What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OG Kuss

Status
Not open for further replies.

DropleX

Member
27.Nap Flo
Volt egy kis tapeges mert ugyanannyi tapot kaptak mint hps alatt,most egy hetig csak sima vizet kapnak.. egy plantot vszinuleg elajandekozok hogy beferjen a paratlanito a boxba,biztosra megyek :)
picture.php
 

DropleX

Member
Meg 5 het van nekik.. ekkora novenyt feltuno lenne kivinni a hegyekbe xD kovi korre veszek silent elszivot igy az ejjel is tud menni s nem kell akkor bepreselnem a paratlanitot.. de muszaly 70% jelenleg..
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
kint jobban csökken a fény az az 5 hét lenne 3-4 ha kiviszed, de nekem aztán mindegy, elajándékozni nem para ? :D
 

Medicropper117

Active member
Miert nem a helyiséget párátlanítod. Én eddig abban a tudatban voltam h éjjel is megy a kiszívásod. Csodalkozol h paramentesito nelkul peneszed van?!
 

DropleX

Member
Sajnos panelben lakok,es vannak itt rendorok is..
A paratlanito non stop megy az amugyis hangos,gondoltam a.boxban nagyobb hatasfoka lesz,bar ejjel kinyitom a zip zarat igy okes eddig minden..
 

ZoldOvezet

Active member
Eléggé bejön ez az OG..kaptam belőlle 3 grammot egy spanomtól ' itt van szívd el 1 cigirevaló' megjegyzéssel karöltve, outdooros..annyira,de annyira kemény...ha eljutok oda,hogy én is megnyissam az indooromat tuti csinálok én is! Bejött a strain! (Dutch Passion)
Megyek is tekerek eggyet :D annyira kristályos hogy meglepődtem kajakra..:D
 

DropleX

Member
Na hali!
Picit eltuntem xD vasarnap vagy hetfon ejtem meg a szuretet,sajnos az en hibambol 2 plant maradt,nem fejtenem ki hogy miert de sztem tovenkent egy 80-90 g lefog jonni :)
Kepeket szuretkor csinalni fogok..
Beke!
 

DropleX

Member
Jah semmi xD annyira nem erdekel mar ez a forum kethetente nezek fel kemeny 2 percre xD
Mindenkinek sok sikert,botermest! Offline modban leszek ezentul inkabb..
Kiss
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top