What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

hobbiz hajdzsro

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
amit kaphattál az még a régi formula lehetett, az ujjjban van sokkal több kácijum, és a szine is zöldeslibafoslett a széparanysárga helyett. használató sokféleképpen direkt a hydroba adagolva, novény szára köré szórva, levélpermetnek kiáztatva leszürve, söt földeskouszosperliteskeverékbe adaglva is..




adisönö infó:




Mineral Magic is (or better said was) an organic product from GHE.
It consist of nothing more then a natural clay rich in minerals. Don't let the name fool you.

I tried to source a new batch this year but I got the reply from several suppliers that GHE discontinued the product. They said that GHE is now waiting for the wholesalers to sell off their remaing stock and then releasing a new product. Don't belief me? Try to source it yourself. Not many suppliers still have stock.

One of my mentors pointed out that GHE Mineral Magic is nothing more then Montmorillonite and possibly even just Bentonite.
Just look on the label on the Mineral Magic bottle and compare it to Montmorrillonite/Bentonite.

Montmorillonite:
https://en.wikipedia.org/wiki/Montmorillonite

Bentonite:
https://en.wikipedia.org/wiki/Bentonite

You are better of buying a bag of Bentonite (or better Montmorillonite if you can find it). Which is very cheap and should be easy to score in any decent garden supply store.

Google on the use of Montmorrillonite/Bentonite in farming or look on the label of the bags in the garden store.




[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]MINERAL MAGIC MEETS ORGANIC GUIDELINES

Sillicate(SiO4) 59.6%
Iron (fe) 4.7%
Magnesium(Mg) 2.5%
Sulfur(S) 2.0%
+65 other salts .

Very good buffer in soil mix.
[/FONT]
 

hobbi ur

Active member
Köszönöm Yoda! Akkor hogyha nagyon hasznosnak bizonyul és elfogy, keresnem kell ezek szerint montmorillonitot/bentonitot, ha a kicsi supply kikopik merhogy azúj mánemolyan?? Úgy látom elég nagy a csillámpor tartalma, ezt a részt képviseli a vízüveg is amit napi szinten alkalmazok hmmmm... hmmmm hmmmm gondolkozz fejem. Írjatokmá hogy kinél van tapasztalat ezzel az anyaggal kapcsolatban... mit tud, honnan jön, hová megy...
 

Széklet Nagyúr

Active member
Nekem az új fajta van INNÉT.

Óvatosan kell vele bánni mert rohadt nehezen oldódik, még egy hét után is ha kiömlik valahova a keverék, porszer? üledéknek ottmarad összegy?lve, szóval én ezt csepegtet? rendszerekben nem használnám, DWC-ben meg manuál mártogatásban nem para, bár valahol aztolvastam ha túlzásba viszik hajlamos a gyökérzet körül össze-lerakódni oszt lényegében "eldugítja" a gyökérzetet.
Kókusz esetében simán a szár köré szórnék a javasolt dózisnak megfelel?t azt csókolom. Csepegtet? rednszerekhez el?tte beáztatják desztillált/RO sz?rt vízbe pár napra aztán az így lesz?rt ned?t használják a keverékhez.


Ami els?sorban szembet?nt a haználatot követ?en az a növény egészségi állapota volt, er?teljesen megszökkent a vitalitása.


Mindent összevetve szerintem megéri az árát, egésszen addig amíg rá nem jön, hogy ezt hogyan lehet 100 forintból magának kikeverni háztartási vegyszerekb?l.
 

hobbi ur

Active member
azta, a tron ledek alól (200w) 2,4k nyers haze gyött ki fu de furcsa ittmeg minde, nem találok semmit. hogy lehet képet feltölteni? huna zalbumom? Mester segícsé
 

Uzsidoboz

Well-known member
Majd tessék küldeni galambal (ha lehetséges Pörkli vagy strasszer legyen az sokat bír )
ittten errefelé már csak pikó meg herbál van :rtfo:
 

hobbi ur

Active member
IMG_2789.JPG
 

Attachments

  • IMG_2796.JPG
    IMG_2796.JPG
    84.4 KB · Views: 17
  • IMG_2791.JPG
    IMG_2791.JPG
    97 KB · Views: 18

hobbi ur

Active member
ez a fejlesztés mekkora egy szar lett verjem bele a faszomat.... mint a reklámok a kereskedelmi csatornákon: ... ki a faszom kérte????
 

Solon

Well-known member
Nekem tetszik. Mondjuk én a kurvákkal forró viaszt öntetek magamra, mint rekreációs tevékenység. :D
 

hobbi ur

Active member
bob.jpg
készülődik a kritikál. meginkip uffadta szekrényből, hála jehova
 

Attachments

  • IMG_2828.JPG
    IMG_2828.JPG
    59.6 KB · Views: 19
  • IMG_2831.JPG
    IMG_2831.JPG
    93.4 KB · Views: 17

hobbi ur

Active member
héz, meg kis kritikál az új hobbi szörny2000(tm. reg.)-ben. az miért van, hogy elforgatva mentem le a képet, ez meg visszaforgattya.
 

Attachments

  • image_2035376.jpg
    image_2035376.jpg
    111.4 KB · Views: 19
  • IMG_2833.JPG
    IMG_2833.JPG
    96.4 KB · Views: 17
Last edited:

hobbi ur

Active member
IMG_2862.JPG
60x60as sátorból picit tovább vegeltetve 70x90 alapterület jött ki, nagyon várom az eredményt. csodaerős a kritikál, de ezeket az aprócska virágokat trimmelni elég gyalázatos.
IMG_2862.JPG
 

hobbi ur

Active member
Na. A kritikál szarul hozott. Most nem a cob+apollo+tci világította, hanem csak cob+tci... A kritikált ezennel elengedem. Beraktam az utolsót vegelni, több klónt nem veszek róla, nem keskrop klón. Vitaindítást kérek: elgondolkoztam h megfuttatnék 2 automatát 24ben a hidróban. egy új procsekt. Vad javaslatára (Mr. Pezsgősüveg). DE! most láttam 24ben samsung csíkok alatt (földben) bevirágzott kurvákat!!!! az miért is van? másik helyen 23világos+1 óra sötétet kapnak, ott még kb. első levélpár van kifejlődve , nem lehet még megállapítani hogy fog e szőrösödni... nyilván nem szeretném az időmet hiába pazarolni, mert nincs sok. az auto probléma érdekel, a kihívás is, csak ne kezdjen el bevirágozni. Kérnék szépen szakértő gondolatokat ezzel kapcsolatban. tanícsátokh obbit
 

hobbi ur

Active member
na jöjjenek a képek:
24-ben világított automaták (HUBA)
IMG_2878.JPG
IMG_2880.JPG


IMG_2870.JPG
IMG_2871.JPG
az első kettőn samsung csíkok világítanak, a másodikon gagyi piaci 600ft-os ledek, úgy néz ki utóbbi megfelelő lehet vegelésre mert jó ledes zöldek a levelek, kis tömzsi szárközökkel. köszönöm az információt Whiped Mester, belelapoztam az idoor auto részbe de az első 3 naplóból egyikben sem vegeltetik, 18/6-tal indítják... kutakodni kell... hogy van az akkor hogy 24-ben bevirágoztak? az utolsó két képen lévő egyedek 23/1-ben utaznak.
 
Top