What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

WW, Kush Hydro 50L

MuLLeR

Active member
Kezdenek terebélyesedni, remélem jó úton járok. Magról ez a 60ik nap. Lámpát csak a fotó erejéig húztam fel.
picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jó lesz ez, még pár nap és megvan a 80 % a sátornak

van a tartályodban levegőztető cucc?
 
Last edited:

MuLLeR

Active member
4 nap alatt 10 litert kellett utántöltenem, szomjasak a lányok. Az hogy hiány vagy túltáp nem tudom. 2 ilyen levelet szedtem le. Átálltam 12-be, holnaptól számolom az első napot.
picture.php
picture.php
 

MuLLeR

Active member
Arra gondoltam, hogy dobok rá egy hálót, de akkor Wilmát már nem tudnám takarítani.
Mi a véleményetek?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
hajlítsd - törjed, ha kell naponta kétnaponta.. supercropping.. nem véletlenül írom annyit..
 

MuLLeR

Active member
Tegnap óta virágzásban van, még úgy is?

+1 Virágzás alatt a locsolást a nappali órákhoz igazítsam vagy mehet este is?
 

dev.

Well-known member
Nem kell azt minden tankcserénél takarítani, így nagyobb szopás, mintha kézzel locsolnál. Elég csak a pumpákat elmosni. Cserélj hetente oldatot, adjad nekik a peroxidot, és nem lehet baj.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
semmi baja nem lesz gyakoroljad.. egy automazaron kb 15 törés volt a fő szárán, a többi ágán meg összesen még 70-100 között az utolsó hétig terrorizálva volt, mert belenőtt a hps be


világosban nyomassad sötétben nem eszik, akkor elég minimális, hogy tudja mivan...
 

MuLLeR

Active member
Oké akkor tréningezek tovább. Asszony adott egy ilyet: Kallos illatosított Oxi krém 3% Stabilizált hidrogén-peroxid emulzió. Hmm? Ez jó lehet? Vagy hány %-os kellene és milyen arányban?
 

dev.

Well-known member
Fodrászkellékesnél lehet szerezni 35%-os töménységűt, vagy azúr vegyszerbolt.
3%-ra ajánlott higítani, abból mehet a tankba 1-3ml/l, aztán akár minden nap tolhatod nekik, az eredeti mennyiség negyedét.

Ezt az illatozó kallos cuccot inkább meghagynám az asszonynak. :D
 

MuLLeR

Active member
Vhogy sejtettem, hogy nem ez lesz az amire gondoltál :D exkalapos H2O2-es cikket nyálazom át ismét. Párom azt mondja DM-ben is lehet kapni 35%-osat, az közelebb lenne. Tehát ha jól értem csinálok mondjuk 2 liter törzsoldatot és azt veretem a tankba. A "minden nap tolhatod neki" nem fog összejönni max csak péntek szombat vasárnap, hétköznap magukra kell hagynom.
 

dev.

Well-known member
Vhogy sejtettem, hogy nem ez lesz az amire gondoltál :D exkalapos H2O2-es cikket nyálazom át ismét. Párom azt mondja DM-ben is lehet kapni 35%-osat, az közelebb lenne. Tehát ha jól értem csinálok mondjuk 2 liter törzsoldatot és azt veretem a tankba. A "minden nap tolhatod neki" nem fog összejönni max csak péntek szombat vasárnap, hétköznap magukra kell hagynom.

Jaja jól érted, bár a 2 liter elég sok, sokat azé ne hagyd állni. Ha csak hétvégente tolod is jobb, mint a semmi. Nem emléxem használsz-é levegőztetőt, de az is segít "tisztán tartani" az oldatot.
 

MuLLeR

Active member
Ok, akkor 2-3dl készítek. Ja 5db 50es golyót meg egy 150-es korongot. Bugyborékol mind, rendesen mint egy dzsakudzi.
 

MuLLeR

Active member
30%-osat tudok szerezni, de magányszemélyként szükség van a személyes adataimra vásárláskor. Miért is? Valóban kell ez nekem, ha rendesen bugyogtatom a dzsakudzit?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
legtöbb esetben felesleges, de ha meg mégis.. akkor meg észre sem veszed, mert nem változik semmi..
Folyékony táptalajon tenyésztett baktériumok oxigénhez való viszonyuk szerint helyezkednek el az oldatban:
1: Obligát aerob
2: Obligát anaerob
3: Fakultatív anaerob
4: Mikroaerofil
5: Aerotoleráns

levegőztetéssel nem lesz mindenhol h2o2 meg egyenletesebben eloszlik és kinyír mindent,,,
 

Charass

Active member
Normál esetben kerüljük a grow shopokat több okból ugye, de ha tényleg ennyire macerás a beszerzés akkor meg kell venni ott. Nyilván mint majdnem minden grow shopban árult dolgot ezt is meglehet a töredékéért venni máshol, de ha így egyszerűbb akkor kb 2-3 ezer 1 liter 12%-os h2o2 oldat. Liquid Oxygen néven találod meg.
 

MuLLeR

Active member
Szuperek vagytok, Köszönöm! Viszont pár kérdés ismét megfogalmazódott bennem:
- Fekete melaszt talaj nélküli termesztésben mi helyettesítheti?
- ONA szagmentesítő lófaszt vettem gél formában, de ezen cikk alapján tartok tőle, hogy csak a szomszédaim ablaka alá tehetem (http://www.growweedeasy.com/ona-gel-cannabis)
 
Top