What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Purple N1ggaz in my Hood

somebodyx

Member
бравос , при правилно гледане треа даде около 200-250сухо после.

И аз се надявам да се избуши от даване :tiphat:
Идеята е да и изпънем някак си висчките върхове под мрежа която хем да ги укрепва хем да ги държи ниско че иначе ще стане много висока тая майка. Идеята е да ги отвеждаме настрани да растът тия върхове :dance013:
 

somebodyx

Member
Днес беше поливката. Започнахме с 30литра престояла вода (ph 7) в контенера и кум нея прибавихме:

Ferro Cocos Grow A - 90ml
Ferro Cocos Grow B - 90ml
Ferro Enzym - 12ml
Ferro Bio Root - 15ml
Ferro Bio Crop - 30ml
Superthrive - 3ml

След което EC стана 1.78 ( по схемата на феррото го дават около 1.7), ОБаче тея торове МНОГО СВАЛЯТ PH-to (стана 2.9), и трябваше да добавяме Ferro UP до ПХ 5.9. (Като отначалото добавихме окло 5литра вода за да спадне и ецто до крайната стойност която е 1.36)
Клонингите се оказаха влажни още оставихме поливката им за след ден-два). Най избухващия клонинг беше топиран също.
Утре ще е посшедното пръскане с магнезий и калций, какъо се вижда на снимките вече са си възвърнали тъмнозеления цвят, което супер мнпго ме радва. Само най-засегнатат wappa има още да се пръска но и тя ще се оправи скоро- очевидно е!
Остава да видим тия дни след поливката как ще им се отрази ;) :dance013: :tiphat:
 

Attachments

  • IMG_1608.jpg
    IMG_1608.jpg
    113.5 KB · Views: 35
  • IMG_1609.jpg
    IMG_1609.jpg
    53.9 KB · Views: 31
  • IMG_1610.jpg
    IMG_1610.jpg
    98 KB · Views: 33
  • IMG_1611.jpg
    IMG_1611.jpg
    102.1 KB · Views: 31
  • IMG_1612.jpg
    IMG_1612.jpg
    78.3 KB · Views: 30
  • IMG_1614.jpg
    IMG_1614.jpg
    92.6 KB · Views: 35

somebodyx

Member
аз ви наблюдавам в другия форум:)

:) аз писах тука ама няма хора, дойдех тук защото там ме баннаха и даже и с други акаунти пак нямах права за писане , добре че най-накрая от едни други Ип-та станах схемата та пак мога да пиша там. Тука ми прави впечатлени че няма хора затова ще си ъпдейтвам темата там :) Иначе тука емоут иконите са трепач много ме кефат :dance013: :dance013:
 

Kermidon

Member
Бате ще ти следа темите както и на Ина маничетата - евала момиче.
Относно банна пука ти и мен днес ме обявиха за спамер поради пречина , че сеньор семка или сеньор рип са големи бутаници и ги разбират , а незнаят за покълването на семките при - температури както и за гледане на студено пример Русия.Извини ме за жалването.По темата много добре сте направили с разреждането браво.Това със жълтите зъбки Wappa-та ли е.
 

somebodyx

Member
Рип е пичага той почти не се задържа във форума, а тоя идиот "сладката семка" се мисли за много голем разбирач и като са му дали права си прави квот иска да не говорим че грам работа не върши като модератор и вместо да гледа да се развива форума тоя го тегли надолу, доста хора са пропищяли от него.
Прай се на голем разбирач, "уж аутдора не чакал, а вече индора бил пуснал" ама аз от както съм в тоя форум една снимка не видех да е качил на неговите растения -това само говори по себе си.
СЪс stonehead се беше заял пак и като му изтупори момчето една единствена снимка на тоягите дето гледа и оня даже и коментар не даде, тъй че сметай колко е разбирач, зад монитора всеки се прай на тежък и на мафиот. С два буркана коз ще ми се прай на нарко бос - или по-скоро е НАРКО ПРОСТ :laughing: :biggrin:
Дреме ти и да те баннат ще си пишеме тука даже емоутиконите са мн яки тука мн ме кефат :dance013: :tiphat:
 

somebodyx

Member
Бате ще ти следа темите както и на Ина маничетата - евала момиче.
Относно банна пука ти и мен днес ме обявиха за спамер поради пречина , че сеньор семка или сеньор рип са големи бутаници и ги разбират , а незнаят за покълването на семките при - температури както и за гледане на студено пример Русия.Извини ме за жалването.По темата много добре сте направили с разреждането браво.Това със жълтите зъбки Wappa-та ли е.

WAPPA-та е тая най-засегната дето беше от магнезиевия дефицит, но вече е почнала да придобива тъмно зелен цвят :)
Тияд дни ще постна нови снимки, зеления и цвят тръгва от вътрешната страна на листото.
 

