What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy from the Ganja-Land!

ZoldOvezet

Active member
BW 2-1# Day 17

picture.php


FIAAAM....EZEK NAGYON NŐLNEK MI EZ A PARADICSOM???

picture.php


EZEEK? EZEK GÉNKEZELTEK MUTEEER
 

ZoldOvezet

Active member
Toppolás 4 főszárra illetve átültetés történt.

18. Nap

BW 1:
picture.php


BW 2:
picture.php


Fél-Összkép

picture.php


picture.php
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
25. Nap

Megmondom amit én látok...

1.3 ml grow
1.2 ml bloom
1.3 ml micro
Ppm:700
Ph 6.5
Rh: 40-55%
22-30C

Sok volt az első igazi táp nekik..apró tápégést látok az egyik régebbi legyezőnek a végén 1 miliméternyi égés..

maradok egyenlőre
1.1 grow
1 bloom
1 micro...

Ez megy...meg a bárányfelhők.

BW 1.

picture.php



BW 2

picture.php



Az első toppolásból származó 4 nagyobb oldalág végeit kitoppoltam,a következő toppolásnál az oldalágak hajtásai is le lesznek kúrázva.
 

ZoldOvezet

Active member
30. Nap

LST előtt

picture.php


LST UTÁN:

picture.php


Valaki megtudná nekem mondani,hogy a növény termel e annyi gyantát vegbe,hogy ragadhasson tőle a kezem,pedig csak egy pár toppot csíptem ki kézzel,és olyan szaggal is vannak,hogy majdnem behánytam+keményebb mint a ragasztó???!! Mi lesz ebből jóistenem?!

1.1 grow
1 bloom
1 micro...

Rh:40-50%
29 C
tds:500
ph:6.5
 

ZoldOvezet

Active member
BW1-BW2

picture.php


Locsolás 3 komponensű trágyával:legalább 30 perc
Locsolás Biobizz Growwal: 3 perc..

Vissza fogok váltani rá, nem fogok minden 2 nap szarozni..nekem prakikusabb,nincs ph mérés nincs ec mérés..itt csak a túltápozásra kell figyelni
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
Day 40

Alig bírok már velük,mert nem tudom hova húzni őket...topp topp hátán...a locsolás is elég nagy művészet mert nem akarom rájúk önteni

BW 1


picture.php



BW2

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Meglőttem őket 1.5 es Ecvel..hát persze h nem úgy nőnek ha nem adok nekik kaját...megtévesztő mert kisebbnek néznek ki,mint az Ogk és bekavart..pedig tuti szeretnének ők is kajálni egy nagyot...ezt ma pótoltam AH-táppal...vagy megégeti őket vagy nem :)

BW1:
Kár volt hozzányúljak..

picture.php


BW2:

Ő viazont scrog képes lehetne...

picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top