What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

C

ChaosX

Śliczne budsy wam rosną :D

A to ode mnie... w niedziele harvest :))

PS. nie potrafię robić tak ladnych fotek jak wy ;)

Peace






 

lipasss

Active member
Showman widze niezle show dales, bez kitu jak tak dalej bedzie szlo to niezle maczugi porosna





 
Last edited:

stryju

Member
orangefreak said:
stryju ładne te Amnesia, ile maja juz dni? Można wiedzieć z kad masz te Amnesia? U mnie rosnie T44, Highway Delights and Hawaii Skunk, narazie nic ciekawego do pokazania, maluszki z nich jeszcze :) Jaka masz temp. w boxie stryju



kupiłem w http://cannabis.fr.pl/, ma już 12 dni, temp. 18 stopni,




 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Hello! In the new year, bro. So it is growing nicely, yet without any problem. I came out of the country and 10 x Anesthesia, so both parts are well filled
Before 6 days under 400W

Group pics...

cuts ( 9 x Master Kush ) on testing sex :muahaha:

10x Anesthesia

Two of twelve, under 4 pounds. my favorite SSH
 

Silas

Member
Veteran
radvancan: nice perpetual grow... like a production tape ;D

U mnie ganja już wyschła. Choć w połowie stycznia przewidywałem zbiory dopiero. Wyszło prędzej i dzięki temu chodze zadowolony ;) wypaliło dużo z wcześniej planowanych zamiarów za co muszę dać cindy buziaczka w trichomy ;D

Cindy 99 to jak dla mnie najlepsza potężna ganda. Nic tak nie dusi. Nic tak nie pachnie. Nic tak nie smakuje. The Best Weed Of The Best.

Super G





Cindy99





Lavender


Plonu nie oceniam jakoś obiektywnie. Nie podam wagi bo jej nie posiadam i nie znam. Dużo spaliłem w trakcie uprawy ale i tak wyszedłem elegancko na plus. Troszkę jeszcze mi zostało do popalania ;D niech leży w słojach i się kisi. Jak ziomki nie będą pizdy mulić o jaranie to pewnie trochę czasu sobie będę dyskretnie kopcił te wytwory :D
Z uprawy jestem jak najbardziej zadowolony! Geny od Mr. S kozackie w ryj...super G z kulek od Mr. D również zajebista. Popaliłem różnych odmian... wybrałem swoje faworytki...i mam nadzieję trafić kolejne mocne sativa rzeźniki. Dla takiej gandy sie żyje!
 
Last edited:

Ganja Smile

Active member
a ja znowu mam problem z sadzonkami;/ i nie wiem czy to kwestia ziemi temperatury wody czy huj wie czego ;/ zolkna mi listki naszczescie narazie w jednej roslinie tlyko
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
podziekowac HOY CARGO za przesylke :D
wow pieknosci :D
teraz mozna zaczac sie szykowac do outa :D
 

Hera

Member
Oto dwie truskaweczki CaliforniaOB od Di Pi 9 dzien



Ta druga od poczatku byla wolniejsza
 
Last edited:
22 dniowy Alaskan,fotka mi końcu wyszła jakoś fajnie hehe :muahaha:





To moja najlepsza roślinka :) Rośnie dobrze według mnie i jest zdrowa. A oto jej łodyga..


A na deser amnesia

:joint:


Tu już zawiódł fotograf
:spank: Fotki telefonem,postaram sie cyfrówa nastepnym razem strzelić
 
C

ChaosX

Do mnie również doszła dziś paczuszka :)

Dzięki wielkie Hot za pechy :)

Chemdog DD x Chemdog DD juz w wodzie :D

Oj co to będzie za stuff? :))

Z pewnoscia podziele sie z wami fotorelacja.

Pozdro
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Siema wszystkim, czas na update z 3 tygodnia flo.

Rośliny po przesadzeniu wszystkie już są prawie idealne poza jednym hotem i jednym ssh które już też są prawie zdrowe. Daje im teraz hesi bloom i sweet leaf, tym co szybciej zaczęły kwitnac dostana bloom stymulator na dniach, te bardziej sativkove poczekaja.
Wszystko jest teraz w 12-litrowych donicach z organicznym mixem.

Hot Mix





ak47







nebula



alpha diesel








no i widok na całość





a tu co sie dzieje w małej szafie












niebawem więcej fotek

peace
 
A

ares420

Do mnie też dzisiaj doszły pechy od HC wielkie dzieki bracie :D
Tak więc przygotowania do outa powoli ruszają :rasta:
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
LowSnow:


Top:



Pierwsze kulki z niego :




Pw odczytam jak przekrocze piedziesiatke :D
 
Last edited:

orangefreak

Member
stryju said:
kupiłem w http://cannabis.fr.pl/, ma już 12 dni, temp. 18 stopni,






Dzieki za odpowiedz, Radvancan raczył nie odpowiedzieć w Co w ogrodzie rośnie Ci 2008, ale pewnie miał jakiś powód lub skopcił sie na maxa i zapomniał.

masakrator :woohoo: niezłego potwora masz, ja bym sie tego bał... :D Testosteronem te Panienki karmisz czy co? chłopie... respekt.

:wave:

 
O

OrganicShowmen

siemanko growers, jak tam idzie. @masakrator, :respect: bardzo ladny lowsnow. ja mialem kiedys snow white i powiem ze chyba wszystkie odmiany white sa naprawde warte uwagi.

rosnaca u mnie Wwidow, mimo ze rosnie palmiasta wyglada w zbitosci najlepiej ze wszystkich roslin. powiem wam przyjaciele, ze jesli chodzi o ilosc zywicy to WW zdecydowanie prowadzi pomiedzy reszta. Blueberry zaleznie od pheno, ale i tak nadrabiaja rozkrzaczeniem wzgledem WW. na dniach dorzucam 150W son-t plus Philipsa, wiec bedzie sie dzialo [:D] :yes:





2x podlane tylko czysta woda odkad, chlopaki powiedziliescie mi ze moze byc mozliwosc przekarmienia potasem [jesli dobrze pamietam] nastepne podlewanie bedzie to wygladac tak: woda 5L plus 3 stolowe lyzki dolomitu. dodatkowo w planach usprawnienie systemu wentylacji. 3majcie kciuxony. dolomit 10kg kosztuje 5,50 przynajmniej u mnie :D :yes:

pozdro i K+ pieknie dajecie ziomsy zeby nikt tu nie nakaszanil i bedzie piekny poczatek nowego roku.
 

Latest posts

Latest posts

Top