What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.

hungrowboy

Member
Sziasztok! mivel millió kérdést tettem fel és mar nagyon sokra meg is kaptam a választ, ezert nagyon hallás vagyok nektek! külön köszönöm: sucminee, iwantmorebuds, NUKINUKI420 és Káresznak is!
a Növényem most 40 naposak, kicsit megégtek a napon fél órára kitettem őket, ez is a tudatlansagom miatt. De azt mondtátok helyrefognak jönni, és egyebkent mar latom is a javulást rajtuk.
Tegnap megkapták az első adagot a Bio ecből ez földjavító táp (6,5 ml/ 0,5 l vízbe ) illetve vegetaciós időszak alatt kapják a Advanced Hydroponics Dutch Formula GROW ( ebből 0,75ml / 0,5 vízbe )
remélem jót fog tenni nekik.Jövöhéten kedden érkezik a szett, majd tenni fogok fel képet milyen állapotba kerülnek bele.Van még Bio Nova pk 13-14 es tapom ezt majd viragzásra tartogatom ( 0,5ml / 0,5 vízbe) ez van a leírásban így adagolom.
Rendeltem még 9,5 literes cserepet az atültetéshez + Plagron Batmix 50l sajnos az nemvolt amit ti javasoltatok így marad ez, eleg sok minden van benne 2x kifogom mosni aztanatültetem földestől az egeszet, remélem így jo lesz( ha nem irjatok :D )
azt viszont nem tudom hogy az uj közeg mellé is kellenek továbbra is ezek a tapok azt irja 6 hétre való tapanyagot tartalmaz a föld.
Igazaból ennyit akartam, ez az én naplóm. Köszönöm mindenkinek! :thank you:
 

Medicropper117

Active member
Bizztos h nem
Szoktasd a fènyhez. A 400 watt eloszor legalabb 80 centire legyen. Naponta vedd visszàbb ès ne locsold halàlba. Hagyd had keresse kicsit a gyökèr a vizet. Termeszetesen atultetesnel öntözd meg aztan amikor kókad a cserèp szèlèn öntözz. Eljàtszod 2x utàna mehet a rutinszerü locsolàs. Addigra a làmpa is az arcukba lesz ès eszik majd ami földben van;)
Edit: Jah cooltube is van...jo lesz a 60 is kezdesnek
 

hungrowboy

Member
Bizztos h nem
Szoktasd a fènyhez. A 400 watt eloszor legalabb 80 centire legyen. Naponta vedd visszàbb ès ne locsold halàlba. Hagyd had keresse kicsit a gyökèr a vizet. Termeszetesen atultetesnel öntözd meg aztan amikor kókad a cserèp szèlèn öntözz. Eljàtszod 2x utàna mehet a rutinszerü locsolàs. Addigra a làmpa is az arcukba lesz ès eszik majd ami földben van;)
Edit: Jah cooltube is van...jo lesz a 60 is kezdesnek

rendben köszönöm a hasznos tanácsot ! :)
 

hungrowboy

Member
Ma érkezik a szett amit mondtam nektek :D végre mar vártam. Majd teszek fel képet ha készen lesz. A növények szerencsére kibírtak sőt fejlődtek is, persze nem látványosan ilyen égés után, meg a gyenge lámpák is de azért látni rajtuk! Ma lesz az első átültetésem is néztem jó pár vidit tűnik bonyolultnak :)
 

hungrowboy

Member
Megvan a szett, van egy kis bajom. Mit hova kell kotni? Mihez mi tartozik valaki tud mutatni egy jo kepet? Vidiket mar neztem neten de egyik se pont olyan mint az enyem, van egy nagy meg egy kis ventim, foglmam dincs hogy melyik mihez tartozik.
Help!
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Jah, azt eltom talan mondani :D de a zsinorozasba nemtok segiteni
Edit: remelem olyan satrat rendeltel ami ct rendszerhez van, kettovel tobb a lik rajt... Mekonnyiti a helyzetet
 

hungrowboy

Member
Jah, azt eltom talan mondani :D de a zsinorozasba nemtok segiteni
Edit: remelem olyan satrat rendeltel ami ct rendszerhez van, kettovel tobb a lik rajt... Mekonnyiti a helyzetet

Van egy alul meg felul van ket ventim egynkicsi meg egy nagy elszivo gondolom meg szenszuro, trafo cool tube izzo cso , letudnaf irni hogy kosdem ossze milyen sorrendben a vezetekek mennek
 

vazsi

Member
A lámpa összekötéséhez elvileg a gomoa oldalán találsz leírást, képpel meg minden. A kis venti a cooltube-ba megy.
 

vazsi

Member
hogy erted hogy vele megy melyik oldalara krll ratenni tudsz mutatni valamit?
Az izzóval szembe legyen a kis venti és ugyanabból a végéből megy ki az elvezetőcső is. Mutatni sajnos én nem tudok képet róla, mert nem használok CT-ot, de ha szépen megkéred Gubacs kolegánkat, biztos segít képpel, úgy láttam, ő azzal tolja.
 
Status
Not open for further replies.
Top