What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Van egy alul meg felul van ket ventim egynkicsi meg egy nagy elszivo gondolom meg szenszuro, trafo cool tube izzo cso , letudnaf i
Az szopo :D
Nekem is ez volt a helyzet, csak nekem szekreny es nincs helyem kulon jaraton vinni a ct-t, kellene ketto kulon myilas jobb esetben felul ahol a kinnti levegot forgatja, igy is meglehet oldani, csak bonyolultabb
 

hungrowboy

Member
Az izzóval szembe legyen a kis venti és ugyanabból a végéből megy ki az elvezetőcső is. Mutatni sajnos én nem tudok képet róla, mert nem használok CT-ot, de ha szépen megkéred Gubacs kolegánkat, biztos segít képpel, úgy láttam, ő azzal tolja.

Gubacs legyszíves help ! :)
 

hungrowboy

Member
Az szopo :D
Nekem is ez volt a helyzet, csak nekem szekreny es nincs helyem kulon jaraton vinni a ct-t, kellene ketto kulon myilas jobb esetben felul ahol a kinnti levegot forgatja, igy is meglehet oldani, csak bonyolultabb

nemtudnal valami paintes keppel vagy barmivel segíteni? mindenmuködik csak sajnos nem tudom a sorrendet és hogy ez hogy nezne ki pontosan a boxban

vazsi : hol talaltal te cool tube os összeszerelő leirast keppel mindennel? ramentem az oldalra meg a coolrubera de shol ilyesmi, tudnal dobni egy linket?
 

iwantmorebuds

Active member
nemtudnal valami paintes keppel vagy barmivel segíteni? mindenmuködik csak sajnos nem tudom a sorrendet és hogy ez hogy nezne ki pontosan a boxban

vazsi : hol talaltal te cool tube os összeszerelő leirast keppel mindennel? ramentem az oldalra meg a coolrubera de shol ilyesmi, tudnal dobni egy linket?
Na elmondom hogyan kellene.
Elszivo. (Nagy venti) Felulre arra ra a szenszuro ugyebar, ott van hozza a zkis lopocs gyuru amit pl en nem vettem meg szal ralett furva a picsaba :laughing:.
Ez lesz ami a levego kiszivasaert felelos, ezert ra a szuro ami kiszuri a zamatot :D sztem amugy kurvara egyertelmu de menjunk tovabb :D
Ct.
Fogod azt az uvegbaszast kind a ket felere rarakod a rugalmas csovet amit kaptal aztan azokat kivezeted a masik ket nyilason - ami jelen esetben neked ugyebar nincsen :D - ugy hogy az egyik kivezetett csore rakotod azt kisebbik ventit ami a hutesert felel.
A trafo meg a ctben levo lampaho kő.
Ennyi vagy nemertem mi a kerdes :D
 

Dr_Gonzo

New member
Mit,hova? ahol az átmérő megegyezik ott csőbilincs(ahol nem ott átalakító+csőbilincs vagy légtechnikai ragasztó szalag,de csak ugyanolyan méretű dolgokat kaptál sztem).
 

vazsi

Member
nemtudnal valami paintes keppel vagy barmivel segíteni? mindenmuködik csak sajnos nem tudom a sorrendet és hogy ez hogy nezne ki pontosan a boxban

vazsi : hol talaltal te cool tube os összeszerelő leirast keppel mindennel? ramentem az oldalra meg a coolrubera de shol ilyesmi, tudnal dobni egy linket?
CT-ról sehol, lámpáról van (ha még fenn van)
 

hungrowboy

Member
Ja szerintem, mert a szett leírásoknál a kis ventikre befújót írnak, a nagyra meg elszívót,legalábbis a Babylon oldalán.
picture.php

Ide alulra a kicsit?
illetve a cooltube ra is kell hutes
 

hungrowboy

Member
Akkor nem:) Hát ha a kép alapján rakod össze nem kell, ott sincs, a nagy venti bentről szív és CT-n át fúj ki, nálam is így van csak szűrő nélkül(takaríthatom is a ct-t hetente).

De ha mar jott ezt is beletennem, de akkor ide alulra tegyem ezt?
 

Dr_Gonzo

New member
Ez a Gomoa oldaláról van sztem ezt vetted:
A haladó növénytermesztő sátor szett 400 W tartalma:

Sátor................GRO0273.....Mammoth PRO100 (100x100x200)
Trafó................GRO1447.....Nanolux 400w Digitális
Izzó...................GRO2272.....Sylvania SHP-TS GroXpress 400W
Reflektor..........GRO0047.....cool tube 125mm + reflektor
Szénszűrő.......GRO1079.....300m3/h CAN LITE 125mm
Szűrő vég........GRO2220.....Can Lite 125 vég
Kiszívó.............GRO2048.....Vents TT 125 280m3/h
Beszívó............GRO0777.....vko125 185m3/h befúvó csőventiláto
Cső..................GRO2379.....3m alucső 127mm
Kiegészítő.......GRO1241.....3x2,5 + lengődugó
Kiegészítő.......GRO2228.....3x1mm 2 méter + fekete dugvilla 2db
Kiegészítő.......GRO0499.....1pár easy roll


ha a kicsi olyan mint ami a beszívóhoz van írva akkor IGEN!
 

iwantmorebuds

Active member
Ez a Gomoa oldaláról van sztem ezt vetted:
A haladó növénytermesztő sátor szett 400 W tartalma:

Sátor................GRO0273.....Mammoth PRO100 (100x100x200)
Trafó................GRO1447.....Nanolux 400w Digitális
Izzó...................GRO2272.....Sylvania SHP-TS GroXpress 400W
Reflektor..........GRO0047.....cool tube 125mm + reflektor
Szénszűrő.......GRO1079.....300m3/h CAN LITE 125mm
Szűrő vég........GRO2220.....Can Lite 125 vég
Kiszívó.............GRO2048.....Vents TT 125 280m3/h
Beszívó............GRO0777.....vko125 185m3/h befúvó csőventiláto
Cső..................GRO2379.....3m alucső 127mm
Kiegészítő.......GRO1241.....3x2,5 + lengődugó
Kiegészítő.......GRO2228.....3x1mm 2 méter + fekete dugvilla 2db
Kiegészítő.......GRO0499.....1pár easy roll


ha a kicsi olyan mint ami a beszívóhoz van írva akkor IGEN!

Kiveve hogy azon a satron van helye a ct-nek
Persze johelyen lesz az befujonak ott alul... Ha nincs akkora ereje h kifujja majd a novenyeket a helyerol, de ha azt is akartad neki mondani h emelje majd fel a potokat h ne telibeverje majd a novenyeket akkor ok
 

Medicropper117

Active member
Uristen. Mit vergődtök?:)
Egy sátor felállítása is gondot okoz mikor adott minden csak össze kell rakni?!:)
Nézegessél képeket. Azokból ki lehet talalni h mi a hányás. Amugymeg sztem a beszívó/fújó venti akkor kell ha külön körön megy majd a cooltube. Akkora boxba még nem kell befújóventi.....nah de mind1 is.
Rakd be ártani nem árthat
 
Status
Not open for further replies.
Top