What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sensi Skunk auto coco 250w

dobogolyo

Member
picture.php
picture.php
 

dobogolyo

Member
sziasztok

Hoztam nektek pár képet
60 napos a kicsike :)
A bugák elkezdtek egymásra dőlni így kicsit vissza húzattam őket,asszem jó felé haladunk.

Szerintetek mennyi lehet neki hátra?Csak azért,hogy az utolsó 10-14 napot koplalással tudja tölteni,hogy ki jöjjön belőle minden szar.

Eggyenlőre ennyi majd még jövök :)
 

dobogolyo

Member
Azt miből látod,hogy magas az Ec?Csak,hogy ezt is tudjam.

Kicsit idő szűkében lettem.Júni 30.ra szeretném kiszáradva láttni.Szerintetek megoldható?Sokat veszítek ha sietettem egy kicsit?
 

Mr.NoName

New member
Plussz a szellőzésre és a légkeverésre is jobban figyelj, a felső leveleken látszik egy kis hősokk, a levélvégek égése egyértelműen magas EC-re utal. Ilyenkor egy hydrogén-peroxidos EC 0-ás vagy csapvizes (EC 0.4) flush ajánlott... a peroxid miatt bő vízzel is átmoshatod, majd rá egy napra jöhet a következő tápos locsi aminek az EC-jét legalább 0.2-vel visszább vetted... cserépből túlfolyt vizet ugye elvezeted?

Üdv, Rush!
 

Latest posts

Latest posts

Top