What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

chemického psa jsem sekal jenom v 70 dnu není to však šálek mé kávy ostatně jako jiný chem cross WD40 mě nebaví přitom sensi na něj nedá dopustit každý máme jiné preference mám rád ten Illuminati ale udělal jsem dos semínek chd d x GG#4 a matku zabil budu vních budoucnu hledat něco promne zajímavějšího,měl jsem tři fenotypy právě toho crossu kdyby neměl sklon k hermafroditismus ta je ok pro mě zajímavější nežli ta ChemD.
 
Last edited:

sensi23

Active member
Veteran
chemického psa jsem sekal jenom v 70 dnu není to však šálek mé kávy ostatně jako jiný chem cross WD40 mě nebaví přitom sensi na něj nedá dopustit každý máme jiné preference mám rád ten Illuminati ale udělal jsem dos semínek chd d x GG#4 a matku zabil budu vních budoucnu hledat něco promne zajímavějšího,měl jsem tři fenotypy právě toho crossu kdyby neměl sklon k hermafroditismus ta je ok pro mě zajímavější nežli ta ChemD.
jj ta zemita chut a sila wd 40 mi opravdu ucarovala..tak to mi asi chem bude smakovat :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
chemD taky neni muj šalek.. ale rozhodně je to krásná unikátní rostlina, kterou by si měl každý zkusit zapěstit.. chut je dýzlová taková.. je tam cítit takové ty skunky ponožky prošlé a jakoby olejomalba kousek :D

o síle, netřeba se zminovat...
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
turpentine :D

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
absolutně nenáročná rostlina do určitý míry rezistentní proti šedivce výnosově nad průměr oproti běžné ganje má dokonce i chuť která je specifická kávovo-skunko-dieslovo-chemi-kush-tony

hezká rosltina a hezký tady ten popis.. čokoláda nic? čokoládu necítíš? :biggrin:
 
D

Dogon

jako velký milovník čokolády jí tam necítím jako třeba necítím smradlavý ponožky u ecsd který cítí Mightyka snad všude :biggrin:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
nevim jaksi myghtika často mění ponožky :D to by mohlo mít vliv hehe

novchuti převažuje káva jj ale mírně to voní čoko, možná jen pod sluncem? v genetickém mixu glue je i chocolate diesel..
 
D

Dogon

nedělejme z toho kluka dobytka :biggrin: nato potřebuješ nos a Pražáci maj vypálený čichový buňky :biggrin:
slunko dělá plnost :biggrin:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
to byla sranda jen, vím že se neurazí.. tak jako.. dyk se tam nedá dýchat! :D

jj slunko, zajímala by mě glue zpod horského slunka, jo!
 
K

Krutibrko

Čau

Po 32hod.všechny semena vyklíčené takže 100% klíčivost,klobouk dolů.
 
D

Dogon

dobré správy :biggrin:
tak ať se daří najít něco zajímavého přeji.
v nejbližší době budu přesazovat pod sodík už mi začali padat sazenice jedna gcsglue to odnesla a další lehaj pod tou usporkou to není ono jen co dokoupím kokos tak pujdou do boxu.
přidal se i muj dlouholetý kolega mimo komunu a odjede 16 rostlin tak že bude na co koukat v brzké době :tiphat:
všem obdarovaným přeji dobrou trávu a snad splní očekávání.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
semena od bratra sou nej se ví.. sem se dival na nějaké og femky že bych prubnul, no ale dyž sem viděl co za slizouny a bezduché loutky prodává semena, na cannafestu.. tak sem moc rád, že je nemusím podporovat, že existuje dogon seeds :D dycky budu radši pestiti semena od lidí co mají rádi cannabis, než od lidí co parazitují na tom, ýe někdo má rád cannabis...

moc se těším na fotazz, už máš nějaký lepší aparát? :D
 
D

Dogon

no s tím aparátem jeto na chuja nejsou chechtáky na tyhle věci všechno prochlastám :biggrin:
v záloze mám jednoho profi fotografa tak jestli si udělá čas budu rád.
 
D

Dogon

67 den přibližně,fenotyp GG4 se větví už od spodu velice pěkně kdybys našel féno co se hodně táhne tak bych si vzal řez ale to je vzácnost většina rostlin je umírněná a nedosahuje tří týdénního růstu a zůstává spíš malá
picture.php


a skvělé kalíšky koukám.
 
Top