What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

#3 Northern Lights /nirvana/

Brain.storm

Member
Nem akarok trafozni az analog hangosabb is mint a digitalis es nekem az is hangos. Hutes nelkuli akarok valtani. (passziv huteses)

Akkor bocsánat. Azt hittem a lumenre mész.
Bármit is fogsz találni, nem lesz olyan hatékony mint a HID lámpák. Bármilyen csillivilli marketing szöveggel próbálják meg eladni.
Tehát a hozam sem lesz olyan, mint egy HID lámpa alatt.
(Neked kell döntened a "hang kibocsájtás vs hozam" kérdésről)
 

hungrowboy

Member
Akkor bocsánat. Azt hittem a lumenre mész.
Bármit is fogsz találni, nem lesz olyan hatékony mint a HID lámpák. Bármilyen csillivilli marketing szöveggel próbálják meg eladni.
Tehát a hozam sem lesz olyan, mint egy HID lámpa alatt.
(Neked kell döntened a "hang kibocsájtás vs hozam" kérdésről)

Ezt ertem koszi ! :) de neken ez csak vegelni kellene flora van hpsem
 

dev.

Well-known member
-Nem csinál több hőt, mint a T5.
-Ebben az armatúrában is van trafó.
-A 150W-os ETI trafómnak nincs hangja.
 

hungrowboy

Member
Bocs má hogy beleszólok. De pontosan leírta a típusát! ETI trafó! :laughing:
Sima analóg trafó, ami ellen 3hsz-el ezelőtt tiltakoztál. :laughing:

En ugy tudom hogy az analóg trafó hangosabb minr a digitális , de lehet az etinek is valami jobb trafoja kevesebb watthoz ami passziv hutessel van es venti nelkuli . De nevess ez igazan vicces:laughing:
A kolega azt mondta az ovenek nincs hangja az erdekelne
Kifejezetten
 

Brain.storm

Member
En ugy tudom hogy az analóg trafó hangosabb minr a digitális , de lehet az etinek is valami jobb trafoja kevesebb watthoz ami passziv hutessel van es venti nelkuli . De nevess ez igazan vicces:laughing:
A kolega azt mondta az ovenek nincs hangja az erdekelne
Kifejezetten

Isteneeem. Hát jó. Csináld ahogy akarod. Neked még segíteni sem lehet!
Most elmondom, hogy nem fogod megváltani a világot az ötleteiddel! Lelkes kezdő vagy azt alá írom! De akkor sem fogod feltalálni a spanyol viaszt!
(Ha lenne olyan amit keresel, már mindenki azt használná! És akkor nem kéne keresned!)
 

hungrowboy

Member
Isteneeem. Hát jó. Csináld ahogy akarod. Neked még segíteni sem lehet!
Most elmondom, hogy nem fogod megváltani a világot az ötleteiddel! Lelkes kezdő vagy azt alá írom! De akkor sem fogod feltalálni a spanyol viaszt!
(Ha lenne olyan amit keresel, már mindenki azt használná! És akkor nem kéne keresned!)

Nem kell felkapni a vizet az analog trafok nem halkak, en is szeretnem hogy az legyen de nem. A Digitalisra azt mondtak sokkal halkabb lófaszt. Tok hangos ameddig a ventik halkan mukodnek az zug mint valami regi p4 es gep.. cink mellenyultam rokton az elejen. Minap lattam ve ti nelkuli nanolux trafot na az teljesen hangtalan. Csak 50k az most nem jo + mhs izzo amibe megy stb ez mar 70k felé tartana. Vegre boven eleglenne a 20.000 lumen (szerintem) mert kb az utobbi napokba nagyreszt ilyeneket nezegettem olvasgattam. Elvileg 8000 eleg valaki szerintem 10.000+ volt aki szerint 12.000 egy esetben volt 30.000 igazabol minnel tobb annal jobb, szerintem gyorsabban no stb de ha van idod ra 2 honapvegre eleg lehet egy 10.000 lumenes fenycso is! Persze inkabb 150-250w hangtalan trafos szett! Leget hogy van olyan csak addig meg nem jutottam el es persze megfizetheto. De majd meg kiderul addig. A Lenyeg hogy szepen nőnek a lanyok es meg is lettek mar toppolva, kb 20centisek:tiphat:
 

Medicropper117

Active member
Digita és Lumii a cégek amiknek a passzív hűtéses ballasztjai jók (a többi is jó lehet csak azokat nem volt még szerencsém tesztelni)
Valami 70-85 font darabja. Magyar pézben az olyan 33-35k.
 

hungrowboy

Member
4-5 hét ültetéstől
AH Grow,bloom,micro alaptapok + szilikon, enzym
Melyik-melyik? King kong, NL
picture.php

picture.php
 
Top