What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam ? ZIELONA POLSKA 2013 !

TheCreator

Member
Veteran
No znamienicie sie zapowiada ten nowy rok u Was :) A u nas powolutku:

ChemDD x SD ibl - trafilo mi sie malo wigorowe i "oklaple" w lisciach (ale smaczne!) pheno, jeden z dwoch klonow

picture.php


UltimateOG x CC#2 - fajne relaksujace palonko, calkiem szybko dochodzi i ladnie sie lukruje

picture.php


No i tajemnicza Fem mix - bardzo mi zasmakowala..

picture.php


Pozdro!!! :tiphat:
 
Witam po przerwie i w nowym roku. Jako ze wystartowalem z nowym projektem postanowilem podzielic sie efektami. Pestki wyladowaly 2 dzien swiat w wodzie. Odmiana to power flower i kilkanascie pestek critical




picture.php




Fota z okilic nowego roku.



picture.php




A tu przygotowania sprzed kilku dni


picture.php




picture.php
 
Tu juz efekt pracy z ostatnich kilku dni. Rozsadzenie polowy do wiekszego namiotu. Uzylem tym razem substratu klasmann basis, ziemia jak ziemia ale chyba najlepsza jaką do tej pory używałem. Donice jak poprzednio 18L. Do każdej szczodrze dołożyłem biohumusu sypkiego, batgauno, perlitu, dolomitu, kurzaka sproszkowanego. Na samym dnie donic wyladowalo 2litry kermazytu bo poprzednio korzen mi podtapialo, jak włączyłem system nawadniajacy to cala podloga pływała. System montuje na flo bo teraz da się jeszcze chodzic pomiedzy donicami. Dzisiejszego dnia rosliny zaliczyly fima a od nastepnego tygodnia zacznie się ostre naginanie. Po glowie chodzi mi montaz siatki scrog, kupilem rybacka siec z oczkami 6cm x 6cm. Tylko teraz po fakcie zastanawiam się czy nie za gesto będzie tych oczek na takiej powierzchni. W drugim namiocie polowa o ile nie całość lamp bedzie swiecic caly cykl zycia zarowkami MH, aby porównać plon, chociaż nie hoduje na klonach wiec nie wiem czy to będzie miarodajne. Zastanawiam się tez nad Gavitami. Sprzedawca w Holenderskiej hurtowni mocno rekomendowal ten sprzet GAVITA Pro 1000 DE
http://www.gavita-holland.com/index...ormance-lighting/item/gavita-pro-1000-de.html
Twierdzil ze obecnie najlepszy szpet na rynku. Przewyższa lumanteka + wings. Minus ze 600w sa robione na podzespołach Philipsa i to już nie to samo, tylko 1000w modele maja bebechy Gavity. A 1000 nie porecznie mi w namiocie ułożyć. Mam jeszcze kilka tyg na zastanowienie.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Druga ekipa czeka na swoja szanse, czyli az mi wroca checi. Pozniej w tym malym namiocie bedzie miks odmian.


picture.php



Ps wie ktos co sie stalo z funkcja pm? JAko ze nie mam 50 postow do tej pory moglem miec jedna wiadomosc w skrzynce. Teraz widze ze ta funkcja znikla. To nowa polityka administracji czy chwilowe turbulencje?
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Wow... megaogrody macie indoorowcy! Pięknie!

Double Afghan Slam x Paki by Rinse z zielonegolasssu

picture.php


pozdro!
 
C

Chucky

Siema
Produkcja nasion cdn.

(Duck Foot x Lowryder) x AK 47 (AUTOMAT)

Prawa gora 2 samce prawa doł 1 chyba samiec(czekam na większe oznaki) jedna nie określona.
Lewa góra brak nie określona 2 szt dół w presidencie nie określone ale chyba też bedzie meska.

20dzien sory za jakosc zdjec zdjecie robione biohomusem :biggrin: chwilowo brak lepszego sprzetu.

picture.php


Jajo

picture.php


Ogólnie pech jak widac ale mam cicha nadzieje ze jakies żenskie z nie okreslonych wyjda jak nie startuje od nowa !

Pozdro.
 

smierdziel

Member
******sJackxKillingFields raz w życiu przesuszona do cna...jak cała reszta :(

picture.php

Tutaj 'maściokrem' zrobiony dla osoby potrzebującej...trzeba pomagać!

picture.php
 

Ghonox

Member
picture.php
picture.php
picture.php


33 dzień od wyjścia z ziemi :)
Dla przypomnienia: Mieszanka genów DieselRyder, Ak47, LR#2

Dziękuję wszystkim którzy mi odpisali :) Buch dla was!
 

w33dman

Member
"Shizzle my Dizzle" czyli 100% organiczny grow indoor, Dieselryder#2 GGS femi, pewnie założę swój pierwszy pamiętnik na IC z tego grow.

picture.php


Peace.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich

Wstawie swoje male co nie CO , ale co ...

tahoe og x Sour diesel IBL

picture.php


picture.php


rosna sobie 2 w doniczce 6litrowej , po krodkim vegu czekamy teraz na okazanie plci , jedna postanowilem fimowac , ale czuje ze to bedzie PAN .

poZZdro
picture.php
 

dupsq

Active member
Veteran
yo, dawno nic nie wrzucalem,a caly czas cos tam w boxie siedzi
pokaze cukierkowe mini bobki sweet tooth

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

pani ta bedzie rewegowana, z racji ze nie miala szansy rozwinac skrzydel i pokazac calej swojej mocy, ma slodki owocowy aromat, a bobki az sztywne od zywicy w dotyku
Pozdro
 

wdr

Active member
Veteran
witam i pozdrawiam starych jak i nowych wyjadaczy :rasta: :wave:

14 dzien od wyjscia z ziemi lampa 400W.

picture.php


picture.php


odmiany to:
F13 x Apollo11 f2
Jacalyn x F13xA11
Sour Diesel x F13xA11
Grapefruit x F13xA11
BangiGloria x F13xA11
Duckfoot

Będzie gęsto :plant grow:
 

Latest posts

Latest posts

Top