What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Pune o intrebare,primeste un raspuns

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Eu am avut canepa la geam care arata asa cand te uitai ca microscopul la ea. Si iti zic sigur ca nu are legatura cu cat de buna e. Asa ca nu te excita prea tare.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Si asa arata iarba unui coleg de muncă avea buzi aveau un pic de mov la baza mă gândesc că e de la nopțile reci . Aici aveți poza
picture.php
a scos în jur de vreo 50 că a fost scoasă târziu out
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
I-am dat eu niste seminte care le am și eu de la cineva avea o pungă de jumate de kilogram de semințe că ei fiecare an aveau câte 3 sau chiar 4 fete la crescut:)))
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Seminte cu canepa, daca au fost facute out.
Dar daca e de anul asta.. ca asa pare din ce zici, cum poti spune ca a scos-o prea tarziu? Poate prea devreme.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Mai băieți vad ca nu am nici un talent să vă explic! Scuzati-ma !! Eu sunt in Cehia și în cehia am umblat destul de mult cam 3 sferturi din ea și nu am văzut nici o canepa care crește spontan! E o planta de anul trecut e fumata de mult !:))) Dar când a scoso afara era luna mai sau iunie nu mai știu exact! Am vrut sa zic că a fost mica , a avut un gramaj mic ! Semințele sunt cumpărate de la alți dilari care cresc și vând!! Aici 10 semințe de un soi bun unknown ai la 500 koroane socotiti si voi! Vreo 75 lei
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Si cat de legal e?

Acusi, auzind de coroane mi-am amintit de poza asta:
picture.php

Primul bubblehash facut de mine, in Cehia.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Legal nu este cu siguranță dar daca tot ai 20 de koroane îți mai dau eu 80 koroane și poți să îți cumperi una:)) Muahaha
picture.php
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Am cativa pumni de monede pe acasa, dar nu ma bucura ideea de unknown. Adica in o tara care tolereaza totusi cannabisul, cred ca as vrea sa stiu ce aleg. De altfel si cand eram in romania incercam sa merg pe genetica de calitate, acusi la fel incerc, si chiar reusesc de multe ori. Nu pot intelege scaparea unui detaliu atat de important cand e vorba de o investitie atat de mare in un grow si de riscurile atasate. Mai ales ca genetica buna nu e cu mult mai scumpa decat cea proasta, iar in o tara precum cehia cred ca poti gasi si de la alti groweri genetica cu renume la preturi mici sau pe gratis. Adica ma astept sa fie si groweri care stiu ce cresc si si-au selectionat clone din genetica buna, poate au facut chiar si seeds.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Cu siguranță sunt!!! Dar nu cunosc nici unul din păcate!!! Magazine care vând semințe de la bănci cu renume sunt in Praga 3 astfel de magazine!! În toată Cehia poate sunt mai multe .... Nu știu! Am primit tot de la un coleg de muncă niste seminte care le-a primit la cannafest de la Barney ferm dar nu la interesat prea mult cum se numeste :))) el creste și fumează:))
 
Last edited:

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Pai singurii care nu fac asa suntem eu si lumion. Adica numa' crestem. Si pe lumion nu bag mana in foc :)

Adica ai dreptate, mai sunt si aia care nu cresc si doar fumeaza,
 
Top