What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

Bnyest

Well-known member
Tom żyje choć ma problemy zdrowotne jakieś ustrojstwo na skórze od słońca bo całe życie surfował. Jest tez na Instagramie strasznie go ostatnio zasypało śniegiem i porozwalało greenhousy ale haze przeżył. Jak ktoś chce linka do pestek jego backrossa rosliny ze zdjęcia to mogę podrzucić na pw.
BA19B075-1964-4F7D-A50E-8A62DC94511E.png
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Na tych innych forach bardzo bliscy tomiego zbierali kasiure ,bo familia etc,dlatego se pomyslalem ze moze to byc prawda🤷‍♂️,a mr nice naprawde nierzyje ,tez powiem chyba ,bo jego syn mieszkajacy na majorce zalobe ponoc mial 😂ale w tym swiec niczego niemozna byc pewny ,jak trupa w trumnie nie widzisz ……ale jednego pewny jestem ,😂🤣jezeli szybko niepojde spac to o 4 rano bedzie ciezko.wesolych swiat i prymaprilis,zdrowia
 

Bnyest

Well-known member
Na tych innych forach bardzo bliscy tomiego zbierali kasiure ,bo familia etc,dlatego se pomyslalem ze moze to byc prawda🤷‍♂️,a mr nice naprawde nierzyje ,tez powiem chyba ,bo jego syn mieszkajacy na majorce zalobe ponoc mial 😂ale w tym swiec niczego niemozna byc pewny ,jak trupa w trumnie nie widzisz ……ale jednego pewny jestem ,😂🤣jezeli szybko niepojde spac to o 4 rano bedzie ciezko.wesolych swiat i prymaprilis,zdrowia
To tak jak ktoś po śmierci BOG podszywając się pod syna sprzedawał jego nasiona.
wywiad z Tom Hill sprzed kilku miesięcy
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Na tych innych forach bardzo bliscy tomiego zbierali kasiure ,bo familia etc,dlatego se pomyslalem ze moze to byc prawda🤷‍♂️,a mr nice naprawde nierzyje ,tez powiem chyba ,bo jego syn mieszkajacy na majorce zalobe ponoc mial 😂ale w tym swiec niczego niemozna byc pewny ,jak trupa w trumnie nie widzisz ……ale jednego pewny jestem ,😂🤣jezeli szybko niepojde spac to o 4 rano bedzie ciezko.wesolych swiat i prymaprilis,zdrowia
zerkam na zegarek i jest 00 , to albo spanie albo czuwanie hehe ja wiem to te swieta co kazdy KCE miec jajka umyte i pachnace hehe zatem lec ty nasz mlodzieniaszku lec moze jakas sikorka ci pomoze :love:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Bnyest , spoty znam caly od canna po seryjnych mordercow po przez kosmos , wojny itd ale co tam co bylo jak go mamy od kilku dni na forum , tak ze on tez moze i byl u Piotra pod brama stwierdzil hola majster ale pare spraw ktore nie pozalatwialem ...hehe

Bnyest ciesze sie ze jestes z nami ...

:love:


ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Wszystkim bez wyjatkow zycze radosnych Swiat Wielkiej Nocy ,smacznej swieconki oraz mokrych majteczek :D



ZZ

p.s. ja dzisiaj juz zur zrobie , jutro se pospie do 15stej , bo z zuru chlop jak z muru cyt. hehehe
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema Panowie i Panie hehe

