What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie CI ? Zielona Polska 2018

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Zawsze chciałem zrobić outa... Przynajmniej popatrzę sobie jak Wam to pięknie idzie, może i mi kiedyś będzie dane zrobić zioło pod słońcem... Na razie cieszę się tym co mam, a mam Abusive Blues w ilościach przytłaczających lol

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Pzdr
 

BReal

Active member
Leptosoma ty się tam nie cackasz, grubo lecisz :biggrin: U mnie harvest się już zbliża wielkimi krokami. Wszystkie triochimy są już raczej mleczne, ale amberowych na razie nie widać więc tak orientacyjnie ze 3 do 5 dni to jeszcze potrwa.

picture.php
 

tomato

Member
Veteran
Ej Lepto, gdybym miał takie haszcze jak twoje, to bym się nie bawił w żadnego outa :yoinks:
Przyleciały automaty, może jeszcze coś wyszarpię ale na pierwszy rzut już coś jest :D

Pozdro :wave:

picture.php
 

BReal

Active member
Wiosna leci a u mnie tak jakby jesień hehe :biggrin: Za szybko to się suszy - zaledwie 2 dni i już niemal gotowe ale nie ma co się dziwić bo u mnie w pokoju przez pół dnia jest strasznie ciepło. Położyłem to na papier i jeszcze to będzie się dosuszało przez jeden dzień bo zostało jeszcze sporo wilgoci wewnątrz topków, a od jutra do słoiczków i jedziemy z curringiem. Niestety tak jak przewidziałem część topków była zapylona bo znalazłem jakieś 15 pestek. Mimo wszystko jak na 1wszy indoor to chyba może być? :biggrin:

picture.php


picture.php


picture.php
 

luffman

Member
Tym razem rośliny wegetowałem w inny sposób, co sprawiło że z lekka skarłowaciały.
Wegetacja trwała 1,5 miesiąca. Ponad miesiąc pod CFL ok. 500-700 PAR i trzy tygodnie we właściwych donicach LED 1000-2000 PAR.
Obecnie ponad tydzień kwitną, jakiś automat mi się trafił nieplanowany miał to być pełnosezonowy Lost Cost OG, dziwna sprawa.

picture.php
 

BlinD

Active member
Siemanko
trochę mnie Tu nie było :)

co w ogrodzie rośnie lub rosło często dzięki uprzejmości forumowiczów :

o ole nie pomyliłem to: DCxSkunk#1XSJ


żarłoczna i rozpychająca się jak stara baba w markecie :)
zadusiła wszystko co było w malutkim boxie 60x60 hps 250w. musiałem wszystko na raz ciąć i 3 inne sativki dały po 10g ;p ta panna natomiast dobiła do stówki
 

BlinD

Active member
CD. bo nie chciało przepuścić na raz

a teraz nowsze smakołyki i zmiana lampki na samoróbkę led 150w - pierwsze wrażenia b.pozytywne.

na pierwszym planie
lewo: Blue Meanie cut x Chdd F2
prawo: Grapefruit - positronics Seeds
tył: 2x chronic
wszystko pierwszy raz w coco na lucas folmula
poprzednie grow były w perlicie z wermikulitem.
po środku (nie widaćchyba) w 1l na doczepkę również chronic
 

Tomu

Well-known member
Veteran
Passion#1 femi outdoor DP

Passion#1 femi outdoor DP

Witam
Dawno nie zaglądałem tutaj ;) oto mój skromny outdoor 3szt mają jakieś 2,30m
Passion#1 femi od Dutch Passion






Peace.
 

QKI

Member
Siema stara i nowa gwardio ! Żyję i mam się dobrze :) Miałem dłuuuugą przerwę ale już niebawem reaktywuję ogródek. Ciekawe czy ręka dalej jest czy trzeba będzie sobie poprzypominać to i owo hehe. Pozdrawiam Was wszystkich i załączam fotę karzełka!
picture.php

Masakra jak ten czas leci. Karzełek przyszedł na świat 9 lat temu :woohoo:
 

kunkka

Member
Veteran
Witam !

Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia życzę pod te Święta jak i całe życie!! Trzymajcie się ciepło i żyjcie jak najlepiej. Dużo pozytywnej miłości przysyłam !!! :xmastree::xmastree:

Moja mała gwiazda betlejemska od GGS !! Dziękuje !!!


picture.php



Wszystkiego dobrego i dosiego roku !!!

Powodzenia i pozdrowienia !!!

:skiiing:
 
Top