What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Cieszy mnie ze nasz czat potrafi byc chory hehe rozbolala_mnie_glowa od tej chodzacej prwady co tam ujrzalem wczoraj hehehe - tak trzymac , a powazni to my w GROBIE bendziemy hehe

pozdro
 

BReal

Active member
59827Clipboard01.jpg


Po pierwsze pozdro dla rolnika! A po drugie brava dla niego za dobry curring :) Wlasciwie nie wiem czy curringowales, ale chyba tak bo smak spoko, ale przedewszystkim dym nie gryzie mocno w gardlo i mozna brac wieksze buchy :)

IN MIX FEMALESEEDS: smakuje najlepiej ze wszystkich trzech, a zapach rowniez przyjemny, mocno owocowy. Nie wiem co to jest, ale haj przyjemny. Charakterystyczne jest to ze w glowie krazy mnostwo mysli. Bardzo dobrze sie freestajluje ;) Jak rzadko sie jara to jedna lufka jest gites.

BAMBATA x ERD/PURT: o mocy raczej mowic nie bede, bo ziolko zapylone i sporo pestek zauwazylem. Ale duzym plusem z pewnoscia jest zapach: cos jak owoce lesne z warzywami :) Haj zrownowazony, noo.. moze troche bardziej indica.

OASIS X LR: nie jest to najmocniejsze ziolko, ale... z pewnoscia polecam bo daje sporo energii i zajebiscie relaksuje. Na codzien w sam raz.

Dobra.. ide dalej badac probki :rasta:
 

tomato

Member
Veteran
siegnalem dna..sloika..i nie podejrzewalem ze zmielone lodygi moga tak fajnie klepnac..:muahaha:

stay positive !
pozdrawiam
 

stolarz44

Active member
A co tam;p chyba jedna z moich dlugo oczekiwanych niespodzianek:)
Juz zflashowali napedy lite-on w Xbox-ach!!:D:D
Są tu jacys fanatycy tej konsoli.
Pozdroo All
 

tredowaty

Member
tomato przylanczam sie do opini :D
cieszy mnie iz przykiralem mniejsze liscie z obierania a nie ze je wywalilem ja kzwykle..
PEACE
 

Chirurg

Member
hehehe mistaP żona ci powiedziała rżnij mnie a ty nie wiedziałeś o co chodzi i poleciałeś piłe kopiłeś :rasta: :muahaha: hah
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
MistaP miałem okazje pracować czymś takim zajebisty wybór :)
Ja obecnie smigam Makitą i tez sprzęt nie do zdarcia :)
 

DrSmoke

Member
Veteran
A ja się cieszę, bo w zeszłym tygodniu zdałem egzamin właśnie dotyczący pracy tym ustrojstwem. Teraz mam papiery i mogę się bawić. Piłą. :D Sama radość. Tyle, że ja z kolei preferuję Husqvarne. he he :D viva las!
 

semyazza

New member
ja sie ciesze bo alaskan ice pod cooltube+ energo z hempa dual 200W rośnie super gęsto :) tzn zaczyna dopiero rosnac :D
 

Azzzzzz

Member
Veteran
A ja sie ciesze z powrotu do zielonej braci, nie zdazylem zlozyc rzyczen swiatecznych - ale mysle ze nie musze gdyz wszystkim wamz calego serca zycze jak najlepiej, pozdrawiam !!
 

piosh

Member
Ja się bardzo ciesze ze wreszcie mi sie konto na forum (IC) aktywowalo.
Dodatkowo cieszy mnie to ze moje kwiatki radza sobie moze nie na medal ale tez nie jest zle.
Cieszy mnie to ze wydrukowalem sobie ksiazke Grow Bible (wiadomo czego grow - pomidorkensy) pana Grega Greena.
A jeszcze bardziej cieszy mnie dzisiejszy news ze "zaostrzanie polityki represji wobec uzytkownikow narkotykow nie ma sensu" , zas metoda moze byc "polityka redukcji szkod" !!!
 

dupeczka

Active member
oł jea! zaraz sobie zapale tego smaczniutkiego blancika i już doczekać sie niemoge bo przez te robienie zdięc i upload tylko mi już slinka cieknie...hehee
pozdrowionka :joint:




 
no no panienko cóż za piękny kolor tego weedu aż ślinka cieknie hyhhyh
Moją radością jest to że dziś pokazała blond czuprynkę moja pani ak X dr
 

PioK

Member
LukiPlayer, hahaha a no wazny krok ... glupio by bylo o nim zapomniec ;]

a ja sie ciesze bo moja outdoorowa przygoda zaczyna sie od nowa.... dzieki ludziom dobrej woli ;]


39217IMGP5545.gif
 
Top