What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Spoetnik#1 (Paradise Seeds)

Ragnarovics

Member
Basszus, de szepek lettek. Le vagyok maradva :)

Ja alakulnak :) vasárnap csinálok külön egész alakos képet mindenkiről.
És teljesen igaz amit ír róla a paradise Seeds úgy tűnik veg alatt mintha megállt volna, aztán fogja magát és kilőnek a toppok mint a rakéták :)
 

Ragnarovics

Member
Nincs túl sok időm mostanában rendes bejegyzést írni, de holnap lehet lesz időm rendes képeket hozni.
Sokmindent nem történik a 75. Napon járnak szépen virágoznak. Valamelyik nap behavazott a boxban :) ma még azt hittem dohány potyogott a bugákra, de nem hanem barnul pár pistil már. Kb hetente egy- két legyezőt ledobnak de egészségesnek tűnnek. Karácsonykor tervezek szüretelni.az új magoncoknak gyúrnak a 3. Levélpárra a szomszéd boxban. Nyestem jó múltkor 30 klónt 3dbkezd is gyökerezni :D
 

Ragnarovics

Member
Sziasztok. Alakul a kert, sok a munka kevés az időm. 18. Án fog virágozni 55 napja. Kb minden oké, egy kis ph gond volt a balfaszságom miatt. Na de jöjjenek a képek, tippeket kérnék szerintetek mikor szedhetem illetve az öreg growerek leadhatják hozamra is a tippeket :) klónok is okésak 23db szépen gyökerezik.
 

Medicropper117

Active member
Szépek azok a virágok. És az igazi dagadás fele még hátra van sztem. 67-70 nappal szamolhatsz de nezd meg a gyantát és az majd megmondja ha kinézetre nem megy
Edit: Megneztem megegyszer. Ez mar csak erik...a nap sztem ugyanugy 65-70
 

iwantmorebuds

Active member
A naplót inaktivitás miatt zárom, ha a tulajdonosa előkerül és frissítené az jelezze WHIPEDMEATnek vagy nekem pm-be.
 

Ragnarovics

Member
Na végül 65.napra szedtem őket penész para miatt. Elég szívós növények a ph rá hisztisek kicsit, könnyen klónozható nomád körülmények között is.nyugodt szívvel ajánlom a magamfajta suttyó kezdőknek.
Vizes súlyt nem mértem kb 6nap alatt totál kiszáradt 300g lett a száraz súly 400as hps alatt földnek nem nevezhető közegben tescós tápokkal 10l potban első köröm 150%ban felülmúlta azt amire számítottam. Amire viszont nagyon érzékeny a pót mérete! .Most is virágzik 5db kb 30 napja 5l potban perlitben naponta locsolok és szerintem számottevően kisebbek a virágok, na de majd kiderül :):woohoo:
 

hobbi ur

Well-known member
nagyon szép
az obis vedrek meg nagyon stílusos, küldd el nekik marketinganyagként hhahahaha
 
Top