What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Nam ? 2016

TheCreator

Member
Veteran
picture.php


Warr Indoor mix (43d. flo)

picture.php


OG Kush (39d. flo)

picture.php


Herijuana (35d. flo)

picture.php


Mam nadzieje, ze cos jeszcze spuchna przez jakis miesiac :biggrin:

Pozdro zaloga!
 
D

DLOC

Siemka, na wstepie klint-bardzo niemile wydarzenie na poczatku roku, smutek i zal spraralizowal mnie na dluzsza chwile-Przeciez nikt nie ma prawa odbierac tego co nam daje najwieksza radosc.Szybko pozbierales sie, to najwazniejsze a nawet masz plany na outdoor.
Planuje zrobic troche pestek Goudy dla siebie to wspomoge kogo moge.

goudzia 12/12 od poczatku
picture.php

picture.php

picture.php


a tutaj odwrocona
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemka
ja tez dorzuce troszku cukru :)
ostatnia z blue tara ,zostalo jej jeszcze jakies 5-7 dni ,tak mysle :)
blue tara 82 dzien flo ,od przelaczenia 12/12 :)
picture.php


picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


skorzystalem z okazji strzelilem fote ballerblume1 x crystal meth
picture.php


milej niedzieli
 

klint

Active member
Veteran
Wysuszony glowny szczyt CBD AF. Jak na to ze zabraklo jej troche zeby dojsc to jest calkiem spoko :)
picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

TheCreator

Member
Veteran
DLOC - piêkny lukier i kolorki te¿ takie serkowe :biggrin:

tomram - zabijasz mnie tymi maczugami, swoj± drog± muszê w koñcu t± Spocon± Beatkê dorwaæ kiedy¶ (najlepiej przed 7 lutego - ciekawe co to bêdzie z tymi internetami :dunno:)

klint - pal na zdrowie przynajmniej tyle dobrego!

masakrator - pesteczki jak egzotyczne owocki heheh mniam!

U mnie powoli odliczam dni do koñca, bo muszê siê wyrobiæ w pewnym terminie. Na niektórych kolorkach pojawia siê powierzchownie ple¶ñ na ziemi, bacznie obserwujê sytuacjê, ma³o podlewam i trzymam suchy klimat. Stwierdzi³em, ¿e jednak przela³em nieco nawozami i du¿o li¶ci przez to jest, ale teraz tylko woda z miodem, lub odstana ze skórkami bananów.

SSSDHxOGer99/Sneezia/Warr Indoor Mix/Herijuana/OG Kush

picture.php


SSSDHxOGer99 (54d. flo - ma³y buszek z wysuszonego sampelka mega nakrêci³ do dzia³ania)

picture.php


Sneezia (53d. flo - jedna chmurka dos³ownie po paru chwilach rozprê¿y³a mnie na ca³ego, bardzo chcia³bym siê z ni± zaprzyja¼niæ na d³u¿ej)

picture.php


cdn
 

Carrington

Active member
Siema.

Witam wszystkich po do¶æ d³ugiej przerwie spowodowanej okresem ¶wi±teczno - noworocznym (pobyt w Polsce), po którym ledwo doszed³em do siebie :biggrin: pijañstwo i u¿ywki da³y siê we znaki. Przeszed³em ostr± grypê. Jednak polski klimat mi nie s³u¿y³. Po nowym roku masa pracy, dlatego dopiero teraz jestem.
Ogólnie jak wiecie z do¶æ du¿ymi problemami, ale doszed³em do koñca, niestety brak fotek z ostatnich dni ¿ycia.
Wszystko wisi, a czê¶æ PP kuruje siê w s³oiku :)
picture.php

Grapek
picture.php

picture.php


Grapek i PP ju¿ testowane i mimo problemów naprawdê ³ep urywa.
Dziêki wszystkim za rady. Nastêpnym razem bêdzie du¿o lepiej.
Klint najszczersze wyrazy wspó³czucia, do¶æ mocno mnie to trafi³o po przeczytaniu twojego posta i da³o do my¶lenia - jak to siê sta³o? jak do tego doszli? Szok!

Pozdro, Carry.
 

Kolekcjoner

Active member
Co prawda już nie rośnie, ale taki mały powrót do przeszłości bo nic w sumie nie wrzucałem z efektem koncowym:

Hindu Kush x master sativa out, master sativa, congolese x double gold, ew, jeszcze jakiś mix - dzieki jeszcze raz za ten podarunek ; )

picture.php


picture.php


picture.php


tak wyglądały jeszcze pod koniec lipca (także dały rade):
picture.php


black mazar:
picture.php

Chwilowo czas pomyśleć o jakimś boxie.
pozdro i do przodu!!
 

TheCreator

Member
Veteran
Notki mikro na przyszłość:
- więcej światła
- mniej donic
- mniej jedzenia dla sativ
- prewencja antyziemiórkowa 100%.

OG Kush 55d. flo

picture.php


Pozdro :tiphat:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema zaloga :D

Stanolem w oslupieniu jak zobaczylem u siebie niezliczone ilosci , jak bardzo niechcianych insektow na moich roslinkach ! szlak by je trafil ! zimno ze mi sie z pod koludry wychodzic nie chce a one sie mnoza jak oszalale w tych warunkach , wilgocia im utrudniam zywot stosujac wszelakie opryski - juz nigdy wiecej klonow od ludzi ktorzy nie dbaja o nie i sla scinki z wszelakimi swinstwami ! Godom wom , cioł bym i solił tego ciula żywcem ...

Zoonk
picture.php


picture.php


picture.php


poZZdro
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
co wy wszy uprawiacie :)
czas pokazac co powychodzilo z tych pochermionych singli :),ballerblume juz pokazywalem,teraz pokaze bachory :) z white i samym chermdogiem dd haha
napoczatek (white og v2,0) x chermdog ddx sd ibl,nazwalem go wodoglowie ,bo szczyt rosinie bardzo big :)
picture.php
 
Top