What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ???

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
niezle kwiatki widze w ogrodach,hehe

a umnie pare dochodzi do siebie,

spice of life , lui

664PDRM0485-med.jpg


schrom

664PDRM0499-med.jpg


664PDRM0498-med.jpg


bubblegum serius

664PDRM0506-med.jpg


i na koniec suddenly blue,

664PDRM0496-med.jpg


664PDRM0501-med.jpg


664PDRM0500-med.jpg


peace
 

Ikser

Member
Hahaha.. widze HOT,ze niecierpliwy jestes i pozwoliles sobie na obciecie szczyta troche wczesniej:p:p:p... Poza tym Bjutiful buds! Mam nadzieje,ze tez kiedys takie bede mial;)!!
Mazur: Mniam mniam:]:]!!! pieknie musza one pachniec!!! i rowniez baaardzo ladne! Szkoda,ze tylko jedna:p:p!!;)..

Powodzenia dla wszystkich:friends:
 
D

dEv-9

Ty Hot Cargo chyba jestes najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie jak ty tyle trawki widzisz i wiesz ze w kazdej chwili mozesz ja spalic. :eek:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Ehemm, zdrowiutki te topy, Hot Cargo powiedz mi jakiej lampy uzywasz i w jakiej odleglosci od topow ja trzymasz? Cos mi gorne listki brazowieja tu i uwdzie i zastanawiam sie co moze to powodowac.

pozdr, kov
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
kov moze tszeba pszesadzic do wienkszych doniczek.
ja akurat wszystko popszesadzalem do wienkszych caly czas.
co robie czensto to taki prosty sposub. jezeli doniczki so cienkie to obetnij dul doniczki zeby kozenie bylo widac i wlusz jo do drugiej doniczki z nowo ziemio.
albo wyjmij caly kwiatek z doniczki i wsyp wiencej nowej ziemi do doniczki i wlusz kwiatek spowrotem do. to da troche wiencej miejsca na kozenie. pod koniec jak samo wode lejesz to kwiatki szybko robio sie zulte. zobaczysz moje gdzies za dwa tygodnie to bendzie zylte duzo. praktyka ,praktyka, czasem idze dobze z czasem mozna zjebac wszystko. to wszystko tylko robi cie lepiej doswiatczenie.
ojciec mi muwij kiedys ze jak nic w zyciu nic nie spierdolisz ,to i nic sie wzyciu sie
nienauczysz,hehe

peace
 
G

Guest

Mr. Smee said:
Mey mazur, dlaczego tak liscie ci sie podkrecaja?

nie wiem ale to nie istotne bo niedlugo koniec zabawy wiec nie wnikam moze tak ma byc a moze to jakis nie dobor bo jade ostatnio tylko na samym pk
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
:wave: Hot Cargo, juz przesadzilem, pamietasz radziles mi to ze 2 tyg temu. Teraz siedza w 3 gal doniczkach i na wieksze nie mam juz miejsca w boxie :mad:

Przyznam ze rzeczywiscie jest lepiej niz w poprzednim grow.

Na pewno bede musial przebudowac grow boxa, ale to juz na jesieni. Teraz niech ten grow sie skonczy, wylacze lampe i wreszcie bede mogl sie skoncentrowac na jakims malym outdoorku :smile: Ehhh do natury wrocic, tego mi trzeba!

pozdr, kov
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe


no i bubblegum poszed sie suszyc. bardzo smaczny ten rodzaj. mozna palic i palic,hehe

664PDRM0608.jpg


peace
 

WeedTime

Member
Cargo Tobie te kwiatki zawsze kozackie wyrastaja!! Moglbys zrobic jakis 'grow thread' tu na polskim forum icmag, taki bardziej dokladny - jak od poczatku hodujesz, jaki soil mix robisz, kiedy ile nawozu dajesz i jaki, jak czesto podlewasz, przesadzasz itp. Bylo by fajnie.

pozdro
 

Ikser

Member
u mnie w ogrodzie rosna sobie 2 klony WW,ktore so juz w 2 tyg flo i nie powiem.. takich efektow jeszcze nie mialem. Moze dlatego,ze so na 0,14m2 pod HPS250W:D... No ale temperature trzymam ~25C, wiec nie mam sie czego obawiac.. szkoda,ze nie mam aparatu:/..
 
Tak aparat to dobra rzecz. Moje papaye sie wyciagnely na ok 9 cm a maja ok tygodnia zycia. Jedna papaya padla forever , 5 papay ma wlasnie ok 9 cm. Skunki to byly zludzenia ( po prostu sobie nie poradzily ) tak jak i mix. 4 papaye u cooopy sa w niebezpieczenstwie o ile jeszcze zyja bo nawet nie powiedzial mi ze wyjezdza na 3 dni ( w takim razie wzialbym je do siebie ) podczas gdy jego matka siedzi w domku z negatywnym nastawieniem do konopii. Teraz prosze o rade a mianowicie mam 8 nasion S. Afr. Dp x Skunk w zwiazku z tym nie wiem czy jest sens kielkowac je na dworze odrazu w glebie czy u siebie bo ponoc freebe sa zwykle slabiutkie i cienko kielkuja. Wykielkowac na dworze czy u siebie ?? Czy nie jest za pozno ? Jak bede mogl to wrzuce zdjecia Papay.
Trzymac sie :D :canabis:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
zacznij w domu. i w pierwszy dzien jak sie pokazo daj je na out. tak ja mysle bendzie im najzdrowiej,hehe

peace
 
odwiedzilem dzisiaj cooope i okazalo sie ze roslinkom nic sie na szczescie nie stalo. Tylko jedna padla czyli tak jak u mnie. Wiec mamy 8 Papay i 8 pestek freebe w ziemi od wczoraj.Teraz inny fakt. Ogladalem lokalna telewizje i okazalo sie ktos sprzedal goscia ktory hodowal konopie w domku. Hodowca mial 60 krzakow i chyba 10 kg gotowca. Wczoraj wszystko wynosili z jego domu.Za hodowle i pewnie handel dostanie 5 lat jesli nie wiecej. Tak wiec nalezy uwazac na siebie. Trzymac sie.
Za kilka dni zdjecia na 100 % :canabis:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
to wtakim wypadku tszeba za goscia zapalic.teras bendzie mail duzo czasu pszemyslic jak chodowac zeby tak niewpasc,hehe

664PDRM0645.jpg


peace
 
Tak racja bedzie mial czas ale dopiero jak go zlapia bo ponoc uciekl a rozprawy tocza sie wieki. Zapale cos jak tylko dorwe cos fajnego :canabis:
Hmm jak zwykle zrobiles bardzo ladne zdjecie bardzo ladnej roslinki :smile:
 

Mr. Smee

Member
pewnie goscia sprzedala konkurencja, no nie? :chin: co za chamstwo i drobnomieszczanstwo!!!!! Wies tanczy, spiewa!!!! :eek:
 

Latest posts

Latest posts

Top