What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Wappa/400W/coco

Medicropper117

Active member
Egyet értek. Az utolsó 2-3 hét a legkritikusabb a tömegre. Amikor az érés megy végbe. Ettől függetlenül szerintem sem érne a változtatás semmit. Ott valami ph vagy egyébb gond van amivel kb annyit tudsz tenni mostmár h locsolsz ugyanúgy ahogy eddig és kész. Annyi h a finisbe ne vond meg a tápot. Ha a p/k kevés akkor emelj a bloomon kicsit. 1:2,25-be mehet
 

Medicropper117

Active member
Azt a ph ingadozás okozza. A nagy fluktáció, 0,3-tól több hirtelen. Legalabbis en azt hiszem. Ha ilyen nem volt akkor valszeg nem is hermul
 

sucminee

Active member
Nem volt gond hermulással amennyire találtam mert kerestem Medi naplójából okulva. 6,0ra raktam kezdésnél a közeg ph-ját és 5,6tal indítottam a locsolást majd mostanra 5,8-on van. Nem szarom le a hiánytünetet csak nem terjed már hanem beállt egy emelést követően és úgy maradt azóta is. Bloom arányán kellett növelni úgy ahogy Medi is mondta 2,25-re de ha tovább emelném ml-ben hogy visszazöldüljön a végéig akkor leégetném szerencsétlent. Így is látszik egy kevés a levél szélén mint írtam. A magas EC-jű csap víz sztem a ludas. Runoff-ot mértem annál a növinél de mindig bőven az 5,5-6,5 tartományban volt. Konklúzió magamnak levonva: kell az RO víz hogy baszathassam nekik a tápot ahogy azt igényelnék.

Miután elolvastam amit írtam rájöttem hogy ha napi többször locsolnék és így magasan tartanám több ideig a táp koncentrációt a közegben az is megoldás lehetne. Erősítsen meg valaki hogy jól gondolkodok mert most be vagyok tépve és biztos valami kimaradt a gondolatmenetből!
 
Last edited:

what_can_there

Well-known member
Szerintem szepek, en ugy latom, hogy a lampa alatt sargul egy kicsit, azt csinalnam, hogy a halot ami tartja a novenyeket egy madzaggal lehuznam pont a kozepenel, igy a hot spotban levo bugak melyebbre kerulnek, a szeleken levok pedig magasabbra, ezzel javul a fenyeloszlas es a tapanyagfelvetel is.
 

sucminee

Active member
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Közvetlen vágás előtti képek. Előtte 2 napig nem kaptak enni azért ilyen sárgák. Már száradnak. Az egyiket nem nyestem le teljesen, őt visszaraktam vegelni. Ő a nyúlánk fajta volt. A végére ő tolta a legnagyobb budokat, az illata neki volt a legjobb és a próbakor neki volt a legjobb hatása: zsong az agyad tőle és olyan érzésed van hogy ha nem kezdesz el csinálni valamit gyorsan akkor túlságosan elvisz a trip és majd gyalogolhatsz vissza miközben a földről kaparod fel a leolvadt arcod. Szexhez kiváló, TESTED, APPROVED Jövök majd egy száraz súllyal meg egy smoke riport folytatással.
 

sucminee

Active member
Azt hittem már megírtam de ezek szerint nem: 253g lett a 3 nagy, míg a negyedik kis vacak hozott kb 20-at se. Ha ő is annyit hozott volna mint a másik 3 akkor már egészen elégedett lettem volna de most kicsit rossz a szám íze. Kaptak 2 hét narancshéjas álldogálást de sokat nem változtak, pont ugyanannyira narancsos, virágos fűszeresen édes mindegyik mint volt. Hatásra az említetten kívül a másik 3 nagyjából ugyanaz a nem túl erős hatású, enyhe szédülést okozó inkább üldögéljél és beszélgess féle cucc.
 
Top