztett ?
> Vállalhatok e elterelést ?
> Érdemes e ügyvédet fogadnom a tárgyalásra ?
>
> Előre is köszönöm a segítséget !
> Üdv!
> Tboy
 
M

Mackosajt

Szia !

Kis segítséget szeretnék kérni ha menne.


>
> Elsőként a helyzetet tárnám fel. 2015.09.11 -vel fejeztem be egy elterelést, amit
> 2015. 12.23 -án zárt le az ügyészség és halasztva lett a vádemelés az elterelés
> végeztével. Jelenleg van egy újabb ügyem. 2017.10.17 -én házkutatást tartottak,
> viszont nem találtak a lakásban, de vizeletemben marihuanat igen. Kérdésre
> elmondtam, hogy kb. 1 hónapja fogyasztottam utoljára, de nem kérdezték honnan
> származott kitől vettem. A lényeg viszont az lenne, hogy egy 2017 -ben megtörtént
> ügy miatt jöttek és az ügyben kérdezősködtek, hogy 2017 -ben vásároltam e
> kábítószert xy -tól. Erre a saját érdekeimet tekintve nem adtam választ, míg
> ügyvédemmel nem konzultálok "cím" alatt... Így egyenlőre elestem az enyhítő
> körülményektől, mivel az általuk feltételezett xy személyre nem tettem terhelő
> vallomást...
> Az elterelés papíron 2015.09.11 és 2017.09.11 között eltelt 2 év, viszont az
> ügyészség 2015.12.23 -án szüntette meg az eljárást.
> A házkutatás megkezdésekor, már papíron volt rögzítve, hogy eljárás van ellenem,
> mivel telefonos beszélgetés lehallgatása alapján (szerintük a virágnyelv is
> bizonyíték) többszöri alkalommal vásároltam xy -tól csekély mennyiségű marihuanat
> saját felhasználásra.....
> 2011 -ben is volt egy ilyen esetem az is eltereléssel végződött, majd a 2015 -ös
> szintén.
>
> KÉRDÉSEM:
> Kaphatok e letöltendő büntetést vagy csak pénzbírság lesz belőle esetleg
> felfüggesztett ?
> Vállalhatok e elterelést ?
> Érdemes e ügyvédet fogadnom a tárgyalásra ?
>
> Előre is köszönöm a segítséget !
> Üdv!
> Tboy
Hozzád aztán haza járnak rendesen. Szerintem megúszod egy pénzbüntivel.
 
Ha nem talalnak nalad cuccot,kápét,kimeresre alkalmazott szarokat meg miegymast...foleg novenyeket.Akkor ne parazz!*semmi nem lesz,kapsz egy elterelest oszt csók.(de kozben is szivhatsz mert nincs penze senkinek a vizelettesztekre)
 
O

offika

Haliho! Kis para azert felbukkant bennem sajna nem mint flash..
Ugymond a spanom "lebukott" felirtak a rendszamat lattak h fuvet ad a masiknak egy szemelygepjarmuben és hesszelte egy csavo oda ment ordibalt h dorogoztok stb.. felirta a rendszamat és telozott egyből..
Gyakran szoktam vele talizni fb- szoktuk lezsirozni a talit semmi masrol nincs ott szó.. inkabb snapchaten..
Ebből lesz nekem valami bajom esetleg? Hogy kikkel talizgat és igy ramterelodik valami?
Nem szivesen utom meg a bokam foleg hogy van itthon jópár g-télre elrakva...
Plusz a boxrol ne is beszeljek..
Szerintetek van okom aggodalomra?
 
Top