What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Wappa/400W/coco

sucminee

Active member
Meg tudom őket emelni annyira hogy kihúzom alóluk az alátétet és egy tálba amit berakok középre a locsolás idejére, beleöntöm.
 

Medicropper117

Active member
Ezt később már nem fogod tudni eljátszani. Erre talalj ki valami megoldást sztem.
Mondjuk rakhatod oket talcaba is. Azt kicsit megemeled ugy h az egyik sarka felé dőljön és akkor odafolyik majd, ahonnan kivarazsolhatod akar egy torolkozovel is. Mivel a halo alá van bepréselve mikor nyúlik azt majd feszíteni fogja. Nem fog ennyit engedni felfelé. Ha hulyeseg amit mondok es csinaltal mar ilyet javits ki nyugodtan de sztem kesobb ez az emelgetés problémás lesz. A flo-t egy kicsit koran kezdted. Férne még oda ág, van ott hely rengeteg
 

sucminee

Active member
Tényleg feszülni fognak de aránylag lazán van az a háló így menni fog. Nem hülyeség amit mondasz a tálcával. Gondoltam már rá én is úgy az öntözés is egyszerűbb lenne egy pumpával és vizes ládával megtoldva. Lehet az lesz még belőle. Csinálok neki egy fa keretet amire mehet a tálca. Férne de mint írtam egyre üresebbek az üvegek, annyira hogy ha most elindítom meglesznek amire kiürülne. Nem volt igazán cél a finom ízen kívül amit tovább kívánok vinni. Az eddigi terítést is csak azért csináltam hogy azért mégiscsak legyen valami :)
 

sucminee

Active member
picture.php


picture.php


6 napja 12/12-ben. Valamelyik nap szedek klónt mindegyikről illetve lecsupaszítom őket egy kicsit a háló alatt hogy azokra már ne nagyon gyúrjon a nyúlás alatt. 1,5+3ml maradt az öntözővíz. Napi egyszer kapnak de látom hogy kezdenek szomjasabbak lenni. 1-2hét és kell nekik majd a napi 2 locsi is.
 

sucminee

Active member
Ami azt illeti vegben lehet tényleg jobb lett volna úgy viszont most az eddig elsárgult (N hiánytünetes) levelek egy része visszazöldült a flo kezdetével. Mostanra pont jó lett az 1:2-es arány, szerintem. Ez úgy az elmúlt 1-2 napban történt akkor amikor kidugták a lányok az első pistiljeiket is. 9-én ment az első 12/12 és mára eldöntötték mit akarnak, egész gyorsak nő létükre. Este hozok ezekről képet, ha úgy tartja majd a kedvem :)
 

sucminee

Active member
Volt egy kis kimaradás de vannak friss képek :)

picture.php


picture.php


picture.php


A ritkítást kihagytam mert nem volt időm megcsinálni a klónoknak a helyet így revegelni fogom majd a kiválasztottat.
 

sucminee

Active member
9.13-án bújtak ki és 11.09-én kapták az első 12/12-t. Még vegelhettek volna egy keveset de így meglesz minden amikorra meg kell :)
 

Medicropper117

Active member
Jól néz ki. Faszán tele a box ahogy kell. Kicsit sűrű is 1-2 helyen. A légmozgásra ügyelj. Nálam alul is szokott lenni egy pc venti hogy a háló alatt is tutira mozgatva legyen mindenhol.
Sok sikert. Penészre figyelj oda....vagyis a párára a penész miatt;)
 

sucminee

Active member
Élőben látszik még egy-két hiányosabb rész de tele, igen. Örülök is neki. Jó ötlet, lehet berakok egyet de nem aggódom nélküle se nagyon mert egészen alacsony a párám, még sötét szakaszban is 50 a plafon. Láttam nálad 10 hetet is fent voltak és majd hogy nem túl érett is lett. 9 hetet kapnak max az január 19-re jön ki.
 
Last edited:

sucminee

Active member
picture.php


picture.php


picture.php


4. hetüket tapossák. 4 különböző fenó. Bal belső azonos szinten indult mindegyik bugája és akárhogy hajtogattam folyton egy nagy csúcsra törekszik. Ez látszik a második képen hátul ha az első képet is megnézzük hozzá a kettőből talán látszik hogy ez végig megtartotta a fő-,mellék-,nagyon mellék buga felosztást. Ez a fenő SOG-ban az alsókat lemetszve nagyon szépen teremhetne szerintem. Bal külső egy magas nagy szárközökkel rendelkező slender fajta. Nem tolta mindegyik szárát magasra csak néhányat de azokon méretben dobogós bugái vannak a többieket figyelembe véve. Jobb belső egy jól teríthető egy szinten tartható fajta amin nincsenek kiemelkedően nagy bugák de mind szép méretes így összesítésben eddig ő a legbőtermőbb, talán. Jobb külsőről nem szeretnék beszélni, az egy fájó pont. A négy főszárból csak az egyiken a levelek mozaik vírus gyanúsak de legalábbis furán foltosak és az egész szár olyan satnya beteg kinézetű de az egész növény rosszul teljesít. Egészen kicsi maradt, szinte semmit nem nyúlt, a virágok is kicsiknek tűnnek és vagy egy hét hátrányban vannak a többiekhez képest ránézésre. A leányzók illata szinte ugyanaz. Citrusos, édes, fűszeres. Leheletnyi különbség azért felfedezhető bennük mint pl a jobb belső egy árnyalatnyi rózsa beütést tartalmazna míg a slender bal külső pedig mandarinos lenne de a többiekben semmi extra. Folyt. köv...
 

sucminee

Active member
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Csütörtökön lesznek 6 hete floban, a mai a 48 napjuk 12/12-ben. A 4ből 3an 2+5ben kapják a tápot, napi 1l-t beszlopálnak. A 4. ő 3+6ban kapja. Látszik a képeken hogy így is hiánya van de közben meg van égve pár mm-en a levelei vége néhol. Nem RO vízzel locsolok és magas a csapvizem alap EC-je. 13-ig kibírja akkor leszedem mindegyiket.
 
M

Mackosajt

Dehogy lesz baja, no para. :D Na ilyen egy sator mikor csurig van, jol megtomted. :D
 

sucminee

Active member
Köszi. Élőben látni még pár lyukat de egész jól sikerült. A jobb külső leányzót még szívesen lecseréltem volna mert az konkrétan l****rt sem ér. Lesz rajta pár cigire való de inkább csak a helyet foglalja. A másik 3-mal nincs baj.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
saját magad ellensége vagy ezzel a felfogással... én nem értem az ilyesmit.. miért jó, hogy leszarod a tüneteket..két hét három hét rengeteg idő.. tudod mennyi plusz grammtól esel el így ? akár napok alatt is.. és pont a legkritikusabb résznél szarsz rá .. amikor a szívnivalót növeszti >..<
 
Top