Przegladam se tak to cale WWW z brzuszkiem pelnym zurku i makowca i powiem wam ze to tutaj na IC wyczytalem o fajnych premium lini od Karma Genetic , hehe ja nie wiem skad ludzie biora te nazwy ale ZiZi hehe tak brzmi znajomo ze sie mi wspomnialo jak siedzielismy i myslelismy nad moim nickiem na forum hehe po francusku brzmi bardziej dostojnie hehe ciekawe owocowki karma wydal , zreszta nie tylko on jak kiedys szal byl na Diesel , Chemdog i rozne paliwa kopalne to jak by nagle kazdy sie kocha w owocach . Strasznie mnie kreci rs-11 z tego co czytam sa 2 rozne klony .Znam sie na tyle i nie chodzi mi o ten Doja Pak raczej ten drugi Pink Guava X OZK, z 2%cbd , jest tez Josh D og , tego to ja KCE bardziej niz powietrza hehe takie kushe to piekna i czysta sprawa nie wiem czemu karma zebrala becki za tego krosa ale ludzie miagwili ze to nie Josh D , chemdog 4 tez mnie interesuje , ale z tym chyba wruce do swojege chem4 . Jak sobie gadamy o czytaniu zaleglosci to wyczytalem za Haszyk . com ze masakrator stal sie przyczyna upadku IC Polskiej strony , no ja to spadlem ze stolka , juz pisalem ze wszystkie fora przechodza kryzys , niektore sie nawet reklamuja w dziwaczny sposob pokazujac stare madre posty jako napisane teraz . Pamietam ile Masakrator nam pokazywal za to dostal reportera IC , czaczo w tym samym czasie chyba tez , nie zgodze sie z ta mysla ze on nawet chcial by zaszkodzic IC polskiej stronie a co dopiero ja zniszczyc , niszczyli ja ludzie o podwojnych kontach co robili sztuczny tlok i kwasa ciagle saczyli . To jest piekny hejt w strone IC ze strony haszyka skoro po tylu latach admin nie usunal tego to zal , bo IC to jest inna bajka inni ludzie twozyli IC i za w zarzadzie i inna ideologia przysiweca GAZECIE niz tam haszykowi , niech tez jasne bedzie ze jako forum to super ale ludzie tam chuja robia , mamy 21 wiek a oni siedza na dupach w kraju gdzie zachodnie firmy zwiazane z canna szukaja pracownikow w pl czy niemczech , sam nad tym rozkminian i z Piotrkiem jestem w stalym kontakcie ehhh duzo by gadac , a nie chcialem tylko te 3 siusiumajtki za plecami wykminili plan nedzny a teraz rzaden ( napisal bym zaden ale chuj mam w to ja na slaska , sie wychowywalem na osiedlach co maja zasady) , a jeszcze musze przeprosic bo teraz urazile grono obrazajac slowami , zatem przepraszam ze uzylem nie stosownych slow wobec was, bo wy jakos nic juz nie potraficie napisac ...

PoZZdro

5448.png
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

Jest pytanie do Was , jest ktos chetny zrobic run test dla Karma Genetics ? jesli tak to prosze sobie cos wybrac i podac dres oto lista ...

ZiZi is (Zkittlez x (Zkittlez x Lemontini)
The new male used is crossed back to Zkittlez again so basicly a Z bx2

Cheddar Zi
(Cheese x Biker) x (Z x ZiZi)

Zipaya Oz
(Papaya x Melon Oz) x (Z x ZiZi)

Melon Apple Zi
(Apple Sundae x Sour Skitt) x (Z x ZiZi)

Mozizi
(Mochi x Ztini) x (Z x ZiZi)

Lemon ZiZi
LemonTree bx1 x (Z x ZiZi)

Banana Zi
(Banana OG x Z3) x (Z x ZiZi)


