What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.
M

Mackosajt

Sziasztok! Jelentem kiszaradt teljesen torik a szar konnyen a legvastagabbon igy teszem befottesbe!
Idonek hála 50% korul tudtam tartani biztos ez az oka hogy kiszaradt viszonylag hamar.
Száraz súly: 248g :D ami nekem teljesen megfelelő!
Köszönöm mindenki segítségét!! Első benti kor sikeres !!:woohoo:
Gratula! :) 2g-ot tevedtem nem baj azert egy lottot feladok, hatha...:laughing: De elso kornek ez tokeletes sztem.
 

hungrowboy

Member
Gratula! :) 2g-ot tevedtem nem baj azert egy lottot feladok, hatha...:laughing: De elso kornek ez tokeletes sztem.


Jaja szuper! Es koszi a sok segitseget! Illata meg nem az igazi, kicsit aggaszt de gondolom par het utan mar jo lesz neki. Nem azaz igazi fu szag lehet elbasztam valamit, vagy a tapok. Inkabb mentolos a szaga tok fura
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
bah.. annak nem lesz jobb illata, MIVEL KORÁN SZEDTED LE! mitöl lenne jobb, ha nem ért be normálisan
 

hungrowboy

Member
Joreggelt sracok! Nemsokara hozok par kepet, de most leirom a tapasztalataim. Tegnap elszivtam az elsot, jo het erleles utan, bar tudom ez keves, nagyon komoly cucc,kicsit gyumolcsos izhez tudnam hasonlitani, nagyon lagy ahogy szivtam olyan mintha semmit nem szivtam volna, nagyon jo. Hatasa pedig 2 de inkabb 3 oraig tarto nevettetos, jo kedvet csinalo cucc. Ilyet meg nem szivtam, tenyleg jobb sokkal minth utcarol venned.. Szuper ! :D
 

hungrowboy

Member
KÖZKÍVÁNATRA! :D
picture.php

picture.php

picture.php
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top