What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Magrendelés és vásárlás

K

kukta

Egyszer én is majdnem rendeltem az oaseedstől mert minden olcsóbb mint máshol, de végül inkább máshonnan rendeltem. Intuició....
 

Széklet Nagyúr

Active member
Ezek utan enis csak onnan rendelek ahol van lehetoseg futarszolgalatra ( hozzatennem osaeeds-nel is lehet GLS en keresztul rendelni, csak leszartam )
A termesztessel kapcsolatban minden kutyaszarnak szazszor utanaolvastam, egyedul a magrendeles teren nem okositottam magam igy nem voltam 100 szazalekig tisztaban a lehetosegekkel, veszelyekkel.
( meg ezeddig en ugy tudtam, hogy csak a hollandiabol erkezo csomagokat vilagitjak at hasrautes szeruen, meg ugye ha eu-n belulrol rendelsz az nem vam - afa koteles igy minek szaroznanak vele )
Az ember mindig tanul valamit es sokszor a sajat karan, egyenlore csak remenykedni tudok, hogy nem lesz gaz ill. idovel megerkezik a cumo es levonni a tanulsagot, hogy ezutan csak GLS vagy egyeb futarszolgalat.
 
K

kukta

Az indras planet is jó, 50 eurotól ingyen szállítanak ők is, és jóval nagyobb a választék mint a dokiba. Az árak meg ugyanazok.
 

igrowchronic420

New member
Én is épp ilyet kerestem a napokban, ez a mrcoin.eu jonak tünik, elvileg Pesten ATM is van ahol tudsz venni btc-t. (vagy pedig neten átutalással)
 

Széklet Nagyúr

Active member
Sikeresen megerekzetek a magok.
( valojaban mar mult het kedden megjott a cucc ). Ajanlott levelkent volt feladva es a kezbesiteskor nem volt itthon senki, oszt az ilyenkor szokasos ertesito cedulat meg sikerult a postasnak olyan faszan bepattintani a ladaba, hogy csak vasarnap vettem eszre, hogy ott van amikor kinyitottam az ajtajat ( ha csak siman beneztem felulrol nem latszott semmi ), hogy kipakoljam belole a tescos katalogust - szaras kozben legyen mit "olvasni" - meg a tobbi szemetet.
Eredeti sertetlen pakk ill, hozzacsaptak meg ket ajandek magot is ( critical bilbo ), igy reszemrol a szolgaltatas minosegevel ill. a beigert szallitasi ido betartasaval - kb 15 nap - ( a korabban reszletezett galiba nem az o hibajuk volt ) elegedett vagyok az oaseeds-el.
( ettol fuggetlenul legkozelebb nem kockaztatom a postat ).
Most mar csak az van hatra, hogy kicsirazzanak.
:skiiing:
 

Széklet Nagyúr

Active member
Az Rqs-ről rendelek hova kell utalni a pénzt?
Ja és meg azt hogy forintot lehet?

Toluk meg nem rendeltem, de altalaban ( gondolom ez alol ok sem kivetelek ) a fizetesi mod ( esetedben banki atutalas ) kivalasztasa utan megkapod a szukseges adatokat, a bankjuk adatait meg a rendeles azonositojat amit majd a megjegyzesbe kell belerittyenteni utalaskor.

ami a zseton formatumat illeti a honlapjuk tanulsaga szerint csak eurot, angol fontot vagy amerikai ill. kanadai dollart fogadnak el. A lenyeg, hugy tudd miben kell majd ott fizetned a cuccert.
Aztan utalaskor a bankodnal megmondod, hogy pl. ennyi fontot vagy akarmit szeretnel utalni a szamlajukra amit eloszor forintban lehuznak a szamladrol, aztan ezt ott helyben a tarifajuk szerint atvaltjak vagy majd a celbank vegzi a konverziot a lenyeg, hugy az utalasnak dija van amit ugyanugy bele kell kalkulalnod az osszegbe ( en legutoljara egy huszast utaltam angliaba, ami ket papirba fajt )
 

vincentvega55

New member
zamnesia.com-ról rendelés

zamnesia.com-ról rendelés

sziasztok,

nem találtam jobb topikot a következő kérdésemnek

ha magic truffelst rendelek a zamnesia.com-ról van rá esély, hogy megkapom?
van tapasztalat?

köszönöm :tiphat:
 

Charass

Active member
Üdv srácok.

