What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

G

Guest

Również melduję się :D
@grunwald - dzięki za linka - szkoda, że kaczki nie widzą "+" związanych z legalizacją ...

Życzę wam lepszego roku od poprzedniego.
Zazieleńmy Polskę ! =D
 

quakemind

Member
hehe i mnie w tym threadzie nie zabraknie :) ale swoje fotorelacje zaczne dopiero pokazywac w sezonie out :) pozdrawiam
 

castlevania

Member
jaki termomert najlepszy jest na pomiar tem. w boxie?? czy taki pokojowy zwykły nadaje sie?? bo juz mnie wkurwia lekko jak połozysz go płasko i wali na niego hps to daje 33 C a jak w pionie go postawie to juz mniej bo swiatło nie pada centralnie na niego,jak wy mierzycie i czym temperature? wiem ze amatorskie pytanko ale kogo jak nie was ziomki mam spytac:) pozdrooo !!!
 

GanjaDevil

Member
W linku który przesłał GRUNWALD polecam przeczytac komentarze pod spodem , sami eksperci , jeden lepszy od drugiego ... ja się dowiedziałem że sativa to konopia przemysłowa , a indica to jest to co palą cpuny ... aaa no i nie sativa tylko jeden spec powiedział że SATIBA
 

Plantator

Active member
Veteran
no fajny art Grunwald , to mnie rozwaliło :]
MNIE z moja koleżankom PRZERARZA TO ŻE PRZEZ MARYHE MORZNA
Zarazić się wirusem HIV, wiecie brudne stżykawki i te sprawy.
 
C

Ca2

Nie wiem dni nie liczę ;)
Małe bo w boxie miejsca nie ma dużo :) Jeszcze Jack Horror się mieści bo skosiłem PPP (poważne niedobory/nadmiary). Troszkę palonka z niej będzie :p

Jak by nie było to WW są 2 roślinki :D za 2 dni będzie równy 6ty tydzień kwitnienia.
 
Last edited:
Haha! Co do tych komentarzy na onecie jestem przerazóny kurwa ludzka głupota, debilizmem, uposledzeniem wiedzy na temat narkotyków!! Pisza jakies stare kur... 50 letnie. Co gówno wiedzą a sie wpierd... w to co nie trzeba!! Doslownie mi sie srać chce jak czytam takie bzdury! Powinni w Polsce zorganizowac jakies spotkania dla Polaków i nauczac ich o dragach! Bo przez takie stare kurwy niema legalizacji poniewaz myla ziolo z herą...!! Pozdrawiam
Polecam Sobie Poczytac wszystkie komentarze na poprawe humoru :D
NP mozna sie dowiedziec ze cannabis satiba <czyt. sativa> Jest konopią siewna która niema wlasciwosci narkotyzujących a cannabis indica to jest ta co pala ja cpuny<czyt. normalni ludzie>
Pozdrawiam
 
G

Guest

ogrodnik co tam w twojej szafeczce ??:D dawaj jakiegos apdejta, pochwal sie. :D
 

Q_ba1

Member
a inni też nielepsi, gówno wiedza i jeszcze sie kłócą, niestety, taka mentalność starszych-"dojrzałych" polaków, rzygać sie chce... ale co można powiedzieć jak 33% nadal wierzy że bóg wszystko stworzył....
 

Fish131

Active member
Nowy rok, nowy thread, nowa uprawa :D
Heh jak ja to lubie ;]
Dzisiaj dwa pierwsze Grapefruity wyszly z ziemi.

 
Mirek123 wrzuce fotki koło piątku :D ;p
Fishu trzymam kciuki za twojego indoorka :D
A co do tych ludzi co komentuja poprostu : "HUJ IM W DUPE" ;p
Pozdrawiam
 

Fubar

Member
Ca2 said:
Coś mało żywicy mi się wydaje :|

ja wiem. Nie wyglada źle. Skoro to 6 tygodni.. zostały jeszcze ze 4.. Wdowa jakaś taka leniwa jest z tego co pamientam.
 
Top