What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

Hello!
Kérdésem az lenne,hogy a kendervajat hogyan lehet szagtalanná varázsolni?
Németországból utazom haza hamarosan,autóval,vagy busszal még nem tudom.Viszek vagy fél kilót.Kinézetre vajnak néz ki,de ha megszagolják jellegzetes szaga van.
Köszönöm annak aki segít.
 

Charlie Firpo

Active member
Majd én idesunnyogok...Én használtam a legelső alkalommal 4napig. Aztán mikor nem tudtam lekalibrálni és már minden elmászott úgy basztam földhöz hogy csak úgy fröccsent.. azóta csepp tesztert használok.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Akkor jóaz csak!
1. Kiszámolod kb hány napot termesztessz
2.reggel nyitás elött már lidl ajtajában vársz, de jobb ha este már ott alszol
3.vegyél annyi ec ph mérőt amit ki számoltál
4.basszad földnek mint csárli
 

Charlie Firpo

Active member
Akkor kiindulásnak mérj meg desztillált vizet vagy RO vizet az kb EC 0-0.03 legalábbis én ezt tenném hogy legalább tudjam jó e. Kalibráló folyadék beszerzése ajánlott (mondjuk rendes EC mérő is) én, saját faszságomat felhozva basztam kalibrálni és le is perzseltem a gyökereket a kör felénél mert túl magas EC-vel locsoltam.. nem akarlak elkeseríteni de szerintem ez az eszköz inkább medencékhez lessz alkalmas mint kertészeti felhasználásra de ne legyen igazam..
 

shiwnouk

Member
PK 13/14 tápot floban ml/L meddig szoktátok emelni maximum? Én egy plagron pk 13/14-et használok, az van ráírva 2ml/L, kevesebbel kezdtem 0,5-kel emelgettem ( egy sima vizes egy tápos locs) és most 3 ml/L-nél járok. Meddig szabad elmenni, hogy a túl táp ne menjen az íz/illat vagy bármi egyéb rovására?
 

Latest posts

Latest posts

Top