What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Infók, kérdések a fórumról

w33dra

New member
Pesten a forgalmasabb helyeken ahol köztudottan vannak csibészek pár kérdezősködés után biztosan találni fogsz! Látod akik ott tengnek-lengnek csak oda mész "szevasz tudnátok segíteni?" aki ezzel foglalkozik úgyis azt kérdezi vissza "persze, mi kéne?"...előre ne adj pénzt hogy elmegy és majd hozza mert behúznak csak. Nagyjából ennyi a dolog ezzel tudsz tulajdonképpen a világon bárhol venni bármit. :dance013:

Ok koszi nem surun jarok pesten, :) szoval kb mintha vki mondana neked, hogy Valletta forgalmasabb helyen nezz szet, kerdezz meg a tengo lengo csibeszeket hogy van e hosszu rizzlad. :)

Azert koszi tenyleg!
 

tuners

New member
Udv mindenkinek itt, egyebkent szerintem vBulletinhez siman van magyar language pack, nem is kene forditani. Mondjuk szerintem sok ertelme nincs azt a 25 gombot leforditani, ic mag mint international cannagraphic, legyunk mar ennyire nemzetkoziek hogy ilyen quote meg post reply bonyolultsagu kifejezeseket felismerunk.
Aztan ez csak az en velemenyem, felolem ha valaki nagyon akar foglalkozhat vele.
 
Ok koszi nem surun jarok pesten, :) szoval kb mintha vki mondana neked, hogy Valletta forgalmasabb helyen nezz szet, kerdezz meg a tengo lengo csibeszeket hogy van e hosszu rizzlad. :)

Azert koszi tenyleg!

Én se járok sokat pesten rohadt messze lakok onnan, de akkor menj a Blahára vagy a Keleti pályaudvarra kettő közül valahol biztosan találsz embert. ;)
 

w33dra

New member
Én se járok sokat pesten rohadt messze lakok onnan, de akkor menj a Blahára vagy a Keleti pályaudvarra kettő közül valahol biztosan találsz embert. ;)


Annyira azert nem letfontossagu a dolog hogy felutazzak a blahara. Csak eszembe juttot a hosszu unnep kapcsan s gondoltam regizek ide, s rakerdezek, hatha raer vki.
 

Medicropper117

Active member
Annyira azert nem letfontossagu a dolog hogy felutazzak a blahara. Csak eszembe juttot a hosszu unnep kapcsan s gondoltam regizek ide, s rakerdezek, hatha raer vki.

Mar felre ne ertsd de akkor talan azt vartad h radír valaki h ez a szam ezt kell hivni, keresd pityut?:):laughing::laughing::dance013:
 

w33dra

New member
Mar felre ne ertsd de akkor talan azt vartad h radír valaki h ez a szam ezt kell hivni, keresd pityut?:):laughing::laughing::dance013:

jahhh nem felre ertetted lenne annak mas modja is.. :) en amugy sem hasznalok telefont, vpn es tor most ha vki szinten zenesz, akkor gond nem lehet a kommunikacioban.
 

w33dra

New member
a masik hogy eleg halott a topic es angol, bar nem zavar mert beszelek angolul. De ahogy elnzem lehet tenyleg kulfoldiekkel kellene beszelgetni, mert a Magyar reszleg baratsagtalan es bunko is. :) S nem utolso sorban meg rosszindulatu is. Kiveve azt az egy emberket aki normalisan tud csevegni. Vegignezve az angol forumokat ott miert nem marjak egymast az emberek? Ez vmi Magyar virtus? kf zk a lehuzas atbaszas az megy, igazabol nem is ertem mit is vartam.. :)
Koszonom hogy feldobtatok a napom, es hogy rovid ideg elvezhettem a tarsasagotokat tovabbi jo csevegest.
 
C

chromegamix

kezdjük ott, hogy tilos ezen a forumon az adok veszek, onnatól kezdve, ne lepődj meg ha jelentenek, stb
 
Udv kerteszek, bocs hogyha rossz helyre irok.Ha mar egymas segitese szoba kerult esetleg lenne valaki aki raerne ma egy 5 percre :) soroksar csepel korenyeken. Dobj egy privatot kerlek, koszi.

