What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS WW-k a kezdo kezei alatt.

Holnap megprobalok jobb minosegu kepeket felkrakni hogy jobban latszodjanak a reszletek a viragzatrol. En nekem is feltunt hogy azert elegge levegosek a csucsok. Pedig nem nagyon lattam semmi jelet barminek.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
arra, hogy nincs szinte normális virág csak foxtail.
ez magas hőmérséklet sok nitrogén meg néhány másik körülmén y miatt..
 

hobbi ur

Active member
istenmenccs hogy kivágd ha nincs hejj te!!!!! mér? ki kell hajtani a termesztő térből és fölé kell pakóni egy 400ast!!!!! :)

szerintem Te is a gané nirvánától vásároltál :) mint én annak idején. nl-eket. 2 hét veget kaptak vagy hogy, aztán 4-5!!! (de lehet 6 is volt) hónapig virágzott már nem emlékszem csak arra, hogy olyan hosszú időn át naponta úgy léptem be hogy ma kibaszom. aztán ...áááá nem várok még... a végén má ideges lettem amikor erős se lett.! ugyanígy nézett ki. mint egy román pina. lehet genetikára is lehet gyanakodni?
 

hobbi ur

Active member
érdekes a vájtvidorom foxtéleket produkált, ez elég szokatlan. levágtam ollóval, ne is lássam :)
 
Top