What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

WW, Kush Hydro 50L

MuLLeR

Active member
Érdekes, hogy erre az OG-ra 55 napot írnak meg 75% sativa dominanciát (weedseedshop). Ha mondjuk OG-t hamarabb szedem akkor szárító hálóba mehet be WW mellé? Mondjuk egy fóliával elkerítve, hogy ne kapjon a lámpából? Szagos szegényke, de amolyan finoman citrusos.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
az 55 nap, a legkevesebb, ami már értékelhető virágzatot ad. nem a teljes érettség idejét adják meg.
 

MuLLeR

Active member
Oké köszi! És mire számíthatok? Úgy értem mivel számoljak? Láttam 65-77 napokat is. Ha korán szedem tudtommal agyi lesz ha késöbb testi, de a tejfehér és barna közötti vagy mindkettő átmenete. Te mikor szednéd?

Hidróban úgy tudom (szüret elött) elég pár nappal elötte flushölni és vizen hagyni őket. Jól tudom?
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mivel nem sog kert részletekben szedném le, az, hogy agyi lesz.. faszság egy növényt nem arra kereszteztek, hogy féléretten"korán" leszedd.. a teljes hatást kimondottan érett állapotban hozza.. ha agyi fű kell olyat vegyél, ami elkészülve "agyi high"... ha testit, akkor olyat.. de hagyjad teljesen beérni.. különben meg ugyanolyan lesz minden..

elég az utolsó 2 nap is. a gyors anyagcsere miatt. ha többet éhezteted az csak hiányt csinál nem hasznos
 

MuLLeR

Active member
Arra jutottam, hogy 70 naposan le fogom szedni az egészet. 2-3 napig csak RO vizet kapnak majd. Hamarosan képekkel jelentkezem.
 

MuLLeR

Active member
Mivel 3 WW-m is van a “Sötét sokk” gyakorlati tapasztalatára lennék kíváncsi. Próbálkozott már vele vki?

“A módszer kérdőjeles, hatékonysága nem bizonyított, vannak akik esküsznek mellette, vannak akik ellene.
Az irányt adó elképzelés az, hogy 24-48 órás teljes sötétség közvetlenül a szüret előtt még jobban kipréseli a növényből a maximumot, több teória is van rá hogy hogyan, de mindegyiket meg is lehet cáfolni egyel. A White Widow nemesítője ajánlotta a saját fajtáihoz, valószínűleg érdemes megfogadni a white… fajtáknál.”
 

MuLLeR

Active member
71 nap.
Ez a nap is eljött. Lecseréltem a vizet innentől 2 napig csak RO vizet kapnak. Péntek szombat szüret. Kíváncsi leszek mennyi az annyi. Tudom hps alatt ne fotozzunk, majd lövök jobb képeket is, addig ->
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

MuLLeR

Active member
Szombaton melózni... ki hallott már ekkora faszságot. Na mind1. 3at trimmeltem 6 óra alatt, az utolsót majd holnap. Megnézzük milyen a csarasz, most megyek és elájulok.

picture.php


picture.php


picture.php

picture.php

picture.php
 

MuLLeR

Active member
Fogalmam sincs mennyi lehet nem volt nálam mérleg. Jövő héten lemérem, addig is várom a tippeket :)
picture.php
 

MuLLeR

Active member
Roppanósan 8 nap után

WW1: 97g
WW2: 96g
WW3: 104g
OG: 105g

g/W: 402g/440W

picture.php


Üveg: 4250ml

WW1 és 2 + van benne WW3ból is. Jéggel csak a törmelékből került ki ennyi.
Hash még szárad így annak tömegéről nem tudok nyilatkozni.

Elsőre nem is rossz szvsz. Nem tudom csinálok-e még ilyesmit valaha, de minden esetre ezt is kipróbáltam :D
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top