What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Main Lining Blueberry, MK - Ultra, Kosher Kush

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Nos, ugy dontottem lenaplozom az elso fotos koromet :D
Tobbek kozt a main line miatt, hatha ez mast is erdekel.
Setup a szokasos.
90x90x200 box 250w HPS
Strainek.
WHIPEDMEAT-hez fordultam tanacsert hisz nagyon szeretnek vmi utos indikat vegre, kaptam is tole egy fain listat amibol elsore ezt a harmat ragadtam ki.
Dutch Passion - Blueberry
Th. Seeds - mk ultra
Privada - kosher kush

A main lineing lenyege hogy a noveny szara egy y-on alakban kette agazik ezaltal egyenletesen elosztva a tapanyagot. Nincs popcorn csak fobugak.
Az elso folyamat megvolt toppoltam oket. Es leszedtem az alsobb hajtasokat.
Itt van egy par napos kep az egyik aldozatrol.
 

iwantmorebuds

Active member
Mivel harom novenyem van probaltam kulonbozo dolgokat alkalmazni.
Az elso toppolas utan a blueberryt beken hagytam gondolvan nagyobb zold felulet hatha gyorsabb regeneraciot eredmenyez, nos reszben ez igaz is volt de az a ket top ami nekem kell a csupaszitott novenyeken sokkal jobban fejlodik. Logikus, mivel nincs mas ami nőhetne :D
A fan leveleket ami az erintett noduszokhoz csatlakoztak minden esetben meghagytam hisz eleg koran toppoltam.
 

Medicropper117

Active member
Latom nalad is jelentkezik az amit en ugy hivok "növekedési seb"
Mikor még kicsik nalam is előferdül h egy egy level mintha meg lenne szaggatva. Eddig semmi masra nem tudtam gondolni csak arra hogy valamiert nem tudja rendesen pakolaszni a dolgokat a nagy ütem miatt. Biztos oltari baromsag de eddig senki nem tudta megmondani h az mi
 

Ragnarovics

Member
Latom nalad is jelentkezik az amit en ugy hivok "növekedési seb"
Mikor még kicsik nalam is előferdül h egy egy level mintha meg lenne szaggatva. Eddig semmi masra nem tudtam gondolni csak arra hogy valamiert nem tudja rendesen pakolaszni a dolgokat a nagy ütem miatt. Biztos oltari baromsag de eddig senki nem tudta megmondani h az mi

Bocsánat az offér. Arra gondolsz, hogy szétszakad a levél magától? Nekem is van megszakadt levelem akkor már sejtem az okát
 

iwantmorebuds

Active member
Latom nalad is jelentkezik az amit en ugy hivok "növekedési seb"
Mikor még kicsik nalam is előferdül h egy egy level mintha meg lenne szaggatva. Eddig semmi masra nem tudtam gondolni csak arra hogy valamiert nem tudja rendesen pakolaszni a dolgokat a nagy ütem miatt. Biztos oltari baromsag de eddig senki nem tudta megmondani h az mi

Osszenottek kiskorukba en ugy gondoltam fizikai serules amit igazabol sajat maganak okozott na ez lehet most meghulyebben hangzik :laughing: ugy ertem h toppolas utan mint egy haromszog csucsakent egymassal szembe kezdtek noni es en ugy gondoltam ez miatt van.
 

Medicropper117

Active member
Valami csoffadas lehet. Sztem ott elrontja a matekot a plant cpu azt nem ugy allnak ossze a sejtek ahogy kellene. Lehet genetika függő. Nalam szinte mindig van. Nem is emlekszek olyan hidros körre amikor ne lett volna hogy csak lestem h a francba "szakadt" igy és ott szét. Meg akkor is ha nem basztattam. Tobbnyire akkor amikor megindult a novekedesben
Az is lehet h valami virus amitol igy szabadul meg vagy amitol ez van....mindenesetre erdekes
 

iwantmorebuds

Active member
Valami csoffadas lehet. Sztem ott elrontja a matekot a plant cpu azt nem ugy allnak ossze a sejtek ahogy kellene. Lehet genetika függő. Nalam szinte mindig van. Nem is emlekszek olyan hidros körre amikor ne lett volna hogy csak lestem h a francba "szakadt" igy és ott szét. Meg akkor is ha nem basztattam. Tobbnyire akkor amikor megindult a novekedesben
Az is lehet h valami virus amitol igy szabadul meg vagy amitol ez van....mindenesetre erdekes
Hat ezt kezzel ontozom de ne is tobbszor lattam ilyet. A tobbin nem tapasztalhato. Mindegy annyira nem zavar ugyis lekapom azokat a leveleket :D
 

iwantmorebuds

Active member
MK másodszor toppolva
picture.php
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Szegény koshert jol kinyirtam. Kb olyan mintha a foszarat tortem volna kette kb az egesz noveny elcsoffadt. Nemtudom mennyire fog helyrejonni.
 

Medicropper117

Active member
Szegény koshert jol kinyirtam. Kb olyan mintha a foszarat tortem volna kette kb az egesz noveny elcsoffadt. Nemtudom mennyire fog helyrejonni.

Ugyes vagy. Ment a pont:p
(Ne aggodj, lehet az első de nem az utolsó baleset volt:laughing:)
Lehetne sokkal rosszabb is. Legalabb azt se tudod milyen lett volna, szarabb lenne ha flo közepén basztad volna el;)
 

iwantmorebuds

Active member
Ugyes vagy. Ment a pont:p
(Ne aggodj, lehet az első de nem az utolsó baleset volt:laughing:)
Lehetne sokkal rosszabb is. Legalabb azt se tudod milyen lett volna, szarabb lenne ha flo közepén basztad volna el;)

Azert sjnalom mert nem is ugy tortem el h tulhuztam, csak megpodortem a drotot ami a nyakara volt tekerve azt figyelmen kivul hagytam :laughing:
Meg eleg szepen reagalt amugy a main line-ra na mindegy majd legkozelebb :D
Inditottam helyette egy mk-t azt meg a nagyok locolovizevel locsoltam kicsit megegett, kevesebbet kell szivnom
Mindegy azert meghagyom a koshert mert erdekes modon nő csak ugy nez ki mint a fel literes tejes zacsi amibol kiszivod a tejet :laughing:
 
Status
Not open for further replies.
Top