What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil Day 14
picture.php


Máshol azt mondták túl etetem, de sztem jó ez így :)
picture.php



 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran

Na nagy nehezen beadtam a derekam :D kifogytam az autokbol, es magok utan neztem, amihez kaptam egy kis segitseget amit megegyszer magyon koszonok, egyelore ezeket pipaltam ki az ajanlatbol :biggrin:
View Image


jáj.. hát ilyeneket a mezőn is tuttál volna szelektálni guby nyusszi.. :D
maradtá voln a ruderalisoknáál, ezek nagyon gagyik lesznek
 

iwantmorebuds

Active member
Mar csirazik egy blueberry :)
Bizzatok ide :D
Ti sem gondoltatok h nezegetem oket. DD-t nem rakom sehova legroszabb esetbe az utolso heteket 12 ora alatt tolti. Kiveve ha kis pocs marad, de nem hiszem :D
 

iwantmorebuds

Active member
Keskeny volt az oszlop nehez sullyal a tetejen eldolt a picsaba mint a kartyavar, a novemy kozeppen maradt kovsit igyan betakarta a coco, most visszatettem, de valoszinuleg ez igy kuka lesz, meglatom hogy reagal bar valoszinusitem. 30grammert nem marad meg
 

iwantmorebuds

Active member
Na hat igy nezett ki mikor lepottyant, ittmar visszatoltottem a kokuszt...
Latszik hisz nem volt perlitem szoval a tetejen nem lesz :D meg az oldalanak egy reszebe

Majd hat ora elteltevel... Imadom ezt a gyors regeneralodast :)
 

iwantmorebuds

Active member
Mákod volt. Sokkal rosszabbul is végződhetett volna. Nem kéne huuuuullla beállva kertezni. Mondtam már;)
Azt meg hogyan? :D :D am igen eleg nagy mak ennel sokkal magasabbrol esett es igazabol felig a pot es a koko alatt volt kitudja meddig, de ugylatszik nemsokkal mielott bekukkantottam, mindegy szerencsere mintha eszre se vette volna.
Edit.
Egyebkent a masodik kepen latszik elkezdtem ponytailingezni, ami annyit jelent h a legujabb levelpart osszefogom, persze nem egesz nap eloszor megy orara naponta. Ezaltal az oldalhajtasok tobb fenyhez jutnak es szepen elkezdenek fejlodni, legalabb is ez lenne a celja :D meg sosem probaltam
Autopotot ma kapcsoltam volna, de elhalasztjuk az eset miatt, hagyok idot a gyokerzetnek ujragondolni ezt az esetet :D talan ot nap mulva
 

Medicropper117

Active member
Pónitélingezni....hat ezen beszartam:laughing:
Kivancsi vagyok bejön e...vegulis logika van benne. De mi alapjan mondod meg h bejött e? Magró' mész bátya
 

iwantmorebuds

Active member
Mar csak a neve miatt is ki kellett probalnom. :laughing:
Mukodik, nem veletlen probalkozom vele :)
Autoknal nem olyan mindegy milyen gyorsak azok a mellekagak :) nem az a lenyeg h jojjon hanem minel gyorsabban :D
 

Latest posts

Latest posts

Top