What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS WW-k a kezdo kezei alatt.

Udv Mindenkinek es Boldog Ujevet!

Jottem egy par uj keppel. Kezdek kicsit aggodni bar meg van hely a satorban de nagyon nonek felfele az Amnesiak. Ugy tunik a WW elerte a magassagat es o mar csak a viragzattal foglalkozik. Minden a szokasos se kartevo se tunet hiany (itt ott kis foltok meg kis level sargulas de nem szamottevo szerintem) Kell e aggodnom amiatt hogy tul nonek? Ha ugy van megtudnam akadalyozni hogy tovabb noljenek a csucsok?

Pacsi

picture.php

picture.php

picture.php
 

what_can_there

Well-known member
Alakul, mint pupos gyerek a pres alatt. Ha nagyon nem tudod hova tenni a csucsokat, akkor a box merevitojehez is kikotheted, vagy dobj rajuk egy halot, meg ahhoz sincs tul keso.
 

MuLLeR

Active member
Vicces mekkorák a WW-k Amnéziához képest :) Ügyi vagy csak így tovább!
Csepegtetés még mindig 0-24 megy?
 
Vicces mekkorák a WW-k Amnéziához képest :) Ügyi vagy csak így tovább!
Csepegtetés még mindig 0-24 megy?

Igen 0-24-ben kapjak. Jelenleg 3 WW es 3 Amnesia van. Ami az elso ket kicsi azok WW-k. Amineknek tornyuk van az a 3 Amnesia es megbujik meg egy nagy WW a bal sarokban az akkora mint a Amnesiak csak megnyult csucs nelkul. Az mar elerte a csucs magassagat. Sajnos a kis kicsi WW-k eleg komoly sokkokat kaptak az elejen es nem is nagyon hevertek ki de legalabb igy is lett beloluk valami.
 
Udv mindenkinek!

Sok uj infoval nem tudok szolgalni. Tovabbra is megy az LST. Ph 6.0 +/- 1- tized. Egyik levelen megjelent egy kis P hiany de korigaltam egy 10ml-es shottal es mar jo is lett. Nagyon finoman tapozok nehogy tobb legyen a kelletenel de most ugy nezki megint optimalis. Rh nappal jo nem megy 55% fole de este eleg magas kb 75-80%...

picture.php

picture.php

picture.php
 
Sziasztok!

Szeretnem megmetszeni kicsit a lanyokat mert nagyon durva bozot van mar bent.
Mennyit vaghatok le beloluk marmint levelekbol es kb meddig es mennyire csupaszithatom le oket?

picture.php
 
Sziasztok!

Nos en is felteszem a sokszor megkerdezett kerdest ami leginkabb foglalkoztatja a kezdoket, hogy... Mit tippeltek mennyi van meg vissza nekik?

Peace
 
W

wildkender

sztem csak beszívott és ráparázott a nyilvános kép postolásra a lehetséges büntetés tükrében, amit a termesztésért kapna.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
kb valahogy már szüret időszakban lehet
azért az ötért, mit kapna ? 0-2 -elterelés ..
 
Last edited:
Udv mindenkinek ismet jo hosszu ido utan!

Helyzet annyi hogy megnott a megnoni valo mar csak lassan a szuret van vissza csak pontosan nem tudom beloni mikor. A folyamatba nem avatkoztam bele ugy adagoltam a taplalekokat ahogy eddig ugy tartottam a ph-t ahogy eddig es RO viz only es semmi baj nem lett annak ellenere hogy ec-t meg mindig nem tudom. 1 nagy baj viszont lett amire sokkal jobban oda kell figyelnem a kovetkezo korben hogy kikellett vagnom az egyik novenyt mert konkretan semmi hely nem maradt bent.... Maskor jobban es tobbet kell alkamazni a treningeket ja es persze csinnyan azzal menyit rakbe az ember 1*1 m -be na de ami volt elmult itt tartunk most:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Charass

Active member
"ugy adagoltam a taplalekokat ahogy eddig"

Tudom, hogy nincs mérőd, de ml-ben ez mennyit jelent kb? Vagy a feed chartot követted végig?

Nem igazán értem ezt a laza virágszerkezetet... Vagy a haze-ek ilyenek? És majd csak ezután fognak bedurranni igazán?
 
"ugy adagoltam a taplalekokat ahogy eddig"

Tudom, hogy nincs mérőd, de ml-ben ez mennyit jelent kb? Vagy a feed chartot követted végig?

Nem igazán értem ezt a laza virágszerkezetet... Vagy a haze-ek ilyenek? És majd csak ezután fognak bedurranni igazán?

Eleinte nem adtam nekik azt a mennyiseget ami a feed charton van hanem probaltam minimalisabban adagolni fokozatosan. Eleinte az 50% az eloirtnak aztan igy tovabb ha esetleg lattam taphianyt vagy hasonlot. Most mar kapjak a teljes adagot. Elvileg keson viragzo tipus ez a Amnesia haze de en alapbol nem vegeltettem hanem rogton 12/12 be raktam mar az elejen. Lehet ez az oka vagy ez is. Amelyik kicsit alacsonyabbnak nez ki az egy WW (tulelo WW)

jujj ezeknek azé van bajuk

Mire gondolsz? Vagy mikre?
 
Top