What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Első auto 2018

fergrow

New member
Na szevasztok.Ez lessz az első growom.RQS Auto. magokkal fogok próbálkozni. 2x 3 darab Royal Dwarf és 1x 3darab Quick One
Azért választottam az autot mer gyorsan megvan és első próbálkozásnak szerintem megfelel.Ja és már van kint 4 darab pakkos palánta.Ha már volt 4 pakkos mag miért ne tenném ki őket,hátha nátha :D Képek róluk talán a héten lesznek.Előneveltem őket 2 hétig és úgy kerültek ki.Olyan helyre raktam őket ahol gyakori a vadkender ezért nemhiszem hogy feltünő lenne,senki nem szedi a vadkendert.
Tuti magosodni fog de lehet hogy megsem marad majd elválik.
Visszatérve az autohot.Az még nincs elrakva kb 2 hét mulva fogom előbevelni őket ablakpárkányon 2 hétig utána kerülnek ki a helyükre.
Szép fekete virágföldet keverek perlittel és abba rakom őket ki.Lehet hogy pár darab cserépben lessz még elválik.Eddig az a terv hogy gödröt ások és feltöltöm perlites földel és mehet bele.
Tanáltam a szekrénybe cererit univerzális tápot,valószínű kapnak majd belőle.A javasolt öntözés a tápos vízzel 2 hétbe 1x [cererit univerzális tápról van szó].Na szóval ennyi a helyzet.Képek jönnek majd,segítséget elfogadok mivel első próbálkozásom lessz.Szép napot mindenkinek:thank you:
 

Attachments

  • 11.jpg
    11.jpg
    54.4 KB · Views: 46

Schark

New member
Üdv. Talán kicsit későn fognak ki érkezni a helyükre, a virágzás egybe fog esni a vadkender porzással, elég nagy az esély a magosodásra.
A pakkos mag elég lutri, lehet bármilyen, de tartaléknak jó lesz.
Kiváncsi leszek a naplodra! ����
 

fergrow

New member
Na akkor ujra vagyok.Lecsekkoltam a pakkosakat amiket kiraktam hát nem valami szép látvány fogadott.A nagy essők miatt 1 elpusztult kidőlt,a másodikat nemtom hova raktam lol nemtanálom, a harmadik negyedik megvan.A 3. elég szarul van a 4. pedig elvan.Az autokat jövőhéten kezdem előnevelni ha minden jólmegy és 2 hét után mennek ki.Nagyon valószínű hogy 9ből 6 kukoricásba megy.Lecsekkoltam most kezd nőlni a kukorica szóval elrakom őket a kukoricásba és eggyütt felnőnek.Lenne egy kérdésem hozzátok kedves emberek.Mivel nem tudok a kukoricásba berepülni de sajnos lebegni se tudok a föld felett ezért lábnyomokat fogok hagyni magamután a kukoricásba.Szerintem elég kivehető lessz mivel még kicsik a kukoricák stb.Szóval ti azt hogy oldanátok meg a lábnyomos kérdést.Egyáltalán meglehet e oldani?Ugyanis vizitek miatt öntözés miatt a lábnyomok a növényekhez fognak vezetni.Vagy mindég máshonnan közelítsem meg a helyet?De végülis mindegyik 'út' oda fog vezetni...Esetleg az jutott eszembe hogy vaalami nagyon random nem közvetlen út melletti részről kéne megközelíteni a helyet.Szóval ennyi mára.Majd kb egy hét mulva jelentkezek mi van a pakosokkal.Sziasztok. :thank you:
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    122.7 KB · Views: 49
  • 2.jpg
    2.jpg
    121.8 KB · Views: 50

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
sajnos nem, na de viccen kívül a kukorica egyszikű és le szokták kezelni , olyan cuccal, ami kiirtja a kétszikűeket....
 
Top