A felsorolt breedersek közül van olyan ahol paypal-al lehet fizetni? Van aki vett már így magot?

Illetve, ha nem nagyon szeretik ezt, erősen gondolkodom, hogy váltok btc-t és fizetek azzal. Bankártyám nincs ezért macera kicsit. Paypal számlára utaltatok vmi ismerőssel, de azért azt nem kérném senkitől, hogy fizesse a magjaim a kártyájával. :D

Coinbase-n ha nyitok egy btc wallet-et az jó mondjuk? Ott tudnék paypalel btc-t venni, jól gondolom?
 
Csak szólnék hogy aki most akar rendelni az a bushdokitol rendelje 50€ (auto) nal 2ajandek mag plusz cigipapir az ajándék. Peace
 

Kukutyin

Member
Tavasz óta van az akció... :D Én amúgy 5 auto magot kaptam 90 euros rendeléshez, azóta le is futottak.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
1 mag / 50 euro.. ez már kurva rég van.. :D de mikor milyen kedve van annak, aki csomagol, van hogy nem is kapsz, van, hogy 2x annyit :D
 

Dr.skunk1

Member
Én személyes voltam kint és 5 euro borra valoért kaptam a magyar sráctol 2 automazart meg 3 Colorado cookist :D de ha kértem volna lehet adott volna még :D
 

Nokedlis

Member
Tapasztalat a Royal Fostos Queen-ről!:


Autoflower Northern Light: 9-ből kilenc fenó. így kb belenyúltak egy nagy zsák bulk autoflower mag mixbe aztán random kapsz valamit.

Blue mystic fem: 4-ből egy volt talán az előrtnak megfelelő gyümölcsös finomság, abból kettő egy szimpla indica muksy illattal. egy meg genetikai selejt lett.

Skunk XL

Ami feltette az i-re a pontot az hogy a skunk XL-olyan lightes volt hogy 2 növény kb egy hónapot bírt. az egyiknek szinte szaga sem volt. szóval pont az ellenkezője volt amit vártam tőle.
CBD MEDICAL Mass:
Hát gyerekek én szívtam jó CBD Criticalt-t de ez kanyarban nem az. 2-ből egy szagnálküli ruderalis 0%cbd +0%thc+ még trichoma se nagyon van rajta. 1-nek van valami hatása de nem közelíti meg a valóban a 10%thc 10%CBD arány.

Szóval én úgy képzelem el ezt a magcéget jó kicsit túlozva persze: van három bulk zsákjuk: Fem, auto és CBD, amikor meg rendelsz így belenyúlnak egybe bedobozolják azt csá. Arról appám hiába olvassátok a leírást mert nem az lessz :)
Nekem abszolúlt nem érte meg időt és energiát pazarolni rá.

Inkább maradok a jól bevált oldschool breedereknék.
 

Telefade

New member
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy milyen maggal "fajtával" érdemes kezdeni? Nem akarok szar auto növényt. Mondjuk Critical + 2.0 jó választás lehet? ja és ha seedcity ről rendelek az rendben van? vagy inkább, dinafem?
 

Telefade

New member
Értem! köszi a választ igazából most lenne az első termesztésem és 4 növénnyel kezdenék egy 120x120x200 as sátorban! indoor! wilma pot-tal csak nem akarom elbaszni igazából megvannak a kedvenc fajták csak hát nem tudom mennyire macerás?
 
Top