What's new

Pune o intrebare,primeste un raspuns

Pleasehelpthank

New member
Frumoase poze lumion...din pacate nu o sa-mi permit 2.4mp cu 630w,cred ca am facut o investitie proasta,ce inseamna asta?:HID Wattage Equivalent: 1000w.
 

gganjaabwoy

Active member
Dece sa nu iti permiti 2.4mp cu 630w?...eu in 1.2mp am bagat 250w hps si am scos 270g...deci tu daca sti ce ai de facut poti scoate 1gpw sau poate mai mult in spatiu ala cu lumina aia
 

lumion

Active member
ganjo te-a luat marfa simt ....iti cam tremuta manuta pe tastatura :)) eu tind sa cred ca 250 w ai hps-ului tau sunt mai reali decat 1000w din panoul ala ... omul vrea sa scoata juma de kil ...dar eu unul ma abtin .
 

lumion

Active member
Cineva ?
 

Attachments

  • IMG_20161106_232143.jpg
    IMG_20161106_232143.jpg
    35.5 KB · Views: 10

lumion

Active member
la tine tot ce e grasime e canna? nu man e o ciorba nevinovata servita calda pentru un somn mai linistit ... noapte buna tuturor!!!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Da, si eu m-am lasat. Asa ca am cativa prieteni imaginari acum pentru care cresc.. :joint:

Pai eu am presupus ca e supa. Nu ciorba. :D
 
Last edited:

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@pleasehelp: Parerea mea: lasa cortul normal, pune becul sus, si da drumul la plante. Cat iese, iese.

P.S. Am un conflict emotional privind afirmatiile de mai sus: nu sunt sigur ca ai varsta potrivita pentru a creste iarba si mai ales consuma iarba. Bine, nu stiu daca cineva pe aici o are... :D
 
Top