What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Pc Box

thcgecco

Active member
Sziasztok!

Jelenlegi config. : 4X15w cfl ( 2 hideg fehér, 2 meleg fehér )
- 2 kifúvó venti szénszűrővel ellátva ( eddig nem volt velük semmi gond , képet később rakok fel ), 1 befúvó
A boxban: 1 db lsd klon elültetve (plagron) ,szépen hajt és gyökerezik, mellette egy pakkos növény kíváncsiságból , elég szép formálya van meglátjuk mi lesz belőle, és még várok egy NL klónt . A klónokból csinálok további klónokat, 150w hps-el lesznek virágoztatva egy másik boxban , és meg szeretnék hagyni 1 nl-t , 1 lsd-t és ezt a pakkos növényt ha nő ivarú lesz ( most vasárnap lesz 4 hete veg állapotban , még nincsenek elővirágban) .
A klónokat Dec. végéig vagy Január elejéig vegbe kell tartanom , a pakkos növényt már toppoltam kétszer , szépen bokrosodik, tápanyag hiány nincs rajta.
Virágoztatáshoz szeretnék venni a Pc boxba kicsit erősebb cfl eket , de az még odébb lesz.
Bárkinek bármi ötlete van Pc boxxal kapcsolatba vagy egyéb konfigurációja itt meg lehet osztani, ahogy láttam elég kevés ilyen topic van magyarul.
 

Attachments

  • IMG_2141.jpg
    IMG_2141.jpg
    77.4 KB · Views: 23
  • IMG_2152.jpg
    IMG_2152.jpg
    68.3 KB · Views: 22
  • IMG_2156.jpg
    IMG_2156.jpg
    79.7 KB · Views: 26

thcgecco

Active member
Ezek valószínűleg egy másik boxban lesznek virágoztatva 150w hps - el ( természetesen nem PC box) , de az majd csak január eleje körül lesz esedékes és addig szeretnék csinálni további klónokat az lsd ről és a NL ről (amit ma fogok betenni). A másik boxban ( ami nem az enyém ) jelenleg virágoztatás folyik , én csak azt a feladatkört látom el hogy vegeltessek és klónozzak. De a kíváncsiságom hajt ezért a pakkos magot amit ültettem ( a képen a nagyobbik elbokrosodott ) bent hagyom a boxba vegetációs állapotba amég a többi be nem lesz rakva a másikba , és lehet hagyok a pakkos mellé egy NL-t vagy lsd-t még nem tudom.
Természetesen 18-6 os megvilágítással megy a rendszer , és eddig minden jól működik.
 

thcgecco

Active member
Esetleg valakinek valami tipp a nagyobbik fajtára? Szép indica levelei vannak , szaga is elég jól érezhető. A pakk amiből származik citromos ízű volt , elneveztük super lemon haze-nek de ez csak egy égből kapott ötlet
 

thcgecco

Active member
Az tuti nem vadkender volt amit szívtunk , mert kurva jó volt :D , valszeg belteres . Csak azt nem tudom hogy porzódott be , félek hogy vadporzás és ilyen félpotens szart nem akarok nevelgetni , most is csak azért hagytam bent mert igazából amég van hely addig teljesen minegy aztán kitudja mi a franc ez . Szagra ilyen NL es lószarszagot érzek trimmelésnél .Vasárnapra elvileg kiderül a neme is .
 

thcgecco

Active member
Egyébként a boxról :
-hőmérséklet: 26 Fok amikor üzemel , mostmár elég jól beállt eleinte kicsit magas volt , és 17 fok amikor ki van kapcsolva( kicsit alacson dehát ez van max vmi melegítőt kitalálok)
-víz: esővízzel szoktam locsolni , Ph 6,5 körüli (indikátorral szoktam mérni ), mostmár egy kis tápot is kap vegre nagyon minimális mennyiséget ( egy magas nitrogéntartalmú tápot adok nekik eredetileg citrusfélékhez, teli mikroelemekkel)
-Ventik: hagyományos Pc ventik , szénszűrővel ellátva , akit érdekel hogyan oldottam meg hogy a venti átfújja tudom részletezni meg képeket is tudok felrakni ha van rá igény. Eddig állt a rendszer teljesen a 6 óra sötétség alatt , elég buta szagot árasztottak a növények , meg a légcsere végett is mostmár folyamatosan üzemelnek .
-föld : plagron
-pára: azzal meggyűlt a bajom , pofátlanul alacsony tud lenni , de ezzel az agyaggolyós megoldással olyan 40% körül tudom tartani amikor a rendszer üzemel , sötétségkor 80%
 

Medicropper117

Active member
Ha beltéri a novény akkor gyanus h nem vadporzas....
Latszik hogy olvastál de emészd is meg ha lehet. Egy kicsit zavarosak a gondolataid a fogalmak terén
 

thcgecco

Active member
Mármint melyik fogalomra gondolsz? Javíts ki kérlek , abból tudok csak tanulni . Igen sokat olvastam , de mivel kezdő vagyok nem tudhatok mindent elsőre internetes fórumokból , ezért is hoztam létre a topicot , hogy ide kapjam a hideget-meleget, és ötleteket.
 

thcgecco

Active member
Ha belteres attól még ugyanúgy lehet vadporzás , a pollent a szél szállítja és 5-10 km es körzetben el is viheti. Ha az illetőnek akitől vettük a szántóföldhöz közel volt vagy valami olyan helyen ahol van vadkendó a bunkere akkor elvileg beporozhatja. Javítsatok ki ha nem így van
 

thcgecco

Active member
Pont most volt a napi csekkolás és nagyítóval átnéztem sajnom hím lett :( , ki is vettem a boxból . Szóval maradt az lsd és ma várok egy NL klónt.
 

thcgecco

Active member
mindj dobom a képet, de már levágtam tőbe nem kockáztatok ezzel , azt olvastam hogy már a korai pollen tokok is kinyílhatnak idő előtt .
 

thcgecco

Active member
Nem tudtam képet készíteni , de elvittem haveromhoz és megbizonyosodtunk róla hogy tényleg hím. Közben bekerült az NL klón a boxba . Lőttem pár képet az lsd ről , szerintem a hét vége fele toppolok.
 

sucminee

Active member
Igazad van, lehet de azt a kis esély amivel outból bekerül inbe az a pollen szerintem elhanyagolható akkor ha az illető figyel amire kell. Tudjuk hogy semmi nem 100% de mindig a kicsire alapozni durva ráfizetés lenne.

Tetszik a leányzó. Valakinél outban láttam LSD-t szép nagy bokor lett. Jövőre lehet megnézem én is addig pedig érdeklődve figyelem nálad mi alakul. S(ok)Z(öldet)&K(evés)K(éket)
 

thcgecco

Active member
Énis láttam az out lsd-t nagyon komoly volt :D . Haveromnál van az anya növény tegnap néztem meg , gyönyörűen fejlődik és elkezdte ontani a virágokat , nagyon kíváncsi vagyok a hatására ,már alig várom . Ma ültetem át nagyobba az enyémet, pár nap múlva lövök képet akkor már biztos látványos lesz .
 

Latest posts

Latest posts

Top