What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ???

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
moje malenstwa zrobily sie niezle dziewczynki , i zasuwajo jusz od 10 dni na flower. wszystko zaczyna sie ladnie rozwijac . aby tylko za miesionc niezrobilo sie za goronce bo moze byc zle. ale mysle ze zdonzo dokwitnonc.

co ja tu mam? holera sam jusz niewiem,hehe
mam ls, sour wonder, lui, sour saver,suddenly blue,bubbleberry,schrom,
nowe babys niedlugo pokaze , white widow,skunk special,ak-48,desert queen,maweewawee skunk,big bud,wyd,no i napewno cos co zapomnialem,hehe
bendzie dobze. bende dawal klony na outdoor w lato. podobno rosno jak cholera.

664PDRM0420.jpg


664PDRM0421.jpg


664PDRM0418.jpg


664PDRM0417.jpg


664PDRM0419.jpg


peace
 

GSK81

New member
człoweiku toż to są masakryczne ilości zielska, jak tam musi ładnie pachnąć :)), a ten listek niezły niezły, gratulacje <peace>
 
D

dEv-9

Powiem wam ze wlasnie palilem i tu wszedlem.
Hmm pomylscie ze macie taki pokoik, wchodzicie a tam wszedzie nagda hehehe, ja bym w tym pokoiku 24h/dobe siedzial bo tam jest jak w raju, : :alien: :alien: :alien: :alien: :alien: :alien:
 
To pomieszczenie wyglada bardzo zachecajaco. Nie powiem co mam w ogrodzie bo go nie mam ale moze znajdzie sie ktos kto pokaze nam cos milego.
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

dzienki

mysle ze niedlugo duzo sie pokaze z ogrodami z outdoor. to napewno bendzie ciekawe.

peace
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Hot, bardzo ladny masz ogrodek!!!

A mi sie wreszcie udalo uploadowac zdjecia, dzienks Hot. No wiec pokazuje fotki z mojego ogrodka, z 10 marca. Posadzone 28 stycznia, wiec chyba w podobnym czasie co ty. 10 marca minal 13 dzien kwitnienia.

na fotkach:
moj box od gory, zblizenie Roxa z paradise seeds, 4 laski na malym spacerku (rox, original flo, mazary x 2).

pozdr, kov




 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

no so wspaniale,same pienknosci,haha

super grow kov odpierdalasz, wakacje bendziesz mial wesole,hehe


peace
 

WeedTime

Member
Cargo jak zawsze zajebiscie, niszcza mnie twoje ilosci zielska hehe. Jak robisz z wentylacja? Nie smierdzi przed domem przy tylu roslinach?

Kov tez zajebiste kwiatki, box ladny.

peace & smoke
 
D

dEv-9

Mr. Smee stary i ja pojde twoim sladem, a cieplo juz sie zaczyna robic. :smile:

Te zdjecia wyzej sa zajebiste, Siemacie, Co w Szafach Macie? Bo ja w Temacie, Zagladnij w swoje gacie, albo nie... Zagladnij tacie, na karimacie i spalcie se po bacie, Pestki sa na wacie? Juz wykielkowaly? Juz biale kielki wyjebaly? Do ziemi wrastaly? I rosna ostro, wiosna radosna, gdy w parku sosny wzrosna, spalic blanta prosto, ze swojego zbioru, Posluchaj Ziomus!

:eek: :eek:
 
D

dEv-9

Mr. Smee blanty juz dawno sa za nami, a przed nami Origami!
Skladasz papier tak i tak, i wychodzi piekny ptak.
 
D

dEv-9

z Green Gory a ty? ;]


Bo ja jestem z gory, wszyscy ja juz znaja, w niej nalepsze melanze sie odbywaja... Ludzie lufa juz do boniow nie trafiaja, i klopoty maja ziele nabijajac, Oni sa juz tacy ... tacy kozacy, mistrzowie bacy!

:joint:
 

Mr. Smee

Member
to posuchaj to:

przestan chlopie, koles,
bo glowa moze bolec,
od twoich rymowanek,
kiepski mialem ranek.

:biglaugh: :friends:
 
Top