Ezt hogy érted? :laughing:
Szerinted ki volna olyan hülye, hogy segít csak így ismeretlen embereknek aki ír egy fórumra? :biggrin:
Azt remélem vágod hogy a fű még mindig illegális szerény kis hazánkban
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jah, azt tedd hozzá, hogy az előző ~10 accountod kéregetésért lett bannolva :D magot klónt stb stb mennyien jelentettek ilyen tevékenységért ? :D
 

iwantmorebuds

Active member
a masik hogy eleg halott a topic es angol, bar nem zavar mert beszelek angolul. De ahogy elnzem lehet tenyleg kulfoldiekkel kellene beszelgetni, mert a Magyar reszleg baratsagtalan es bunko is. :) S nem utolso sorban meg rosszindulatu is. Kiveve azt az egy emberket aki normalisan tud csevegni. Vegignezve az angol forumokat ott miert nem marjak egymast az emberek? Ez vmi Magyar virtus? kf zk a lehuzas atbaszas az megy, igazabol nem is ertem mit is vartam.. :)
Koszonom hogy feldobtatok a napom, es hogy rovid ideg elvezhettem a tarsasagotokat tovabbi jo csevegest.

Lehet h egy angolnak mondjuk eszebe se jutna megkerdezni valakit a forumon hogy tud e fuvet?! :laughing:
Mert a magyar nem segit... Nyiss egy temat ahol kerteszkedsz es abban kerj segitseget hisz ez az oldal tobbek kozt azert van
 
Udv kerteszek, bocs hogyha rossz helyre irok.Ha mar egymas segitese szoba kerult esetleg lenne valaki aki raerne ma egy 5 percre :) soroksar csepel korenyeken. Dobj egy privatot kerlek, koszi.

Ezt hogy érted? :laughing:
Szerinted ki volna olyan hülye, hogy segít csak így ismeretlen embereknek aki ír egy fórumra? :biggrin:
Azt remélem vágod hogy a fű illegális..
 

w33dra

New member
szep estet mindenkinek, azert megjegyeznem hogy nem bizniszelni jottem marha olyan ostoba vagy hogy nem esett le. Kerdeztem, es csak valaszt vartam, semmi extra. GK valaszolt megertettem, nincsen vele gond, viszont a sok cinikus ostoba kioktatas nem erdekel, mert NEM bizniszelni jottem ide. Es hogy meg kerdesekre is valaszoljak, ha hulye vagy nyilvan nem segitesz mert nincs annyi eszed. Most ha londonba lennel vagy maltan, en peldaul minden gond nelkul segitenek azzal a feltettelel hogy titkositott csatornat hasznalsz, nyilvan hulye vagy hozza, de meg a termeszteshez is igy inkabb eszt osztasz, az nem faj. Nos kis hulye eszt oszto pocsok nojjetek fel tanuljatok hogy mikent lehet kommunikalni a neten biztonsagosan, es akkor nyugodt szivvel tudtok segiteni kedves emberekenek akik olyan problemaba utkoznek hogy nincs kontakt. Mert te kis hulye fasz kepzeld el a szitut hogy ott csovizel a keletinel vagy faszom blahan nezed az embereket mint valami majom egy fel napot elbaszol hogy talalj vmi nyomorult szaros faszom dealert akinek fingja sincs a novenyekrol, csak a kibaszot penz ami a szemuk elott forog. undorito velemyenyem szerint. Ahogy mondtam is nem letkerdes, mert nekem megterem viszont atutazoban konatk nelkul eleg gaz. Szoval te kis majom remelem leszel te is hasonlo cipoben es akkor jussak majd eszedbe. Ti odahaza nem fejlodtok sehova szellemileg es tarsadalmilag is 0 ak vagytok, termeszetesen tisztelet a kivetelnek mert biztosan akad koztetek normalis is csak sajnos azok kevesen vannak. Szoval egyet tudok tancsolni ha nem tudsz segitni semmi gond, maradj csondbe ne baszogasd a masikat mert eppen elszivna egy cigit es kontakt hijjan csak e kibaszott nemzetkozi forum van ahol esetleg lehetne kapcsolatot epiteni de a tudatlansag hijjan nem vagy biztonsagban az interneten es frusztralt pocs vagy.
 

