What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Cannabis mag beszerzés!

Pillang

Active member
Üdv!
Valaki rendelt Royal Queentől már? Jól értem, hogy nem posta hozza a magokat, hanem futár és csak személyesen adja át, postaládába nem dobja bele? Ha meg nem vagyok otthon, akkor buktam a rendelést?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
futár keresni fog vagy hagy elérhetőséget, de az imélben megkapod a csomagszámod stb látod mikor hol van és kit kell keress hogy megkapd
 

Pillang

Active member
Dicséretes, hogy az ingyen szállítás mellett még futár is ráadásul. Köszi! Ha be válnak a magjaik, tőlük rendelek eztán, mert olcsó.
 

GK_420

Active member
Adatbázis, visszakövethetőség, letagadhatatlan, csomagellenőrzési jog. Ha a postás bedobja a ládába meg se történt.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
postai rendelésnek is van nyoma, sokkal több mint egy sima cégnél. posta véletlen nem állami szerv? adtál mostanában csekket fel pl? vettél át csomagot, mert itt ahhoz is igazolnod kell a személyazanosságod és a posták be is vannak kamerázva... x összeg felett eleve csak sz.a igazolás után fizethetsz be pénztutalásra.. stb stb futár személyit sem kér, és pillang mondta hogy a valódiu nevére rendelt ? :D stb stb stb
 
feltételezzük lebuksz termesztéssel, gondolod majd a rendőrség megkeresi a magyar postát, hogy van-e valami dokumentációja rólad, ha van is mire megy vele? max ha azt mondod, hogy magán személytől kaptad a klónokat... akkor lehet utána néznek, hogy ki adhatta fel.

de szerintem ez az egész egy összeesküvés elmélet kezd lenni.

NNI esetleg vissza ellenőrzi a posta forgalmat, de nem hinném, hogy hobbi termesztők magjai és klónjai eredete érdekelné őket.
 

Pillang

Active member
postai rendelésnek is van nyoma, sokkal több mint egy sima cégnél. posta véletlen nem állami szerv? adtál mostanában csekket fel pl? vettél át csomagot, mert itt ahhoz is igazolnod kell a személyazanosságod és a posták be is vannak kamerázva... x összeg felett eleve csak sz.a igazolás után fizethetsz be pénztutalásra.. stb stb futár személyit sem kér, és pillang mondta hogy a valódiu nevére rendelt ? :D stb stb stb

ööö...valódi névre rendeltem, de nem aggódok túlságosan, (lehet, kéne), egyetlen parám, amikor hátizsákban cipelem haza a cuccot ősszel, na olyankor tényleg ver a szívem és ha egy fácán csattogva felrepül mellettem, eldobom az alibi csalánt, amit frissen szedtem.
 

Pillang

Active member
amúgy kicsit kafkás volt a rendelés, 29 euro volt a végösszeg, én meg utsó pillanatban jöttem rá, hogy két húszasom van és nem tudom felváltani. Sebaj, elküldöm, a levélbe oda írtam, hogy küldjenek egy auto Bubble Kusht, az úgy majdnem 40. A biztonság kedvéért mailen is kértem a +magot. Erre visszaírták, hogy hogy az ajándék mag random, nem lehet választani. Válasz: nem az ajándékra értem, hanem pénzért. Ők: Oké, szólunk a kollégának, hogy ha lehet, ezt a fajtát rakja ajándék magnak, de nem ígérik, hogy az is lesz. Válasz: Nem ajándék magra értem, hanem mert több pénzt küldtem, belefér az árba (sorry for my english) Ők: Kedves... Több pénzt küldtél, mint a rendelésed végösszege. Sajnos nem áll módunkban elküldeni a visszajárót, de következő rendelésednél felhasználhatod! Válasz: Rendben, nem vitázom, akkor legyen így. Ők: We have added an Amnesia Haze Seed to round it up to the 40€. Nem merek többet írni, jó lesz az, csak jöjjön :)
Amúgy az én hibám, mert stornózni kellett volna a rendelést és csinálni egy újat.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
:DDDDDDDD ez kurvanagy, de legalább jófejek rendelj gyorsan valami szépet :DD mi royal og kush-t kértünk sq1 mellé

ha szerencséd van még jól jöhetsz ki a dologból esetleg amnéziából bebasznak egy10es pakkot ^^
erre kiváncsi vagyok mi sül ki
+ az ajándék :D
 
Last edited:

GK_420

Active member
feltételezzük lebuksz termesztéssel, gondolod majd a rendőrség megkeresi a magyar postát, hogy van-e valami dokumentációja rólad, ha van is mire megy vele? max ha azt mondod, hogy magán személytől kaptad a klónokat... akkor lehet utána néznek, hogy ki adhatta fel.

de szerintem ez az egész egy összeesküvés elmélet kezd lenni.

NNI esetleg vissza ellenőrzi a posta forgalmat, de nem hinném, hogy hobbi termesztők magjai és klónjai eredete érdekelné őket.

Pontosan ezt teszik, láttam ilyen megkeresést a posta felé, de a posta név szerint NEM tart számon, csak adott küldeményeket a csomagszám szerint ha ajánlott! Ha nem ajánlott még ennyi sincs, ellentétben a futárokkal. De ha ti jobban tudjátok, felőlem csináljátok ahogy jó
:D
 

Pillang

Active member
Ja, én is kíváncsi vagyok. Abból indultam ki, hogy Green House-ékkal már lassan baráti kapcsolatban vagyok, nyájas hangvételű leveleket váltunk egymással, elküldtek egy csomag Jack Herert a Silver Haze helyett, ami halott volt és a lelkemre kötötték, hogy jelezzem, ha megjött, illetve ha nem. Hiszek nekik, kinézem belőlük, hogy újra küldik, ha mégsem érkezik meg, pedig nem is tudtam bizonyítani, higy tőlük származik a mag, mert Pick 'n' Mix től rendeltem egyesével, eredeti csomagolás nélkül.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Pontosan ezt teszik, láttam ilyen megkeresést a posta felé, de a posta név szerint NEM tart számon, csak adott küldeményeket a csomagszám szerint ha ajánlott! Ha nem ajánlott még ennyi sincs, ellentétben a futárokkal. De ha ti jobban tudjátok, felőlem csináljátok ahogy jó
:D
nem tudom mit papolsz a posta biztonságáról TŐLED PONTOSAN POSTA CSOMAGOT FOGLALTAK LE ... mégis miről beszélsz már megint?
 

Son of Soil

Member
Na ki lesz a helyi Postás Józsi, he? Hát a postatitok már smafu? :D
Hogy ne csak offoljak, amilyen helyzetben van ma a királyi posta én elkerülném messzire, 4 helyen fogadok most postát, két helyen még csak postás sincs, van olyan levelem ami nem jött meg karácsony óta, sima belföldi banki kivonat. UPS-t is rühellem, mint a szart, mert egyszer odaadták full idegennek a csomagomat, de legalább kihozzák, ha nem is nekem. :D
 
jah, általános probléma, hogy odaadják bárkinek akinek csak tudják, csak írja alá valaki, hogy átvette!
 
Last edited:
Top