What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam w nowym 2012 roku :wave:

Zycze Nam wszystkim duzo zdrowia i obfitych zbiorow bez przypalu w milosci oraz zyciu zawodowym szalenstw bez poreczy po lolkach :D

DO SIEGO ROKU

picture.php


poZZdro
picture.php
 

frether

Member
Veteran
Pługi kosy siekiery maczety saperki co tam kurwa macie pod ręko przygotować do outa następnego :D A gdyby tak przeorać jakoś polane w lesie i zasadzić tam trawkę :bump:

picture.php


picture.php


picture.php

Najlepszego :)

picture.php

Pozdrawiam serdecznie :wave:
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Wszystkiego najlepszego w nowym roku chłopaki i dziewczyny ! Wielkich, soczystych topów oraz miłości w życiu i poczucia bezpieczeństwa a najbardziej życzę nam wszystkim legalizacji !

A w zielonym roku w ogrodzie rośnie mi...na wegu klony w ilości ponad setki, matki i ojcowie najzacniejszych roślin jakie wygrzebałem oraz kilka legendarnych cudów ofiarowanych mi przez przyjaciół:

picture.php


Rzut oka na jedną z szaf gdzie toczy się selekcja, 30 roślin z nasion min. corleone, C99bx1, bubble dust, sour bubble,duch passion bluberry reg...dopiero połowa flo, za miesiąc to dopiero będzie wesoło...

picture.php


i coś dla oka;)

picture.php


peace n love:wave:
 

ziben

Active member
Veteran
Żniwa tuż tuż :tiphat:

Big Berry (sporo bobków straciła przez ostatnie 2 tygodnie, no ale święta były, więc rozumiecie hahah :D )
picture.php

picture.php

picture.php


AK47 x Diesel Ryder (z tej nic na razie nie skubnąłem)
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


picture.php


To co? W tym roku 150+ stron? :D
 

flpflp

Member
Veteran
to ode mnie tez kilka noworocznych pozdrowien:

spg x c99 x sj

picture.php


picture.php


picture.php


dc x skunk#1 x sj

picture.php


picture.php


og#18 x [chemdog dd x ak47]

picture.php


picture.php


blue hash

picture.php
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
A wiec i ja witam w Nowym Roku :)

:artist:

cheese od pestki na flo:
picture.php


picture.php


to na szczycie to ziemia i coco grunt, przesadzalem serki do ostatnich doniczek

chdd f2 ok 50 dnia flo
cos mi sie nie podoba topki jakos nie chca sie powiazac, wrecz jeden zachowuje jakby sie chcial rewegowac ale przy naswietlaniu 12 godzin? dziwne dzieje

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


calosc w boxie
pogoda chlodna pozwolila na wyjecie duzego wiatraka z boxa temperatura ok 22-25'c
picture.php


PozdrOO
:dance013:
 

DrSmoke

Member
Veteran
Witam Wszystkich w 2012 roku.
Ode mnie serdeczne życzenia oraz parę zdjęć.
Podłubałem trochę i wyszło kilka pestek


[BangiHazex(E-Rocket/DanishPassion)] x Purpurea Ticinensis F3

picture.php


Tak plus/minus 12000, ale co z tym zrobić to pojęcia nie mam.
Wiadomo, najchętniej bym oddał tylko tak, żeby każdy chętny
miał możliwość sprawdzenia ich w kolejnym sezonie. :D

picture.php


Wybaczcie słabą jakość zdjęć, ale nie mam aparatu i muszę radzić sobie inaczej.

picture.php


Raz jeszcze dużo Zdrowia, Kasy, Miłości i Trawy! DrSmoke :wave:
 

Cannagraphic

Active member
O żesz Panie & Panowie ! To już 2o12? Niemożliwe... chyba coś przespałem : ) W każdy bądź razie Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz udanych zbiorów & mnóstwo szczęście w tym nowym roku Pozdrawiam :tiphat:
 

