What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Offtopic Thread

dupeczka

Active member
@Breal bardzo ładny ten durban! ale widać ze gościu miał go pod folią.ciekawe na jakiej szerokosci hodował
 

jakos

New member
Pamiętacie może GL kolesia który osiągnął 1.6g/W używając led'ow na powierzchni typu pc box? Ma ktoś link do tego może? dwa dni szukam i nic...
 

Wyrolowany

Active member
siemasz ironCELL,

zainteresowałem się troche tematem, bo mnie też to dotyczy. Wydaje mi się że BPD a trawka to kwestia własnej decyzji. W końcu na różne osoby działa inaczej. U mnie jest to bardzo chwiejne, raz wychodzi mi to na bardzo dobre, a raz pogłębia stany emocjonalne zachodzące u osób z BPD, co mnie oczywiście aż męczy, a jednocześnie wspomaga kreatywność (mózg to bardzo dziwne 'urządzenie' :D). Być może to też kwestia odmian, które palę. Chyba zrobię sobie kilkumiesięczną przerwę a potem zdecyduję co dalej.

Znalazłem taki topic: http://www.psychforums.com/borderline-personality/topic43186.html

obczaj :) pozdro

osobom nie w temacie, nie polecam BPD (graniczne zaburzenie osobowości), aczkolwiek da się z tym żyć :p
 

Dronabinol

Member
Witam,

dręczy mnie to pytanie od jakiegoś czasu, a prawdę mówiąc nie mam z kim poruszyć tematu, eh mianowicie po tegorocznym problemie z suszeniem, gdzie wszystko się ślimaczyło, przeciągało, zdarzyły się nawet trochu pleśni, doszłem do wniosków że strych to niezbyt dobre miejsce na suszenie dużych odmian, a właściwie to loteria zależna od pogody, jeśli ta jest zła, na strychu jest zimno i wilgotno dzieje się to co sie dzieje. I tu pojawia się moje pytanie czy ma ktoś? albo czy ktoś próbował z suszarką do grzybów/owoców/ziół?
Nie miałem nigdy doczynienia z takim urządzeniem więc nie wiem jak ma się tam sprawa czasu suszenia i temperatur? bo jeśli dało by się ustawić jakąś mniejszą temperaturę żeby sobie powoli pyrkało przez np tydzień czy dwa tyg. to byłby to raczej taki normalny, zdrowy proces suszenia, a jeśli zasada działania takiej suszarki opiera się na tym że wszystko suszy się w dużych temp. i szybko dajmy na to w 3 dni to gra nie warta świeczki;/
Co wy na to? czy ktos miał doczynienia z taka suszarka i mógłby się na ten temat wypowiedzieć? może ktoś miał taki sam pomysł i już próbował;p??
 

growpl

Member
Siemasz Dronabinol!

Mam na stanie taką suszarke kilka razy suszyłem jakieś topki na zbicie ciśnienia,ale nie polecam Ci takiego suszenia w 24 godziny można wysuszyć zależy od topków czy są zbite czy luźne.suszenie ciepłym powietrzem zmienia temat w siano jebie się smak ,zapach i wygląd.lepiej jak zadbasz o odpowiednią temperature i wilgotność na stryszku możesz dać wiatrak delikatnie mieszający powietrze nie zamocno bo może przesuszyć z zewnącz topki czasami jak mi sie spieszy to daje wiatrak centralnie na topki pochłaniacz wilgoci i w 3 dni sie suszy przez co traci traci na jakośći(smak,zapach)

Pozdrawiam
 

kazuya20

Active member
picture.php


Polecam ci zrobienie sobie takiej suszarko lodówki, wiele jest okazji na śmieciach. dokupisz filtr 2 wentylatory kanałowe - nic nie śmierdzi i w 6 dni masz suche. Było tak że do tej lodówki to sypałem wszystko na ten filtr szufelką i nic mi nie zapleśniało .. pzdr
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Panowie poszukuje czujnika tlenku węgla który można byłoby podłączyć do wentylatora, żeby w momencie wykrycia tlenku (konkretnie spalin) załączał obieg powietrza. Obiło się wam może coś takiego o powieki?
Pzdr
 

Dronabinol

Member
kazuya20 masz może większe zdjęcie, albo możesz opisać co jak z czym połączone, bo albo jestem tak niekumaty, albo tak nie w stanie że za chiny ludowe nie potrafię tego zwizualizować;D:(
 

Wyrolowany

Active member
Dronabinol, domyślam sie że schemat jest prosty: jedna wlotówka, drugi wentyl wylotówka połączony z filtrem przez przewód wentylacyjny. Można tak zrobić z każdą szafą, a lodówka jest o tyle dobra, że ma eleganckie półeczki, które przede wszystkim mają dobrą przepustowość powietrza :)
 

Amnnesia

Member
Lol widze ze lodoweczka jest bardzo wielofunkcyjna :) ja po przerobieniu wykorzystalam jako wegboxa i szczerze sprawuje sie jak trzeba :) pozdrowionka i k+ za inowacje lodowkowa:-D
 

jasiu83

Active member
Witam, takie pytanie przyjaciele ,pomagaliście ludziom dostającym chemie ? Chodzi mi o łagodzenie skutków ubocznych tego , nudności , wymioty , ból, i czy nie zaszkodzę podając np. ciastko pozdrawiam
 

Amnnesia

Member
Witka

Szczerze myślę że jest to kwestia indywidualna każdy organizm i każda osoba pewnie zareaguje inaczej napewno nie polecala bym podawać komuś na nieświadomce pozdrowka
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Ja pomagałem sposobem Ricka Simpsona. Skutkiem była znacząca poprawa apetytu i ogólnego samopoczucia. Z wymiotami w naszym przypadku nie było problemu. Myślę że ciacho zadziała podobnie, ale nie dawaj od razu całego. Jeśli nowotwór jest dość zaawansowany G2-3 i kleicie transtec albo inny fentanyl to trzeba by zjechać z dawki bo mogą pojawić się wymioty i problemy z rytmem serducha.
Pozdro i wytrwałości w walce.
 

Holan

Member
Podpisanie przez Prezydenta nowelizacji ustawy, a czas, kiedy owa nowelizacja wchodzi w życie to są dwie różne sprawy, czego autor tego newsa chyba nie kuma:)

btw.

 

Wyrolowany

Active member
ogólnie rzecz biorąc, to wku^&a mnie to, że ludzie sie jarają tą nowelizacją, która i tak nic nie zmienia. Według mnie jedyną jej zaletą jest to, że troche nagłośni sprawę "problemu narkotykowego" w Polsce.
 
Top