What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Любимия ви сорт.Впечатления,препорък и и &#108

focktor

Member
Любимия ви сорт.Впечатления,препорък и и &#108

Ще се радвам,ако споделите. :good:
 

focktor

Member
Мене в момента ми трябва нещо за релакс.Миналата година пробвах едно много благо.Смешничко и в същото време много релаксиращо и креативно.Така и не разбрах какво е.
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Ммм из се заглеждах по Taskenti-то.
Бих го опитал навън, според мен ще се развива доста добре в нашия климат. :thank you:
 
Ммм из се заглеждах по Taskenti-то.
Бих го опитал навън, според мен ще се развива доста добре в нашия климат. :thank you:
Въобще не обича влагата,иначе става бързо и дава много плод,поръчах миналата седмица за септември(още ме боли тоя удар от 95 евро):tiphat:
 

focktor

Member
Doggies Nuts Armageddon x Doggies Nuts Sirius Seeds....
WTF , 500 еу фем, 240 регулар. ИЗРОДИЯ!
 
Има и за по 3000 канадски долара(10 семена).Big elephant или нещо подобно със слон на някви канадски мошеници.Видях ги в един друг форум,а да ли ще ги намеря.Крадци,ама като има риби....:tiphat:
 
какви са тия цени:laughing:, това не е нормално вече. Те всички сийдбанки продават ужасно скъпо, но това пък е прекалено.
 
C

coco fknbrice

... какво да кажем за jack herer удоволствието да го имаш струва 150 евро .... добре че ги има на бройка в pick'n'mix .... НЕВЕРОЯТЕН сорт
 
E

EverLast

Chemdog DD :bump: перфектният микс от Chemdog D и Sour Diesel IBL
 
... какво да кажем за jack herer удоволствието да го имаш струва 150 евро .... добре че ги има на бройка в pick'n'mix .... НЕВЕРОЯТЕН сорт

Преди две години си купих Jack Herer за 150 евро от Сенси сийдс и изобщо не съм очарован, 11 седмици цъфтеж и накрая не беше и силен на всичкото отгоре, незнам дали за същия става въпрос.

п.с.
Повече от 2 Евро за семка няма да дам
 
Преди две години си купих Jack Herer за 150 евро от Сенси сийдс и изобщо не съм очарован, 11 седмици цъфтеж и накрая не беше и силен на всичкото отгоре, незнам дали за същия става въпрос.

п.с.
Повече от 2 Евро за семка няма да дам
Най-евтините са на нирвана 4 евро фем.смесени от вс.им сортове(не знаеш какво ще ти се падне):tiphat:
 
C

coco fknbrice

има регулар семки които излизат по 2 / 2,5 евро и на други банки

WHITE SKUNK
10 seeds
Price : € 16.00

SHIVA SHANTI II
10 seeds
Price: € 20.01

indoor mix sensi seeds
25 seeds - 55 euro

както и много други :) :thank you:

п.с. а относно jack herer оставям без коментар защото има толкова много изписано за сорта 4е каквото и да кажа няма да е нещо ново :)
 
има регулар семки които излизат по 2 / 2,5 евро и на други банки

WHITE SKUNK
10 seeds
Price : € 16.00

SHIVA SHANTI II
10 seeds
Price: € 20.01

indoor mix sensi seeds
25 seeds - 55 euro

както и много други :) :thank you:

п.с. а относно jack herer оставям без коментар защото има толкова много изписано за сорта 4е каквото и да кажа няма да е нещо ново :)
Ами повечето са копия(някой си купува оригинални,сее,кръстосва и вече има сийд банка) и струват левче,вярно че има някои добри,но по може да спечелиш на тото,отколкото да ти се падне едно суперфено.:tiphat:
 
C

coco fknbrice

всички примери освен третия се предлагат от една банка и са кръстоски които нямат аналог на друго място /на мен не ми е известен/ освен това цените и банката 4иито примери съм използвал не е никак случайна ... принципно всички семена реално струват стотинка не левче без значение каква е кръстоската но това е ... пазарна икономика
 
всички примери освен третия се предлагат от една банка и са кръстоски които нямат аналог на друго място /на мен не ми е известен/ освен това цените и банката 4иито примери съм използвал не е никак случайна ... принципно всички семена реално струват стотинка не левче без значение каква е кръстоската но това е ... пазарна икономика
Това ти казвам,кръстосват си те чужди хибриди и им пука на жилетката(ако са фем.,даже не им трябват мъжки),как тогава да не са левче(какви лайна излизат после не ги интересува,защото няма начин да знаят със сигурност какви IBLta или ландраси са използвани в предните поколения(само предположения и това,което се знае от оригиналната банка).Кръвосмешението води до хермафрод,нищо че са регулар,но всеки сам си решава какво да купува:tiphat:
 

pepel29

Member
След като ве4е има 1000 ди сортове за мен по скоро са фенотипи на индика - сатива
Това 4е има евтини семена не зна4и 4е не са ка4ествени

има хора които не са толкова нагли да искат по 500$за 5-10 семки генетика та генетика такова растение като това няма и няма да има only clone , Femenized и кви ли не глупости само да му дигнат цената ал4ните
Ми да не ги продават като са толкова ценни и като са застрашен вид хахахаха
Не е луд този които ги продава а този които ги копува
След време ще разберете 4е тревата
Или става или нестава 4е може някои и хемп да гледа
ако става или е 4ук и нокаут или е еуфори4но енерги4ен

или е индика или е сатива
или е високо или е ниско
или е с малки или с големи листа
с кристали или без
с Бели ,кафяви и лилави мустаци

Наи трудното е да изглеждат еднакво по това се познават добрите брийдъри

Вси4ко друго са празни приказки и рекламни трикове
 

Latest posts

Latest posts

Top