What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

GrowBoy

Active member
witam
no to kolorowano ;]
wiecej w growlogu
peace :tiphat:
picture.php

picture.php

pozdrawiam :tiphat:
 

snes

Member
chemdog IX-III x The Killing Fields


Shishkaberry bx (Shishkaberry x The Pure x Shishkaberry) by James Blunt

Elmonstre x Herijuana by WARR


Super G
 

PacoRamirez

New member
Będąc na święta w PL przywiozłem sobie Femi White Master foty dzien 18
smile.gif
12h po lst

Polecam pestki GGS mega wypas :)




picture.php




Pace from Canada! :)


 

BlinD

Active member
Siemanko, są może gdzieś jakies sprawdzone inf. o poliaminach u konopi ? W sadownictwie (warzywnictwie również) stosowany jest preparat Goemar BM 86.... powoduje on lepsze zawiązywanie się owoców,ich wypełnienie poprzez intensyfikację podziałów komórkowych (przez co także produkcję poliamin)... tak się zastanawiam, czy nie nadawałby się również do ładnego "wypełnienia" topów :)
 

Drzewo

Member
Jako, że pierwszy post wypadało by się przywitać więc wszystkim elo :)

Wspomnienia z outa :) Część z was może mnie kojarzyć z innego forum o podobnej tematyce.

Na pierwszym planie passion x great white shark od masakratora :D na drugim blueberry x white widow x canadian (BWC)




Tu już sam BWC (rozwinięta nazwa wyżej)




Niebawem znowu w plener :D

Pozdro :)
 

rastaidd

Member yeahyeah!
Veteran
some shots of 2010 :D
unknown
picture.php


nl x skunk
picture.php

picture.php


sweetcheese
picture.php

picture.php

picture.php


orange
picture.php

picture.php


nepali + northenlight
picture.php


orange bud
picture.php

picture.php

picture.php


outdoor skunk
picture.php

picture.php


barney's LSD
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

smokingone

New member
witam wszystkich oto kilka moich miejmy nadzieje koleżanek
39 dzień veg i zarazem ostatni
a więc po kolei
shroom x c99

amnesia haze x vortex rosetta stones

disel ryder

herijuana

jack herer f2

no a tu boksik w górnym prawym rogu blueberry

pozdrawiam wszystkich zajawkowiczów
oby do przodu
 

ziben

Active member
Veteran
Wyrolowany, ahh nowe życie, to jest to :) niebawem również się podzielę fotkami, ale jak na razie to dopiero niecały tydzień, więc w sumie nie ma czego pokazywać ;)
GrowBoy, sznurków nie widzę, hmm.. one same z siebie tak ładnie się krzaczą? ;) elegancko
snes, świetne makrosy, piękne kolory a Super G wygląda hmm, tak jakoś? nie wiem jak to nazwać-strasznie? :D pięknie!
PacoRamirez, miałem przyjemność przeprowadzenia tych świetnych genów przez ich jakże super okres życia. Świetnie :) Automaty, a potrafią nieźle zapieprzać do góry :)
outgrower, ekstra zdrowe krzaczki :) Początek flo, a kryształki już się pojawiły na przytopowych :) ulala
czaczo, jak zwykle ekstra fotki ukazujące piękno tejże rośliny. Chyba zero treningu, co? sama natura :)
masakrator, jak zwykle masakracja :D ale Ty foty trzaskasz, miazga :)
Drzewo, ehh te wspomnienia minonych outdoorów :) coś pięknego :D i racja 'niebawem w plener' :)
rastaidd, roz*ebałeś mnie normalnie :D takiego smaka robisz, że nie pozostaje mi nic innego jak zwinąć jakieś ciekawe geny! Twoje zdrowie :)
smokingone, elegancko zdrowo fajnie miło, tak jak mówisz 'oby do przodu!' :)
 

Gandzialf

New member
Big Band od Kannabi

Big Band od Kannabi

U mnie w ogrodzie również kolorowo więc postanowiłem wam pokazać :)

Big Band od Kannabi, 7 tydz. flo.
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Jak myślicie kosić już ? Flush już zrobiłem.
 
O

Ojciec

Niesamowity urok mają rośliny z pod lamp ! Miło pogapić się na te świecące się od żywicy topska hehe a zwłaszcza gdy smakołyki z outa się skończyły ;/
Dobrze że w końcu ktoś zają się tymi skrótami odmian ułatwia to przeglądanie !

Powodzenia !
 

Lewar

Member
pieknie pieknie wszyscy dajecie rade!!!!! o to chodzi tak trzymac K++++ :tiphat::tiphat::tiphat:

czaczo jakbym mogl cie prosic napisz cos wiecej o swoich pociechach, piekne kolorki im wyszly, w jaki sposob je uprawiasz?

u mnie bez szalu hps 150w + 2 cfl 18w. ciekaw jestem topkow przy 150w, szkoda ze to nie 400:dance013: moze im zrobie na dniach jakis bimberek, nie wiem czy to pomaga, czesto robilem, na pewno nie zaszkodzi :)

niestety fotki robione telefonem, wiec o jakis makro mozna zapomniec. mam cyfrowke ale to paroletnia malpka wiec dupy tez nie rozrywa. jak bedzie co pokazac pozycze lustrzaka od brata. pozdro!

[url='https://www.icmag.com/gallery/showphoto.php?photo=802830]
671.JPG
[/url]

2 x AK48 od fs. w dzien lst i 3 dni po. zaczely juz kwitnac.

[url='https://www.icmag.com/gallery/showphoto.php?photo=802826]
2199.JPG
[/url]

[url='https://www.icmag.com/gallery/showphoto.php?photo=802828]
4127.JPG
[/url]

wszystko razem czyli 2xAK48, 2xHawaiian Snow, 2xBig Bud. druga fotka zrobiona 3 dni pozniej.

[url='https://www.icmag.com/gallery/showphoto.php?photo=802825]
1273.JPG
[/url]

[url='https://www.icmag.com/gallery/showphoto.php?photo=802829]
584.JPG
[/url]

2xHS kwitnacy do 14 dni

[url='https://www.icmag.com/gallery/showphoto.php?photo=802827]
3156.JPG
[/url]
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Maluchy w nowym boxie.2 miały problem z Ph przesadziłem do lepszego podłoża, myślę że się poprawią
Teraz 16/8 będą miały światełko .... szafeczka przy łóżku ....
Mam nadzieje że będzie więcej babek niż facetów , jeden pan na pewno zostanie żeby kilka sionek było... jakoś tak lubię zabawe z regami.


picture.php


picture.php


Pozdro
 

flpflp

Member
Veteran
zycie jest takie krotkie, a tyle trawy do sprobowania, wiec nie ma czasu do stracenia :D

picture.php


niby jeszcze nic, a jednak juz cos. wiecej szczegolow jak troche podrosna, na razie wychylaja glowki w strone slonca.
pozdrawiam
flpflp
 

Latest posts

Latest posts

Top