Son of Soil

Member
A budapesti titkosított csatornánál várlak, hajnali ötkor. 5 percig leszek ott és 5 gramm fű lesz nálam. Remélem titokban oda tudsz jönni. Kérlek húzz egy papírzacskóta a fejedre, hogy ne ismerjelek fel, én sísapkában leszek. Az anonimitás garantált ;)
 

Gandalfi

Member
szep estet mindenkinek, azert megjegyeznem hogy nem bizniszelni jottem marha olyan ostoba vagy hogy nem esett le. Kerdeztem, es csak valaszt vartam, semmi extra. GK valaszolt megertettem, nincsen vele gond, viszont a sok cinikus ostoba kioktatas nem erdekel, mert NEM bizniszelni jottem ide. Es hogy meg kerdesekre is valaszoljak, ha hulye vagy nyilvan nem segitesz mert nincs annyi eszed. Most ha londonba lennel vagy maltan, en peldaul minden gond nelkul segitenek azzal a feltettelel hogy titkositott csatornat hasznalsz, nyilvan hulye vagy hozza, de meg a termeszteshez is igy inkabb eszt osztasz, az nem faj. Nos kis hulye eszt oszto pocsok nojjetek fel tanuljatok hogy mikent lehet kommunikalni a neten biztonsagosan, es akkor nyugodt szivvel tudtok segiteni kedves emberekenek akik olyan problemaba utkoznek hogy nincs kontakt. Mert te kis hulye fasz kepzeld el a szitut hogy ott csovizel a keletinel vagy faszom blahan nezed az embereket mint valami majom egy fel napot elbaszol hogy talalj vmi nyomorult szaros faszom dealert akinek fingja sincs a novenyekrol, csak a kibaszot penz ami a szemuk elott forog. undorito velemyenyem szerint. Ahogy mondtam is nem letkerdes, mert nekem megterem viszont atutazoban konatk nelkul eleg gaz. Szoval te kis majom remelem leszel te is hasonlo cipoben es akkor jussak majd eszedbe. Ti odahaza nem fejlodtok sehova szellemileg es tarsadalmilag is 0 ak vagytok, termeszetesen tisztelet a kivetelnek mert biztosan akad koztetek normalis is csak sajnos azok kevesen vannak. Szoval egyet tudok tancsolni ha nem tudsz segitni semmi gond, maradj csondbe ne baszogasd a masikat mert eppen elszivna egy cigit es kontakt hijjan csak e kibaszott nemzetkozi forum van ahol esetleg lehetne kapcsolatot epiteni de a tudatlansag hijjan nem vagy biztonsagban az interneten es frusztralt pocs vagy.

Kemeny vagy :)
 

Kukutyin

Member
Azért azt vedd számításba, hogy míg a neten ha nem vagy lusta vagy hülye akkor simán tudsz nyom nélkül vadászgatni. De ez az egész amit úgy írtál le mintha keményen be lennél speedezve nekem valahogy arra megy, hogy valaki esetleg lehetett volna olyan jófej és odasúghatta volna, hogy "te figyelj csak van a Kalász Jóska a petőfi ucca 55ben, neki van a legfaszább indicája próbáld ki"... vagy "persze ráérek fél négykor csepel sziget".

Azt írod, hogy "sok cinikus ostoba kioktatas nem erdekel, mert NEM bizniszelni jottem ide." de utána azt ecseteled milyen szar ha fű nélkül maradsz a semmi közepén. Utána meg... "fel napot elbaszol hogy talalj vmi nyomorult szaros faszom dealert akinek fingja sincs a novenyekrol, csak a kibaszot penz ami a szemuk elott forog." - nem azért, hogy piszkáljalak, de neked meg a kibaszott fű forog akkor csak a szemed előtt, annyira, hogy egy ilyen helyzetben rögtön beugrik egy normális embernek, hogy ez kockázatos. Hacsak!!! nem tudod tor hálózaton belül elküldeni vagy a fogadni a zöldet. Neked pedig nem.. lehet, hogy te vagy rendőr, lehet, hogy én vagyok? Ezen a fórumon is ha jobban megnézed, ezer olyan friss topic nyílik, hogy kuala lumpurban vagyok kéne egy kis fű, somebody help a brother out? - és ott is ugyanúgy csak elmondják, hogy ez így nem biztonságos, esetleg próbálkozzon a vasúton vagy akármi. Lehet, hogy a reakció és a tálalás nem a legjobb most itt a fórumon (sok a feszültség ahogy nézem a zk végével), de a logika alapján nem neked van ebben igazad.

:smoke:
 

Latest posts

Latest posts

Top