Amnnesia

Member
Wiec i mi pozostaje przywitac ekipe w tym nowym 2012 roku wszystkiego naj naj naj a tu dla was kolorek heh zeby nie bylo :)
:) AK47xNYCD X Jack Herrer X AK 47xNYCD

picture.php
 

Control_

Member
Czy i dla mnie znalazło się miejsce na pierwszej stronie ? hehe

Życzę więc całej ekipie na ten nowy rok zdrowia, szczęścia i jeszcze raz .. kilograma :D

picture.php



pzdr,
 

frether

Member
Veteran
No hehe ja to mam ten los połamany w szafie gdy jest wszystko git coś się nagle pierdoli. Mam nadzieje że teraz się uda to piękno Pani doprowadzić do pełnego rozkwitu w wodzie, aktualnie tak sobie pływa hyhy :D
Cindy 99 F3 od góry w coco ziemia 50/50 a na dole hydro
picture.php

2x LA Confidental x SSH w doniczkach powietrznych
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

C99 F3 z outa słodki rarytas :tiphat:
picture.php

:wave:
http://www.youtube.com/watch?v=N9lbCrjqMKw
 

ziben

Active member
Veteran
Hej! To znowu ja :tiphat:

AK47 x Diesel Ryder sobie powoli dochodzi. W przyszłym tygodniu ścinka :) Liście coraz bardziej żółte. A niech ssie ile wlezie z nich haha. Troszkę się porozkładała na boki cwaniara :) Na dole w kartonie suszonko Big Berry..
picture.php


No i jeden ze smakołyków na szybko :artist:
picture.php


Pozdróweczka :wave:
 

zielonamasa

Member
również życzę wszystkiego dobrego w nowym roku. oby jak najmniej problemów, jak najwięcej trawy, zdrowia i szczęścia!

oraz taaakiego outdoora :)

picture.php
 

klint

Active member
Veteran
Takie oto zakupy zrobilem dzis i wydalem niecale 100 euro :) pestki juz kielkuja 400W i jazda :) Do dyspozycji mam szafe 1,5x1,5 i 2 wysoka :) pozdro zalogo :wave:
picture.php


Caly set juz gotowy i zwarty do boju :)

picture.php


sory za jakosc ale telefonem :p
 

purpletop

Member
Witam 2012 oby do przodu....
Black Jack z SS flo 27 dzien HPS150 temp 25dzien/19noc wilgotnosc 60/65% doniczka 11l i dostaje biohumus do kwitnacych.
picture.php

picture.php


Klon BJ 21 dzien 18/6 pod 2x18 warm i 2x18 cool light temp 22/19 wilgotnosc 50/55% doniczka 6l dostaje biohumus dla zielonych
picture.php

picture.php

picture.php


Pozdrawiam
 

kaczy

Active member
Veteran
Witam wszystkich:tiphat:. Trochę przeciągnąłem sylwka i zapomniałem żeby złożyć wam życzenia. Może to nie miejsce na takie sprawy, ale wiem że najwięcej was tu zagląda patrząc po 300,000 odsłon poprzeniego cworc 2011 mozna twierdzic ze wiadomosc dotrze do wielu.

Chcialbym zeby wasz tegoroczny sezon outdoor badz tez jezeli ktos kręci wate non stop indoor, byl najlepszym w waszyej growerskiej karierze. Sobie tez tego zycze i zeby malo wpadek bylo w tym 2012 roku zaglady dla nietolerujących tego co robimy. Gorące pozdrowienia dla ekipy ostródzkiej 1410, bronek, pad chlopaki z hasha trzymajcie sie mebli zeby was nie jebli. Smierdziel dla Ciebie tez stara purchlo wszystkiego najlepszego i duzo bobów zycze.

Co by ze mnie za swinia byla gdybym zapomnial o naszym kochanym moderatorze tego zacnego forum mr ZZ wszechobecny i wszystko widzący swoim madrym i doswiadcznym okiem. Master yoda dla Ciebie no czego sobie zyczysz duzo trawska i radosci z uprawy bo przeciez nie tylko sam plon sie liczy a przyjemnosc z zycia i palenia.

Na koniec zeby bylo kolorowo male wspomnienie z ubieglego roku...



Pozdro600

kaczy :friends: :joint:

PS jezeli ktos sobie zyczy seedy prosze na PM. Pad, selasie, 1410 zapraszam do negocjacji

:wave:
 
Top