What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Greetings ICMAG, and Üdvözlet magyar growerek

Solon

Well-known member
Ezt a Solon srácot vágja am valaki? Vagy csak nekem tűnt fel hogy úgy viselkedik mintha egy kis ratyi volna aki idejár hazudni mert máshol nemhiszik el? :laughing: :cry:
Csak gratulálni tudok, így kell forum közösséget építeni!
Ezzel ám magadat minősíted, nem engem. Sajnálom, ha zavarlak, nem állt szándékomban.

Peace. :tiphat:
 
Amúgy nem csak a hsz szám számít az csak az automatikusan járó jogokat vonja maga után. De érdemi tartalmat kéne alkotni ha szeretnénk itt is érvényesülni. ;)
 
Csak gratulálni tudok, így kell forum közösséget építeni!
Ezzel ám magadat minősíted, nem engem. Sajnálom, ha zavarlak, nem állt szándékomban.

Peace. :tiphat:

Ne foglalkozz semmivel. :) Be vannak narkózva a dögök aztán azt se tudják melyik rendezvényen vannak. Csinálok egy bemutatkozó topikot hátha valaki hasznát veszi mert sok itt a zűrzavaros név váltás. Aki új néven nyomja és nem fedi fel magát az meg ne hivatkozzon a régi majd. Ez nem neked szól csak de egybe írom.
 

Solon

Well-known member
Nem te zavarsz hanem a megnyilvánulásaid :biggrin:
Ez így hülyeség. Amit itt írok az én vagyok, ha zavar amit írok, akkor én zavarlak. Ez a zavar, amit érzel pont ebből következik, mert ha nem írok, talán itt se vagyok. Olvastad Dosztojevszkijtől a Bűn és bűnhődést?
Ajánlanám neked, utánna lehet magadat utálnád meg és nem a környezetedet...
 
Hsznek jó (kell a jog), de vitatni teljesen fölösleges.. De akkor neharagudj, nem állt szándékomban megbántani :laughing:
Inkább dobjad majd a képeket holnap ;)
 

Medicropper117

Active member
Ha lesz elég érdemi aktivitás akkor kaphatunk. Ha a románok meg szlovákok kaptak mi is össze hozzuk. :D

Nah ezzel azert vigyaznék....mi magyarok mindig azt gondoljuk magunkrol h kulonbek vagyunk mindenkinel. Foleg a korulottunk eloknel....azt kozben meg egy nagy szart. A románok úgy előztek le minket egy laza 10 ev alatt mikozben mi meg budos romanozunk h ott be lehetett vezetni az eurot....szoval hogy is lesz az a chat?! :dance013::woohoo:
Odaát a naplokon kivul volt tartalom? Jah volt....gomba témában...bocsi.
Bar annyi elonye van az itteni placcnak h legalabb a how to-t nem kell leirni mert levan...
 

Latest posts

Latest posts

Top