What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.

hungrowboy

Member
picture.php


Elso ph meres ! Kicsit lugos nem? Hogyan tudok rajta segiteni?
 

hungrowboy

Member
Mit tippeltek 400w mellet mennyi ido alatt nonek meg szep nagyra? Most 3 napja kapjak, + atultettem oket nagyobb cserepbe 9.5 literesekbe ph beallitva mar egy jo ideje vegetativba vannak 1honalosak es 3 hetesek!
A lampa 80cmre toluk. Tegyem kozelebb?
 

hungrowboy

Member
Mit tippeltek 400w mellet mennyi ido alatt nonek meg szep nagyra? Most 3 napja kapjak, + atultettem oket nagyobb cserepbe 9.5 literesekbe ph beallitva mar egy jo ideje vegetativba vannak 1honalosak es 3 hetesek!
A lampa 80cmre toluk. Tegyem kozelebb?

picture.php
 

hungrowboy

Member
Miért, miért, MIÉRT?!?!
Azt a kis ventit miért raktad bele? Értelme pont annyi van, hogy jól megrekeszti a levegőt a ct-ben, így melegebb lesz , zajosabb és többet fogyaszt, az egész rendszer. Azt a kis kerek ventit azért rakják bele az ilyen pack-okba, hogy jobban mutasson a csomag, amolyan paraszt vakítás. Az a kis venti pont arra elég, hogy a budiba felszerelve egy egyenes 40 cm hoszzú pvc csövön kilökje a szarszagot, másra nem igazán használható. Itt ebben az esetben haszontalan, felesleges kellék.

Tehát akkor még egyszer, fogod a nagyobb ventit (a TT szériásat), felapplikálod a szénszűrőre, erre rákötöd a ct-t, a ct ből meg kivezeted a levegőt egy csövön keresztül. A csövezést úgy rakd össze , hogy minél kevesebbet tekeredjen és lehetőleg a legrövidebb legyen.

Koszi ! Igazad volt! Total folosleges az a kis venti.. kilett veve + bilincsek rateve ! TT VENTINEL maradt a gyorskotegelo ott siman elvan nincs meleg mar 2 napja birja a trafon van 3 fokozat 50% 75% meg 100% na en 100% nyomom neki 400w egonek aztan majd kiderul milesz varom hogy meginduljon
 

iwantmorebuds

Active member
Hat bevan allitva a sator aljara egy homero, vagy hogyan kene? Szerinted mennyi ido hogy elkezdejenek jobban noni? Sajnos a napocska miatt eleg csunyacskak most

milyen messze van a lámpa? megfogadtad a tanácsot? mert ezis égetheti
a homérsékletet pedig a toppok közelébe mérd
 

hungrowboy

Member
milyen messze van a lámpa? megfogadtad a tanácsot? mert ezis égetheti
a homérsékletet pedig a toppok közelébe mérd

A lampa 80 cmre van jelenleg egyaltalan nem egeti a tetejet. Melyik tanacsra gondolsz? Hogy vegyem ki a kis ventit? Igen azt kivettem es vettem bilincseket is
 

vazsi

Member
A lampa 80 cmre van jelenleg egyaltalan nem egeti a tetejet. Melyik tanacsra gondolsz? Hogy vegyem ki a kis ventit? Igen azt kivettem es vettem bilincseket is
Mérd meg 10-20 cm magasságból is. A hőmérséklet főleg a csúcsok és a lámpa közti távolságban mérvadó.
 

Medicropper117

Active member
18-25 az idealis. Odakint nappal telibe kapják az áldást szóval kibír többet is csak legyen szellőzés. 28 felett már igencsak megnő a párologtatás de az már egy másik történet.
 
Status
Not open for further replies.
Top