EverLast

Active member
Плантовете изглеждат чудесно! Получават ти се нещата.
Аз съм голям фен на кокото...дръж ПХто на 5.9 - 6.0 и ЕЦто около 1.6 (1.8 макс в пика на цъфтежа)...и си направи автоматична поливна система да ти ги полива примерно 3х на светната лампа..времето на поливката може да си го настроиш според капацитета на помпата и капкообразователите.
Ето на снимка на растение гледано в кокос с multiple feeds DWT
Сортът е Tre Star Dawg
Breeder: JJ Nyc (TopDawg Seeds)
picture.php


Надявам се да съм ти бил полезен...следя прогреса с интерес.

Фермата е дупка за тях само едно :moon:
 

somebodyx

Member
Плантовете изглеждат чудесно! Получават ти се нещата.
Аз съм голям фен на кокото...дръж ПХто на 5.9 - 6.0 и ЕЦто около 1.6 (1.8 макс в пика на цъфтежа)...и си направи автоматична поливна система да ти ги полива примерно 3х на светната лампа..времето на поливката може да си го настроиш според капацитета на помпата и капкообразователите.
Ето на снимка на растение гледано в кокос с multiple feeds DWT
Сортът е Tre Star Dawg
Breeder: JJ Nyc (TopDawg Seeds)
View Image

Надявам се да съм ти бил полезен...следя прогреса с интерес.

Фермата е дупка за тях само едно :moon:

Мерси за инфото (между другото тоя плант изглежда супер!), това за поливната система и аз си го мислех че голямо гърбене като стане време за поливка. Между другото даже ец-то в цъфтежа мислим и до 2 да стигне и по таблицата на Ferro го дават до 2 макс.
Днес имаше разговор с шефа на ферро и май ще поливаме с Ferror A & B Осмосис от следващия път да видиме дали ще пада така рязко пх-то :) :dance013:
 

EverLast

Active member
2 е много според мен даже прекалено много...първо,че растенията се пържат на макс а и после няма проминаване тва нещо. Лично мое мнение е,че всички компании съветват потребителите да ползват повече отколкото е нужно ест с цел по-бързо да изпразниш бутилките и да купиш нови. Ако поливаш с RO вода...ще трябва да добавяш Cal/Mg.
 

somebodyx

Member
2 е много според мен даже прекалено много...първо,че растенията се пържат на макс а и после няма проминаване тва нещо. Лично мое мнение е,че всички компании съветват потребителите да ползват повече отколкото е нужно ест с цел по-бързо да изпразниш бутилките и да купиш нови. Ако поливаш с RO вода...ще трябва да добавяш Cal/Mg.

Какво е RO вода?
 

EverLast

Active member
RO е обратна осмоза reverse osmosis...т.е вода получена при обратна осмоза или с прости думи вода с ЕЦ 0....каквато е водата от климатика и дъждовната. Аз си събирам дъждовна и смесвам с чешмянка.
 

Kermidon

Member
Браво Еверласт добра точилка.
Дестилираната или мината през филтър не е ли същото.
Относно ец-то големите стойности влияят на похапването на торовете.До 2.5 съм стигал уникални умруци стават.А за производителите те дават графика с торовете за 1000в лампи оптимал - дефакто аз слагам на 400в лампи 1/2 от торовете.И никога не съм дефецирал или преторявал.
 

somebodyx

Member
Водата която тече там е с ЕЦ 0.009
Днес ни дадоха Ferro A & B осмосиз който ще го тестваме другата поливка да видиме дали така ще пада пак пх-то
 

somebodyx

Member
Днес ги топирахме за втори път - ИЗГЛЕЖДАТ СВЕЖО ЗЕЛЕНИ дори и най-засегнатата WAPPA се е оправила и изглежда чудесно :dance013: :tiphat:
Днес поляхме малките рояли с новите торове за осмоза и пх-то се смъкна с 0.4 от 6.0 на 5.6 което вече напълно ни удовлетворява.

Поливката обаче беше с 1.3 ец 5.9пх :tiphat:
Утре иначе ще е следващата поливка на големите, оказа се че вече от тия двулитровки ги пият за 2 дни и полвина и трябва нова поливка егати вечерната запивка :D
 

Attachments

  • IMG_1645.jpg
    IMG_1645.jpg
    110.8 KB · Views: 31
  • IMG_1644.jpg
    IMG_1644.jpg
    112 KB · Views: 30
  • IMG_1643.jpg
    IMG_1643.jpg
    56.1 KB · Views: 30
  • IMG_1642.jpg
    IMG_1642.jpg
    56.9 KB · Views: 33
  • Fixed-wappa.jpg
    Fixed-wappa.jpg
    97.8 KB · Views: 33
  • IMG_1646.jpg
    IMG_1646.jpg
    114.5 KB · Views: 34
  • IMG_1648.jpg
    IMG_1648.jpg
    103.5 KB · Views: 32
  • IMG_1651.jpg
    IMG_1651.jpg
    107.7 KB · Views: 33
  • IMG_1653.jpg
    IMG_1653.jpg
    91.4 KB · Views: 31
  • IMG_1649.jpg
    IMG_1649.jpg
    129.6 KB · Views: 31
Last edited:

runto

Member
Супер са китките.
5/10 литровите разсфасовки свалят цената на торовете с 50%
 

Latest posts

Latest posts

Top