These the new Sour Hybrids in testing

Pinky Sour
Pink Runtz x KG Sour D bx2

Citron Sour
(White sumo#6 x LemonTini) x KG Sour D Bx2

Sour Sweatband OG
(Ghost OH x Topanga pure Kush) x Sweatband) x KG Sour D bx2

Sour Fire Tahoe
Fire Tahoe OG x KG Sour D Bx2

Sour Lemon Mochi
(Mochi x LemonTini) x KG Sour D Bx2

Sour Frootz
(Apple Fritter x Runtz) x KG Sour D Bx2

Dobrze bylo pokazac fotek kilka z tych upraw u Karmy :D

ZZ
 

Bnyest

Well-known member
Siema Panowie i Panie hehe

Przegladam se tak to cale WWW z brzuszkiem pelnym zurku i makowca i powiem wam ze to tutaj na IC wyczytalem o fajnych premium lini od Karma Genetic , hehe ja nie wiem skad ludzie biora te nazwy ale ZiZi hehe tak brzmi znajomo ze sie mi wspomnialo jak siedzielismy i myslelismy nad moim nickiem na forum hehe po francusku brzmi bardziej dostojnie hehe ciekawe owocowki karma wydal , zreszta nie tylko on jak kiedys szal byl na Diesel , Chemdog i rozne paliwa kopalne to jak by nagle kazdy sie kocha w owocach . Strasznie mnie kreci rs-11 z tego co czytam sa 2 rozne klony .Znam sie na tyle i nie chodzi mi o ten Doja Pak raczej ten drugi Pink Guava X OZK, z 2%cbd , jest tez Josh D og , tego to ja KCE bardziej niz powietrza hehe takie kushe to piekna i czysta sprawa nie wiem czemu karma zebrala becki za tego krosa ale ludzie miagwili ze to nie Josh D , chemdog 4 tez mnie interesuje , ale z tym chyba wruce do swojege chem4 . Jak sobie gadamy o czytaniu zaleglosci to wyczytalem za Haszyk . com ze masakrator stal sie przyczyna upadku IC Polskiej strony , no ja to spadlem ze stolka , juz pisalem ze wszystkie fora przechodza kryzys , niektore sie nawet reklamuja w dziwaczny sposob pokazujac stare madre posty jako napisane teraz . Pamietam ile Masakrator nam pokazywal za to dostal reportera IC , czaczo w tym samym czasie chyba tez , nie zgodze sie z ta mysla ze on nawet chcial by zaszkodzic IC polskiej stronie a co dopiero ja zniszczyc , niszczyli ja ludzie o podwojnych kontach co robili sztuczny tlok i kwasa ciagle saczyli . To jest piekny hejt w strone IC ze strony haszyka skoro po tylu latach admin nie usunal tego to zal , bo IC to jest inna bajka inni ludzie twozyli IC i za w zarzadzie i inna ideologia przysiweca GAZECIE niz tam haszykowi , niech tez jasne bedzie ze jako forum to super ale ludzie tam chuja robia , mamy 21 wiek a oni siedza na dupach w kraju gdzie zachodnie firmy zwiazane z canna szukaja pracownikow w pl czy niemczech , sam nad tym rozkminian i z Piotrkiem jestem w stalym kontakcie ehhh duzo by gadac , a nie chcialem tylko te 3 siusiumajtki za plecami wykminili plan nedzny a teraz rzaden ( napisal bym zaden ale chuj mam w to ja na slaska , sie wychowywalem na osiedlach co maja zasady) , a jeszcze musze przeprosic bo teraz urazile grono obrazajac slowami , zatem przepraszam ze uzylem nie stosownych slow wobec was, bo wy jakos nic juz nie potraficie napisac ...

PoZZdro

View attachment 18829595
Jak interesuje cię chem4 a nie masz dostępu do klona to moim zdaniem dobre pheno Stardawga spokojnie daje radę a nawet przerasta chem4 i nie starzeje się tak szybko. Na własne potrzeby nie ma problemu ale komercyjnie bolączka czwórki jest taka ze szybko zmienia kolor topow z zielonego na żółtawy
 

fenikss

New member
Wielką radością jest legal w Niemczech można spokojnie jarać i hodować bez stresu :) ale straż graniczna i policja dostanie teraz zapalenia dupy przy kontrolach:)
 

backtobasics

New member
Moja radość jest taka, że wracam do gry po dłuższej przerwie :)
Czas trochę pokolorować!
Trochę się gubię w interfejsie, można mieć jeszcze gallerie zdjec tka jak kiedys? i wstawiac zdjecia z galerii do postów? Ile trzeba miec postów, żeby wysyłać PM?
Dzięki :)
 

Latest posts

Latest posts

Top