What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Múltkor még keserűsóról is szó volt hogy szórod a csapvízbe. Vissza nézek ezt látom csak... Most akkor mi is történik vajon? :D

Hat ezaz... Az h elmentem teljesen mas iranyba es nem kellett volna

Pontosan az tortent h volt egy kis mg hianyom, ekkor jott kepbe a keseruso, megbeszeltuk, jo is volt, tunetek abbamaradtak a levelek visszazoldultek, es ezutan kerekedett egy beszelgetes ami kesobb atment kisebb egyetnem ertesbe szerintem :D aztan abban maradtunk h a hesi csapvizes tap, egyszeruseg kedveert valtsak arra ezzel talan elkerulve a kesobbi cal hianyt, de a keseruso maradhat mert artani nem fog... Igazabol akkor tobbszor kikertem whip velemenyet is mert ereztem h inkabb csak ugyvolt vele h nem vitatkozik csinaljam azt majd rajossz hulyegyerek :D amit ezek szerint jol is ereztem
Nagyjabol ha mindenre jol emlekszem kb ennyi volt csak h kepbe kerulj ujra
 
Last edited:
Aztán akkor a hesi lágy vagy kemény vízhez ajánlott táp? A gyártó szerit nézd meg mondjuk! Bár pár hete még lágy vízhez volt azt írtad te magad... Ugyan ezt csinálták Snypie kertjével is pontosan így aztán láthattad az eredményt. :) Hagyd a picsába a csapvizet meg a keserűsót is aztán csináld ahogy a kithez kapott táblázat adja ROval...szerintem.
 

iwantmorebuds

Active member
Igen, eletben, bar voltak mar ennel sokkal jobb formaban is. Visszatertunk a RO vizhez ph 5,5
Este ha kisut a nap jovok a kepekkel :D
 

iwantmorebuds

Active member
Auto Colorado Cookie #1 42. nap

Auto Colorado Cookie #1 42. nap

Elég szépen összeszedte magád, a gubeszok szépen fejlődnek szerencsére... Sztem Ő fejlődött a leggyorsabban eddig.
DSC03560.jpg DSC03574.jpg DSC03570.jpg DSC03568.jpg DSC03565.jpg
 

iwantmorebuds

Active member
ACC #3 37. nap

ACC #3 37. nap

Na ő pedig pont az ellenkezője, épp hogy elkezdte a virágzást, nemigazán szedte még össze magát...
 

Attachments

  • DSC03577.jpg
    DSC03577.jpg
    96.8 KB · Views: 18
  • DSC03576.jpg
    DSC03576.jpg
    64.9 KB · Views: 19
  • DSC03575.jpg
    DSC03575.jpg
    84.6 KB · Views: 16

iwantmorebuds

Active member
Auto Colorado Cookie #2 42. nap

Auto Colorado Cookie #2 42. nap

A bokros, nagyon durva hogy mennyire bokros egy növény szinte nem lehet belátni a fő szárhoz :D
DSC03578.jpg DSC03584.jpg DSC03582.jpg DSC03580.jpg
 

iwantmorebuds

Active member
Blue Auto Mazar 35. nap

Blue Auto Mazar 35. nap

Nagyon magas lett, és még nő, napi 3-4 cm már elég közel van a 90cm magassághoz.
Neki elég sok levele érintett, vannak közt extrémen csúnyák is.
de megkezdte szépen a virágzást, talán mostmár a nyúlás is lassul...
DSC03585.jpg DSC03587.jpg DSC03588.jpg DSC03589.jpg
 

iwantmorebuds

Active member
Azért méretbeli különségek akadnak bőven, leginkább a "kis" mazar lenne jó ha befejezné eztet :D
picture.php

Szépen benőtték a helyet is rendesen, szép kis dzsungel lett, a mazaron a kívül a többiek nagyjából egy magasságban vannak...
picture.php
 

what_can_there

Well-known member
Jok ezek, szerintem megmaradnak. A meretbeli kulonbsegek normalisak, autonal is meg fotosnal is, azzal nem tudsz mit tenni. Mondjuk azt a nagy mazart kicsit leszabalyoznam (kotozes v. hajlitas), hogy egy szintben legyen a tobbivel.
 
C

chromegamix

félidőben vagy... jó 2 hete virágoznak, hátra van még másik 5-6 hét.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
az a baj a mazar autoflo verzió, nekem fogalmam nincs hogy reagálna supercroppingra.. inkább ne basztasd az a biztos, polcold hozzá a többit, az a legjobb amit tehetsz
 
C

chromegamix

25x25 cm alapterület ekkora potban nagyon kevés nekik tövenként, az gondolom már neked is kezd feltűnni. ha nem autómatáról lenne szó legalább le tudnád vágni klónnak az alsó ágakat, amik nem kapnak fényt. ekkora helyet (50x50 cm) egy tő is kitöltene szerintem.

blue auto mazar, totál más jellegű, mint a 3 másik. kintre én inkább azt a nagyranövő fajtát tenném.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ekkora potban? króm, ..... az egy szájbabaszott aeropot ha nem tünt volna még fel kókusszal töltve.. mégis miről is beszélsz ? nagyon mellényúltál a cserépméret fikázásával.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top