What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Első DWC (Girls Scout Cookies + LSD)

Snypie

Active member
45. nap, vagy e körül.

Felemeltem az EC-t 1.4-re mindkettőnél és locsolgatom 12 óránként kézzel. A pumpás dolog nem jött össze, kevés az ereje, h 45 centire felnyomja...



24 órával az emelés utás ezt véltem felfedezni, ez lenne a tápégés?



Amúgy meg megint kezd elegem lenni. Kurvára egy szerencsétlen fasz vagyok. 8. sikertelen kör, 3 éve csak szopok...
 

Charass

Active member
Ne legyél lelombozva baszki! Nincs miért! Bár az LSD-re nem tudok mit mondani, mert nem akarok faszságot tanácsolni, de a GSC simán jól néz ki! Kicsit éhes, de most megetetted szal, most fog még csak igazán megindulni szerintem!

Én azokat a teljesen elszáradt leveleket mondjuk leszedném, a magas párában idő kérdése, hogy elkezdjen penészedni. Bár 1-2 napon belül úgy is ledobja valszeg.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
izé talán felviszi 45 centire is
ha tudsz merevfalú csövet szerezni kb 3-4 mm átmérővel
az alját levágod 45fokban és a vágástól nem messze belevezeted a levegőztető csövét, a merevfalú csőben a buborékok elkezdenek felfelé mászni és fent ha minden jól megy valamennyinek fel kell bugyogjon, nem lehetetlen mert eleve nem is kell az aljáról indítsd és csökkentheted a 45 centi távodat

érted e?
 

Snypie

Active member
Igen, értem. Feljebb is rakhatnám a pumpát a tartályban, mert vannak rajta tappancsok, de 24 óra alatt nagyon megemelte a vízhőmérsékletet, 23 fok fölé. Amúgy nem elég ha 12 óránként kézzel meglocsolom?

Ebben tudnál segíteni, h ez most mi, kérlek szépen?


Tápégés, vagy túl magas a vízszint? Ez jött elő 24 óra alatt. A szélén sárgul, a végén pedig egyből bebarnult.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem érted amit mondok.. :D
nem kell a pumpa csak egy erős levegőztető

fuss neki még párszor

FO3XWZ2ZWFEV2Z6QQ3.MEDIUM.jpg

image

gyorsan ezeket találtam..
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
Nagyon sajnálom Snypie..Az a legnagyobb probléma ezzel a hydróval ha nem fújod töviről hegyére a dolgokat hogy mi-micsoda mégcsak nem is tudsz megfelelően reagálni se mivel nemtudod mi a baja...ph csúszkálás miatti problémák,miből mennyit kap vagy mennyit nem kap,meleg a víz,hideg a víz...ez rengeteg probléma kapásból,annyit tudok mondani ha nekiáldozod magad és adnál egy esélyt neki: ALL ORGANIC.
A hydrot meg félrerakhatod későbbre..
Nem bánnád meg azt elhiheted :) <-ilyen mosolyod lenne..
Ezt csak azért mondom,mert ott kapásból nincs ph mérés..kiengeded a csapból a vizet (nálam ez 150ppm körüli) ezt hagyod állni 24 órát beleraksz a 2. hét végétől hetente 2 alkalommal 1 liter vízhez 1.5 mili tápot(értsd:Biobizz Grow) utána meg hetente emeled 0.1-0.2 milivel,flowba lejössz growal 1.5 milire és a bloommal folytatod ugyanezt a heti szintű emelést..nekem ez biobizzel bevált..:) csak hogy egy kicsit vígasztaljalak amit leírtam tényleg jóból ajánlom
 

Latest posts

Latest posts

Top