What's new

Kép feltöltése és kezelése

iwantmorebuds

Active member
Szinte minden uj tag ezzel a kerdessel kezdi igy megprobalom ezt a reszt nagyjabol osszefoglalni.
Elso lepeskent mindig gyozodjunk meg rola hogy a kep altal mentett adatok, amik adott esetben lehetnek gps coordinatak is (exif adatok) torolve legyenek.
Exif adatok torlese

Kép feltöltése albumba
1. Miutan beleptel kattints a jobb felso sarokban a nickedre.
2. Most a profil oldaladon vagy, a nicked alatt a gombok kozul a My albums
3. Ujra a kek gomb Create new album
4. Ha letrehoztad menj vissza ujra az albumok koze, lepj bele es mar tudsz kepet feltolteni.

Ha nem szeretned albumba feltolteni
1. Mielott megirod a postot kattints a a szovegmezo alatt a go advanced gombra
2. Gorgess lejjebb es kattints a Manage attachments gombra.
3. Egy uj ablakba fogsz atkerulni ahol feltudod tolteni a kepet.

Kép beszurasa
Erre megint csak tobb lehetoseg van.
Ha az albumodba feltoltott kepet szeretned beszurni teljes meretben akkor azt megteheted egyszeruen ha belepsz az albumodba raklikkelsz a kepre es a kep alatti masodik mezot kimasolod
. Es ezt az egesz sort bemasolod.

A masodik megoldas
1. Ismetelten a go advanced gombra kattintva majd jobb oldalt a smile lista alatt Insert Image(s).
2. Az uj ablakban a felso sorban from resznel kivalaszthatod h mar feltoltott csatolmanyok kozul akarsz valogatni vagy a albumba levo kepek kozul /itt az osszes addigi csatolmanyodat megtalalod egyebkent/

Ahhoz hogy a kepet teljes meretben szurd be az as lehetoseget legorditve Original onlyra kattintva ha az oldal ujra frissul mar teljes meretben tudod beszurni a kepeket.

Remélem ez segiteni fog es nem lesz allando kerdes ujra ;)

Ha barki valamivel ki szeretné egészíteni az jelezze.

Annyit meg hozza tennek hogy nem kell az uj ablaknal halalra nyomkodni a a kepeket ha egyszer ranyomsz az elozo ablakban mar bennt lesz a link :) Csak magambol indultam ki.

:smoke out:
 
K

kukta

Nekem mindig elforgatva tölti fel a képet.Mit csinálok rosszul?
 

Solon

Well-known member
Nem egyszer?bb gépre felrakni és elforgatni képnézeget?vel? Az exifet is magamnak pucolom, tudom, hogy van itt is, de azért jobb, ha én is lepucolom róla.
 
Top