What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OG Kuss

Status
Not open for further replies.

DropleX

Member
Jah vagom, de csak annal az egynel, holnap kapnak mg,cant..
Amugy Bbizz grow,cannazym,humus fw,silicon jelenleg.. eddig mondjuk growbol csak 2ml/lt adtam lehet kar keveslik xD
 

DropleX

Member
Whaaah,ok xD led alatt nem voltak ennyire ehesek..
Jovo vasarnapig meg vegelek akkor lesznek 30 naposak,s addigra lesz plantonkent 6-8 naon faja agam,jo sok mellekkel :D
 

DropleX

Member
27.nap
Holnaptol mennek 12be.. tap jelenleg valtozatlan
picture.php
 

DropleX

Member
Flo 1.nap
Ez a kep 4 napja keszult csak lusta vagyok most ujat csinalni xD meglehetosen minimalisan nyultak vegso magassaguk kemeny 90 cm lesz csereppel eggyutt, legkozelebb mhval vegelek ez most mar igy marad.. :D
picture.php
 

DropleX

Member
Nincs! En az osszes szellozot kinyitom,4 csiptetheto venti van mindegyik oldalra egy es egy 490es elszivo..
 

DropleX

Member
Mert mar rabasztam parszor ha megjelenik a penesz kb dobhatod ki az egeszet,hiaba szedtem le azokat a reszeket anno,mostam at a boxot akkor is rament az alsobb bugakra.. tehat erdemes kiadni azt a par tizezret paratlanitora mert akkor tuti nem lesz gaz..
 
Status
Not open for further replies.
Top