What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dark Devil Auto (autopot)

Son of Soil

Member

Megjött a postás is. Ugy döntöttem, nem hanyagolom el teljesen a védekezést a bennti növényeknél sem, remélem ez is segít valamilyen szinten majd a penészproblémák ellen :)
Tekercs kollega ajánlásával.
View Image
View Image
Mikortól érdemes egyébként ezt elkezdeni adagolni Tekercs?

Az a zöld festék tényleg kellett bele, attól aztán extra hatásfokot kap. :D
Én az elejétől adom egészen a végéig folyamatosan. Érdemes csinálni desztvízzel egy hígabb oldatot, úgy könnyebb adagolni én 1:9 hígítom és úgy használom, így nem 0.1 ml kell literenként. hanem 1ml. Elég lúgos szóval savazni kell mellé. Amúgy mennyi volt?
 

iwantmorebuds

Active member
Az a zöld festék tényleg kellett bele, attól aztán extra hatásfokot kap. :D
Én az elejétől adom egészen a végéig folyamatosan. Érdemes csinálni desztvízzel egy hígabb oldatot, úgy könnyebb adagolni én 1:9 hígítom és úgy használom, így nem 0.1 ml kell literenként. hanem 1ml. Elég lúgos szóval savazni kell mellé. Amúgy mennyi volt?
Adnak hozza olyan fecskendot amivel tudsz 0,01et merni.
6font plusz 5 pk :laughing: de nem talaltam mashol :D
Ph nem erdekes a tapot nem befolyasolja 4-es ph-ig mukodik elvileg :D
De egyebkent jo otlet az oldat koszonom.

Sok sikert! :) ha teheted azert vegyel egy paratlanitot,vagy cleanlightot az biztosabb vmennyivel..

Koszonom. Sajna kicsi a boxom egy normalis paratlanitohoz ugyhogy ventibol lesz tobb ha szukseges.
 

DropleX

Member
Eleg ha a box melle rakod a paratlanitot :) de a sok venti is jo,en mind a 4 oldalra szoktam rakni xD
Amugy silicont itthonrol is tudsz rendelni, 3e ft az egy les..
 

Son of Soil

Member
Adnak hozza olyan fecskendot amivel tudsz 0,01et merni.
6font plusz 5 pk :laughing: de nem talaltam mashol :D
Ph nem erdekes a tapot nem befolyasolja 4-es ph-ig mukodik elvileg :D
De egyebkent jo otlet az oldat koszonom.



Koszonom. Sajna kicsi a boxom egy normalis paratlanitohoz ugyhogy ventibol lesz tobb ha szukseges.

Budapesten kapni az Azúr vegyszerboltban, 1400 ft 1L, ugyan ilyen töménységű.
Ugyanott kapni minden mást is, ami kell a kertészeknek, H2O2, savakat és rengeteg más finomságot is.
 

iwantmorebuds

Active member
Budapesten kapni az Azúr vegyszerboltban, 1400 ft 1L, ugyan ilyen töménységű.
Ugyanott kapni minden mást is, ami kell a kertészeknek, H2O2, savakat és rengeteg más finomságot is.

Az kiraly akkor :D koszi az infot mindegy nem kellett utazni majdnem ugyanaz :D
Nemgond jodarabig eleg lesz ez is :)
 

iwantmorebuds

Active member
Sajna a black creamnek meg mindig nincs nyoma, igaz a csiraja kisebb volt mint a dd-nek ulteteskor de tegnap estere volt kiirva :D mindegy azert meg remenykedem, ha nem jon akkor a dd-vel megyek csak, jobban szettudom majd teriteni :D
Ha meg marad hely legalabb tud majd vegelni egy fotos ott :D
 

iwantmorebuds

Active member

Dark Devil Auto 5. nap

picture.php


Sajnos a Black Cream továbbra sem mozdul, még estig várok aztán kiműtöm, kiváncsi vagyok mi érte.



 

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil 8. nap

Egész szépen fejlődik, az átültetést ígyis kicsit lelombozta a kedéjeit, de mostmár ismét boldognak néz ki :)

picture.php


picture.php


Feeding
0.5 ml Sensi Grow Coco A
0.5 ml Sensi Grow Coco B
0.5 ml B-52
0.5 ml Mg
0.5 ml Ca
0.05 ml Potsil
1 liter ioncserélt víhez

Holnaptól minden a duplájára emelkedik :tiphat:

 

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil auto 11. nap
Egész szépen fejlődik :)

picture.php

Feeding
1 ml Sensi Grow Coco A
1 ml Sensi Grow Coco B
1 ml B-52
1 ml Ca/Mg
1 ml Carbload
0.1 ml Potsil
1 liter ioncserélt víhez
 

iwantmorebuds

Active member
Légmozgása van? Nem látszik rajta. Elég fényt is kap?!
Több légmozgás akkor lesz ha kiszedem a Mobyt, most oda van irányítva sajna minden. Nemsokára úgyis költözni fog, addig kibírja itt :) Fény elég, ha közelebb teszem kunkorodni fog
 

iwantmorebuds

Active member
Nagy az orom :) elfereeeek!


Megprobaltam kicsit feljebb tenni a dd-t de felek h leborul. Mostmar lassan lekapom a mobyt ugyis.
Szegenynek a kajla szarai nem birjak a viragokat, pedig mind felvan kotve.
 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member

Na nagy nehezen beadtam a derekam :D kifogytam az autokbol, es magok utan neztem, amihez kaptam egy kis segitseget amit megegyszer magyon koszonok, egyelore ezeket pipaltam ki az ajanlatbol :biggrin:

 
Top