What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

melon

Member
Wie ktos moze ile litrow jest doniczce 8" ?? Grzesiu moze ty bedziesz wiedziec ?? bo kupilem w homebase doniczki 2 7"i 8" i nie mam zadnego pojecia ile maja litrow heheh xD powiem ze sa okragle i sie zwezaja na dole tzn sa wezsze na dole niz na gorze :p wiec nie wiem jak zmierzyc ich pojemnosc xD :p

Pozdro
Melon


P.S
masakrator dostales moje pw ?
 

czerwony

Member
haha melonie weź i wsadź tam worek od śmieci albo niedziurawą reklamówkę i lej wodę

jakby donica się nie zwężała to dałoby się obliczyć ze wzoru na objętość walca, a takto można jedynie oszacować z góry i z dołu przyjmując za górną asymptotę objętość walca o promieniu donicy u góry, a dolną za objętość walca o promieniu dna ;) no ale chyba nie ma to większego sensu, co?
 

melon

Member
Dzieki, napewno tak zrobie, zwlaszcza czerwony hahah bo juz myslalem jak lac wode skoro dziury w doniczce haha xD :p wywnioskowalem ze moze jak naleje szybko to dam rade oszacowac pojemnosc doniczki zanim wiekszosc wody wyleci buaqhahah xD ale dzieki twojemu geniuszu mam juz plan xD :p

Pozdro
Melon
 

Bubbles84

Member
zdjecia zdjecia panowie i do szczescia wiecej nic nie trzeba pozdro!

IMG00035-20100108-0051.jpg


Pozytywnie zakrecona ;)

IMG00042-20100108-0055.jpg

Pierwsze topy za ploty.
Do mnie jeszcze aparat nie wrocil po sylwestrze, takze sorki za jakosc bedzie lepiej na dniach. Pozdro BuB
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
mowicie i macie
nie ma co ale dam :)


wyjasnienia :) z przodu po lewej ob f3, z tylu po prawej rowniez ob f3 reszta bangi haze x erly girl :)
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Wypuściłem dziś skrzynkę gołębi... Pownny wkrótce odnaleźć swe gniazdka ;)

Aby do wiosny...

picture.php


pozdros amigos :joint:
 

Amnnesia

Member
Hejka patrzac na te wasze kolorki chlopaki az slinka cieknie :smokeit: tez dodam cos od siebie mianowicie white dwarf x hindu kush auto 2 dni po fimie :whistling:
picture.php
w ogrodzie jeszcze 5 rewegowanych big bang femi z ghs i 5 pobranych 2 dni temu klonow foto zapodam jak sie ukorzenia pozdro ekipa
 

stolarz44

Active member
Ja wlasnie sprawdzilem skrzynke i JEST:D tylko szkoda ze polowa zmiazdzona no ale na to juz nie mielismy wplywu. Wielkie Dzieki Mistrzu!
 

klint

Active member
Veteran
Rowniez i w moje skromne progi przylecial dzis goląbek od Mistrza Hota i naszczescie wszystko ok. Dziekuje bardzo HOT i powodzenia w przyszlych projektach!

Peace 4 all ! :joint:
 
C

czaczo

dzis nabylem sok malinowy, szukałem go 3 lata hehe, wreszcie mam piwo z sssssssssssokiem, i tak mi sie morda cieszy ze hehehehehehehehehehe on
zajebiscie chlopaki

picture.php


picture.php


:witch:
 
Top